bugün

görsel

daha neyin soruşturması. bu arabayı nasıl alacak?

(bkz: https://www.krttv.com.tr/...darbeden-kisi-polis-cikti)
Maserati'yi mezoterapi okudum. Dedim nasıl bir kendine bakma aşkıdır.
Kim açacak o soruşturmayı acaba? Kaldı mı yürekli temiz eller?
Narkotik mi?

Fena paralar dönüyor o birimde. Sn. Abim direkt tedarikçi bile olabilir yani. Düzeni kurmuştur.
Narkotik.
Aslında üstteki entariye hak verdim.

100 milyon lira miras kalsa, 10 milyon liraya gider bir materazzi alırsın. Sonra da meymur hayatı akar devam.
Bir polis mememurunun helal yollar ile o arabayı alması imkansız..
adam uluorta o arabaya biniyorsa "acı patlıcanı kırağı çalmaz" a yatmıştır.
olayda pkk veya fetö dezenformasyonu seziyorum. kaldıki bazı farklı iddiaları okudum.
şaşırmadım...
şaşırmam da.
bir kilo toz, bi otoboz deyimini hatırlattı bana.
Bakın gençler yasadışı bir işle kazanılmış olsa o araba babasının kardeşinin üzerine olur. Memurun kendi veya karısı üzerine kayıtlı mal beyana tabidir. Bu arkadaş eğer yasa dışı gelir elde edecek zekadaysa bunu eşinin üstüne yapmaz büyük ihtimal eşi ticaretle filan uğraşıyordur.
magnum'dan çıkmadıysa normal bir ülkede baş ağrıtacak bir arabaya sahiptir.
parmaginda bir yüzük ile bu fakir kardesiniz derse itibar edebilirsiniz.
görsel

Araç eşinin üzerine kayıtlıymış.
Ezel'de şöyle bir olay yaşanmış. Yalnız neredeyse aynı dhjdjsjs.

https://youtube.com/shorts/ahLfsSM5kiA?feature=share
insan kaçakçılığı yapıyor olabileceğine dair a haberde söylemişler. Ekşide okudum bugün. Şu işe bakki akp nin bir avukatına çarpmış. Adamın bir tarafını kırmış. Yani baltayı taşa çarpmış anlaşılan teşkilatın yüz karası. Defterini dürerler yakındır.
bu nası memr amk bamam emekli emn müdürü biz toyotaaya biiniyoz.
Bazı polis memurları bitcoinden parayı buldu zamanında. Görün bir şey çıkmaz bu soruşturmadan. Muhtemelen coin zenginidir.
Bir ilçenin yarısını satın alabilecek kadar zengin olup hala polislik yapan insanlar var. Bu ne ki.
Magnum cubugundan cikmistir bence.
görsel
Adam narkotikte görevliymis. Sanırım sorunun cevabı burada.
satıcılara bu araba ile yanaşıp gerçekten alıcı olduğuna ikna ediyordur, öyle ya, hangi ajanın alına böyle bir araba verirler.
bir polis memuru 8 5 milyon liraya maserati
alabiliyor . " bizden önce polis memurları
maserati alabiyor muydu " ????
kilit kelimeler " göçmen " ve " narkotik " .
bir göçmen en az 4 bin dolar bahşiş verir .
(bkz: sözlüğe bir daha gelinse alınacak nickler)
Avukatının açıklaması süper yalnız. “Araç magnum dondurmadan çıktı” demiş. Tek bir sorun var yalnız. O aracın vergi vs masrafları bir polisin ortalama 6 aylık maaşı kadar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar