galatasaray'ın trabzon'a kök söktüreceği, sonucun 2-1 galatasaray galibiyeti olacağı karşılaşma. * * *

ek: efenim zannımca, kötü bir tahmin yapmış olduğum karşılaşmadır ayrıca. an itibarıyle, galatasaray 2-0 yenik durumdadır.
maçın hakemi selçuk dereli.
Bu maçta Galatasaray lehine verilebilecek bi penaltı kimseyi şaşırtmasa gerek.. (göreceğiz)
trabzonspor'da hüseyin cimşir, ibrahim yattara ve ömer rıza'nın, galatasaray'da ise; necati ateş, sasa iliç, okan buruk ve marcelo carrusca'nın forma giyemeyeceği karşılaşmadır. açıkçası bu maçta herhangi bir takım favori olarak gözükmemektedir. zira, maçtan çıkabilecek herhangi bir sonuç herhalde kimseyi şaşırtmayacaktır. tabi, galatasaray'ın avni aker stadyumu'nda 10 yıldır kaybetmediğini de unutmamak gerekir. bakalım bu seri devam edebilecek mi? *
iddaa da ilk yarı 2 ikinci yarı 0 yaanların kuponlarının tutacağı maçtır..
galatasaray'ın 10 yıldır trabzon'da kaybetmediğini düşünüp rehavete girebileceği, çok zor geçmesi beklenen maç.
kendi sahasında 10 yıldır galip gelemeyerek her defasında galatasaray ın karşısına ezik olarak çıkan trabzonspor un yine ezileceği maç olacaktır.
maç sonucu üç ihtimale açık maç. bir tahmin yapmak gerekirse öncelikle beraberlik ya da galatasaray'ın galibiyeti diyebiliriz.
artk çevirmemizin çok zor olduğu, değil yenmemizin puan çıkarmamızın bile imkansıza yakın maçtır maalesef.Marcelinho gibi vasat bir oyuncuya bu kadar oyun kurdurtan, bir Gökdeniz Karadeniz'i durduramayan Galatasaray defansının Rigobert Song hariç adam gibi bir oyuncusu olmadığı iyice su yüzüne çıkmıştır, ayrıca eric gerets'in de suyu iyice ısınmıştır ey cimbomlu ahali...
hakan şükür'ün 44. dakikadaki golüyle 2-1 olan karşılaşmadır. bu golle hakan şükür gol siftahını yapmıştır.
yine bi tek ''kral var'' diyeceğim golün atıldığı maçtır. durum 2-1 olmuştur. umutlar artmıştır ama inanç hala sağlanamamıştır, yenmemiz hala mucizedir ammavelakin artık gol yenmezse beraberlik olabilirdir. Song sakatlanıp çıkmıştır, ne olacağı belirsiz karşılaşmadır...
beraberlikle bitmesi beklenen maç
galatasaray'ın 28.dakikada ferhat öztorun'un yerine orhan ak, 39.dakikada rigobert song'un yerine emre aşık'ı alarak iki oyuncu değişikliğini kullandığı maç.
galatasaray'ın ilk yarı boyunca kaleye attığı ilk ve tek şutun gol olduğu, trabzonspor'un maça fırtına gibi başlamasına karşın, devre sonunda doğal olarak yorulup oyundan düştüğü, galatasaray'ın iki değişiklik hakkını kullandığı karşılaşmadır. maçın hala ortada olması, bir bakıma da galatasaray'ın şansı sayılabilir. çünkü maç, 30. dakikada 4-0 da olabilirdi.

ikinci yarı daha da heyecanlı geçeceğe benzer.
ersen martin'in golüyle 3-1 olan maç.
kısaca özetlemek gerekirse; galatasaray'ın ersen martin ve gökdeniz karadeniz'i durduramadığı maçtır. ben bu filmi daha önce izlemiştim;
(bkz: 10 eylul 2006 besiktas trabzonspor maci)
3-1 trabzonspor üstünlüğü ile sona eren maç.
trabzonspor'a tebrikler, gerets ve canaydın tayfasına güle güle denmesi gereken maç..
maça hakem diye çıkarılan adamların hakemliklerine tükürdüğüm maçtır. hakan şükür'ün forması zebil olmuş, el değmemiş yeri kalmamıştır ancak hakem hakan'a yapılan hiçbir harekete faul vermemiştir. galatasaray'ın her maçı sonrası söylediğim gibi bu takımda orta açmayı bilen adam eksikliği çok fazla, bu maçta sabri'nin açtığı her orta her maçta olduğu gibi ya kaleciye ya auta gitmiştir. hasan koca maçta bi adet adam akıllı orta açmış oda gol olmuştur zaten. bu takım böyle zibil futbolla ligdede avrupadada bi iş yapamaz. adamlar kazma, ne yapsalar olmuyor zaten. ama her ne olursa olsun kalbimiz galatasarayladır.
mondragonun trajik bir biçimde sabriden daha fazla isabetli pas attığı maçtır.
zaten bu durum galatasarayın ne biçim adamlara kaldığının göstergesidir.
anlaşılan bu sene galatasaraylılar olarak futboldan biraz soğuyacağız.
inamoto 'nun her macta oldugu gibi tarih yazdigi mactir. ayrica frikik atmayi bosverin galatasarayin orta yapacak adaminin olmadigi bir kez daha kanitlanmistir.
galatasaray'ın son zamanlarda ki en berbat furbolunu oynadığı ve ucuz kurtulduğu maçtır. önlerinde ki maçlara bakacaklardır artık.
eze eze trabzon'un aldığı maç*. galatasaray beraberlik dışında bir sonuç alabildiğini gösterdi. gökdeniz beşiktaş maçından sonra bir patlama da galatasaray karşısında yaptı eski günlerine nispet yaparcasına.ziya doğan'ın gol sonrası teknik tayfaya gelmeyin kendiniz sevinin ben kendim sevinirim dercesine soğuk kanlı kalması sempati topladı*
(#659836)
lazlar 4 maçta bir galip gelme huylarını bozdukları durumlardan biri.*
Şimdi neresinden başlasam bilemiyorum. Yönetim saçma, teknik ekip desen ayrı bir halde, futbolcular ayakta duramıyor. Kadroya bakıyoruz:

Mondragon
Sabri
Song
Tomas
Ferhat
inamoto
Ayhan
H.Şaş
Arda
H.Şükür
Ü.Karan

Sen eğer böyle bir kadroyla çıkarsan bu maçı kaybetmen normal. Zaten takım yorgun, sahada 30 yaşına aşmış kaç tane adam var. Mondragon 35, Hakan 35 Hasan 30 Ümit 30 Ayhan 29-30 Tomas 31. Şimdi kaleden başlıyacam. Mondragonun gönlümüzde yeri ayrı ama bu kaleciyi gördükçe aklıma Seaman geliyor. Yani bir süreden sonra bırakmak gerek. Yedekte Fevzi Elması yavaş yavaş ısındırmak gerek.* Sabri'den sağ bek asla olmaz. Ee cihandanda olmadığına göre napacan ya genç birini oynatacan ya da transfer. Şimdi geçen yıl sonu Gençlerbirliğinden Erkanla anlaşmıştınız bu adamı neden almadınız. Erkan süper bir sağbek ve baya kalıplı, ters kademeye girebilen bir oyuncudur. Bülent Tulun transfer görüşmesi yaptı diye almadınız. O zaman Sasa iliçide yollayın onu da Bülen Tulun aldı. Afedersiniz ama Adnan Sezginle Adnan Polat yenilginin başsorumlusudur. Sonra Ferhata lafım yok o çok iyidi. Bjk maçında süperdi oynatılması doğruydu. Song'a da lafım yok mevkisinde Türkiyenin en iyisi. Tomas ise dengesiz. Son maçlarda saçmalıyor. Şimdi asıl konu inamoto. Afedersiniz ama hakkında yazdığım entry'yi resmen kıçıma gömdü. Ben bu kadar etkisiz, saçma oynayan adam görmedim. Saidou'yu mumla arıyoruz. Türkiye'de 1000 tane inamoto var. Ankaraspor'a giden Devranı alsaydınız çok daha iyi bir transfer olurdu hemde türk statüsünde oynardı. Sonra Ayhan sağlak mı solak mı belli değil. Faydasız, bal yapmayan arı. Hasan şaş asist yaptı ama kaç tane asistlik pozisyonu çiğnedi. Arda Galatasarayın en iyisiydi. Hakan takımın senkronisini bozuyor. Yavaş ve yaşlı. Artık teşekkür edilip yollanmalı.(entry'sini geri alıyorum)Ümit karan sakatlıktan yeni çıktı ama 2 net pozisyonuda atamadı ya yuh artık. Kaç yıldır aynı oyuncular bıktık yani. Yabancı forvet alınmalı. Tristan serbest kalmıştı keşke alsaydık. Transfer yapmayı bilen yönetici yok Galatasaray'da. Maça 4 defans+2 önlibero çıkıyoruz 25 dk'da maç 2-0. Liverpool'da beraberlik bile mucize. Ersen martin gibi ucuz bir forveti tutamayan defans, Peter Crouch karşısında napar bilemiyorum. Geçen seneki ruh yok. Oynamak için parasız kalmak gerekiyormuş demek ki. Gerets'e de söylemek istedğim 1-2 söz var. Yönetimle kapışacam diye Carrusca'yı kesti. Eğer şu inamoto sahadaysa Carrusca'da olmalı. Hasan Kabze gibi bir oyuncu da bir zahmet artık oynatılmalı. ilk 11 şekillenmeli ve bir oyun felsefesi kurulmalı. Bu son sözüm tüm takımlar için geçerli. Hem fenerbahçe hem beşiktaş bu sene çok kötüler. Galiba Anadolu bu sene bir şampiyon verecek ve Türk Futbolunda yeni bir sayfa açılacak. Galatasaray açısından ise kötü bir sezon bizi bekliyor. Tüm takımlara avrupada başarılar dilerim. Söyleyeceklerim bu kadar. *