entry'ler (255)

kızın hayatını kurtarmak isteğen kahraman

(bkz: fesleğen)

öğretmenler günü var da neden öğrenciler günü yok

(bkz: 07 ucu olup da vermeyenin)

yahşi cazibe

kopil ne geziyo la bu dizide, gibi bir tepki vermeme sebep oldu. sitcom mudur nedir onu çözemedim.

namus denilen şey iki bacak arasındadır

(bkz: sadece başlığı okuyup küfürlü entry girenler)

sadece başlığı okuyup küfürlü entry girenler

uzun uzun yazmışsın, ince tespitlerde bulunmuşsun ama daşakoğlanının biri çıkmış küfür etmiştir. olay bundan ibarettir.
götverenin yazının tamamını okumadığı ise aşikardır. amaç küfür edip yemekse. buyursun bu başlığı okusunlar orospu çocukları.

yazıyı okumadan zihniyeti sikeyim diyenlerin beynini sikeyim ben de.

namus bacak arasında değil, beyindedir, kalptedir. hadi canım! artık bırakalım bu klişeleri. bu laflarla kendimizi gelişmişlik, çağdaşlık diyerek tatmin etmiş oluruz. başka da bir işe yaramaz.
bacak arasında cennetin anahtarı vardır. ve o anahtarı bir erkeğe verebilen kız namuslu kızdır.
ruhla bedeni tümüyle birbirinden ayrı düşünmek aslında en büyük cehalettir.
bize verilmiş bu emanet bedenleri zevk amaçlı kullanmak, maddesel olarak keyif almak, yaratıcının bize sunduğu bir özelliktir. ortaya çıkan zevk ise, neslini devam ettirmek isteyenlere verilmiş bir armağandır.
bir kızın namus beyinde diyerek, önüne çıkan her erkekle, özelmiş gibi düşünerek beraber olması, doğanın verdiği bu kutsal zevke ihanet etmek demektir.
namuslu kız ise, gerçekten sevebileceği, beraber hayat kurup çocuk yaparak, ''annelik'' gibi en anlamlı sıfatı tatmasını sağlayacak o sevdiği adamla gerçekleştiren kızdır.
yoksa onunla bununla yat. bedenini kolayca başka erkeklere sun. sonra sadece bir erkekle evlen ve anne ol.
bu ihanettir. en başta doğaya ihanet, sonra kendisine. bu namus değildir.
namus beyinde başlar ve bacak arasına sahip olmayı gerektirir.
kadın kokusu filminde al pacino'nun söylediği gibi. o bacak arasında cennetin anahtarı vardır. o anahtarı sadece tek bir erkeğe verebilen kadın namuslu kadındır. olay budur.

edit: 6 dan fazla eksi oy almış. lan önce tamamını okuyun yazının gerizekalılık yapmayın. ben 100 kızla yatmış erkeğe namuslu demedim. erkekler konunun dışında. o da yanlıştır. erkekler de mümkün oldugu kadar az hatta bir kadınla hayatını birleştirmelidir. yazının tamamını okumayan bi siktirsin gitsin çay koysun yahu.

namus iki bacak arasında değilse nerede aranır

(bkz: namus denilen şey iki bacak arasındadır)

hayatına hiç erkek girmemiş kız

hayatına girilesi kızdır.

küçük iskender i şair zannetmek

ben küçük iskenderi ibne diye biliyodum. şairmiymiş bi de bu götveren.

sinem kobal ın seksi bakışları

olmayan seksiliktir.
dikkatli bakınca makyajsız bir boka benzemeyen hatun olduğunu anlamayan erkeklere siktirin bi çay koyun demek istiyorum.
o kadar zenginliği, bakımı herhangi varoş bir kıza yapsalar afet gibi olur lan.
bu sinem kobal güzel falan değil o kadar.

inanç konukçu

ankara keçiören lisesi mezunudur. bizim buraların bebesidir. ama oyuncu oldum diye havalara girmiş götü birazcık kalkmıştır.
ama hakkını vermek lazım behzat ç. dizisinde iyiymiş.

face de konuşup yolda görünce konuşmayan arkadaş

kartondur o arkadaş. yapıştırılan kısımları görürsünüz dikkatli bakınca.

türk kızı

hoşgörülüdür.

19 ağustos 2010 liverpool fc trabzonspor maçı

şenol hocam alacak bu maçı.

hoşlanılan kızın hoşlanılan olmadığını anlamak

hoşlanma mevzusuna ciddi bir bakıç açısıyla yaklaşmak gerekirse, sevgili ergenler okuyabilir. hayatlarının sırrını yazıyorum liseliler için.
hoşlandığımızı sandık ama meğerse hoşlanılan kız değilmiş. bir an için kızın götüne bakmışızdır veya memesine. o an için hoşlanmışız ve sevişme isteği gelmiştir bünyeye ama bir zaman sonra hoşlanılan biri çıktığında anlamışızdır ki o kız hoşlanılan değilmiş.
ana fikir olarak her önünüze gelene hoşlanmayın. amı götü dağıtırsınız.

hoşlanılan kızın hoşlandığı erkekle dansı

''hoşlanmak ne demek lan. ergen misiniz bamyalar'' gibi bir tepki vermeme sebep olan, ama aynı zamanda içten, sıcak, samimi, güzel bir başlık. açanın eline, bileğine, yüreğine sağlık.

pelin orhuner

kavak yelleri dizisinde hayal karakterini oynayan yengenizdir. ona göre dikkatli yorumlarda bulunun.

zeynep casalini

zevksiz biriyle evlenmiştir.

bir kızın bir erkeğe teklif etmesi

şahane bir hadise olur. yerde içi para dolu cüzdan bulmuş kadar mutlu olunur.
hiç teklif eden bir kız olmadı ama cüzdan da bulmadım. ikisi de aynıdır herhalde.