bugün

bir yıla ait aylarda olabilecek en fazla gün sayısı.
veya
masturbasyonun rakamlaştırılması.
veya
üçün biri.
veya
asal sayı
31 i 2 ile çarpar üstüne 3+1=4 ile toplar ve 31 in 3 ile toplarsak yine seks sembollerinden biri olan 69 u elde edebileceğimiz bir sayı.
(bkz: 69)
(bkz: hatay)'ın plaka kodu.
bi cumle icinde kullanılması gerekirse

(bkz: 31 olsan cekilmezsin)
genellikle sol elle yapılan etkinlik
şu ana kadar uludağ'da online gördüğüm en fazla yazar sayısı. ya da algıda seçicilik.
(bkz: çavuşu tokatlamak)
erkeklerin yalnızken ilk akıllarına gelen eylem,hobi,uğraş vs
yaptıktan sonra genelde pişman olunan şey...
doğal bir ihtiyaçtır, sen yapmıyor sanıyorsan kendini, gülerim sana ey okuyucu:) biyolojik olarak onu boşaltıcan zaten, haa evlenirsin o ayrı, o konuya girmiyim:)
kisisine göre degisir. 15 ila 1456 arasinda rakamlari gören arkadaslar da olmustur.
fakirin ekmeği.
(bkz: 31 çekmeyi ogrenmek)
(bkz: otuz bir)
malum filmleri izlerken yapılan vazgeçilmez eylem.
(bkz: mastürbasyon)
abazan insanın ürün kodu.
(bkz: 31 çek 31)
69 ile toplanınca 100 ü veren sayı.
(bkz: dalya)
inasan elinde 31 kemik bulunması sonucu bu ismin kendisine verildiğini düşündüğüm eylem...
gençliğin katilidir. yapmadım, ayy one iğrenç bişey diyen erkek evladının çarpılmasına sebebiyet verebilir. beyne giden oksijeni coşturur, stressi .iker atar. pek güzel bi atraksyondur yurdum ergenleri için. fakat herşeyin fazlası gibi 31 in de fazlası zararlıdır. sivilce neyim coşturabilir. adamı olmadık durumlarda yakalatıp eşe dosta rezil edebilir. birçok arkadaşımızın bu illetten kafayı yediğine şahit olmuşuzdur. hemen bir örnekle şenlendirelim. farz-ı misal üniversitede arkadaşlarımdan birinden duyduğum bir 31 taktiği vardır ki akıllara durgunluk, denediğini söyleyen arkadaş için bünyeye ufak bi korku verir. method şöyledir: önce kişi kendisi için sert bir mekan belirler, mesela tahta ve ya beton gibi. efendim daha sonra ellerini zemine avuçlar aşağı gelecek şekilde koyar. daha sonra ellerinin üzerine oturarak, kendi ağırlığı ve yerin sertliğini kullanarak ellerine kan gitmeyene kadar elleri üzerinde oturmaya devam eder.( elleri üzerinde otururken bu abuk vaziyette 2. şahıslara yakalanmamaya ve bu oturuş pozisyonunu aşırı uzatıp kangren olmamaya azami dikkat gösterilmelidir.) sonuç olarak ellere kan gitmemeye başlamıştır ve yavaş yavaş eller hissedilmemeye başlar. anlatılana göre olayın en heyecanlı yeride burda başlamaktadır. artık size hizmet edecek, her istediğinizi yapacak 2 adet başkasının eline sahipsinizdir. tabi bu durumda abazanlıktan beynine ve ellerine kan gitmeyen birey bu masum 2 eli en korkunç bir eylem için kullanacaktır, evet evet resmen başlayacaktır 31 e. artık gözlerini kapayıp bu ellerin kime ait olduğunu düşünmek kişiye kalmıştır. normal olarak fazlaca beğenilen, düşünülen hatun kişiler sırayla akıldan geçirilmeye başlanır. işte masum duygularla başlanan bir fiil bu noktalara kadar gelebilmektedir. kişi olayı bitirince gözlerini açacak ve deli gibi düşündüğü hatunu ararken, kan gitmeye başlayan elleriyle başbaşa kalacak, kendi eline verdiğini anlayıp kahrolacaktır, normaldir. bu 31 metodu bir uzakdoğu tekniği olup, bizim gibi çabuk gaza gelen milletlerde çeşiti yaralanmalara sebebiyet verebilecek potansiyeldedir. o yüzden ibret için anlatılmış olup önerilmez.
(bkz: aşık memo)
ihalede gelince iaretlenen sayı
yenibosna - yenikapi iett hatti.
neden otozbir denilipte masturbasyon denmemesine anlam veremediğin sayı
sol bileğin sağ bilekten kalın olmasına neden olan aktivitenin kısa adı.