bugün

trabzonda oynayan futbol sihirbazı az istikrar lı olsa daha büyük bi takımda oynamayı fazlasıyla hak edebilecek acayip yetenek
trabzonun gine asıllı belçikalı sağ kanat oyuncusudur.bilek hareketleri çok estetiktir.zaman zaman rakibin sol kanadını felç eder.
biraz daha istikrarlı olsa, turkiyeye gelen en iyi yabancı futbolcu ünvanını alabilecek sarı kafalı zenci.
küfür mahiyetinde kullanılabilir isim ve soyisim öbeğidir.*
o biirrr yattara ronaldinhoyla karıştırmayın beni ben yattara o ronaldinho lafını türkçe söylemiş ve taraftar tarafından büyük sempati duyular trabzonun büyük yeteneğidir. kendi hakkında çıkan dedikodularada çatır çatır cevap vermeyi başarmıştır.
deli top oynayan, kosmaya baslayınca saha yetmeyen trabzonspora çok buyuk faydası olduguna inandıgım futbolcu.
birden bunlar çağrıştı.

(bkz: brilliant but lazy)
(bkz: peter parker)
(bkz: spiderman 2)
UEFA 2. ön elemesinde APOEL takımı karşısında baraberliği ve teknik direktör lazoriniyi son dakika frikik gölüyle kurtaran muhteşem yetenek.
beşiktasın cakılı 4 lü defansı düşünüldüğünde dertlere derman olacak tribunlere şov yapacak sağ açık oyuncusu
muhteşem bir bileğe, tekniğe ve kıvraklığa sahip olan fakat bi o kadar da disiplinsiz olan futbolcu
trabzonda gece hayatı olan süper yetenek. bakın trabzonda diyorum.
top ondayken geçemeyecegi oyuncunun olmadığının düşündüren ender futbolculardan birisidir.**
(bkz: ibrahima yattara)
dönemim akçabat sebatspor teknik direktörü güvenç kurtar'ın pascal nouma transferi için "nouma ile yattara beraber gece hayatının b.kunu çıkarır onun için nouma transferinden vazgeçtik" demesiyle ortam çocuğu olduğu anlaşılan biraz disiplinli olsa dünya yıldızı olacak futbolcu...
türkiye ye simdi ye kadar gelmiş en teknik , bilekleri en yumusak oyuncu.....hayran olası futbolcu
dün bir internet sitesinde çıkan haberde play station yüzünden karısını dövmüş bir fitbolcudur kendisi.*
yat tara kalk fırçala gibi salak bi geyiği vardır
kasık adalesinde oluşan yırtıktan dolayı 2006-2007 sezonunun ilk yarısını kapatan futbolcu.
rıdvan dilmen in, dünyada geçemeyeceği defans oyuncusu yoktur dediği futbolcudur.
gazetelede sıkça karısını dövdüğü için haber olan, müthiş yetenekli, oynadığı maçlarda rakip takımın sol kanadını felce uğratan, aynı zamanda disipline edilemeyen bir kaplan olan trabzonspor'un en sempatik futbolcusudur.
abartılmış bir futbolcudur, ayrıca trabzonu her yöneten teknik adamın vazgeçemediği bir yedektir. ha süper ligde onun ayarında başka bir kanat oyuncusu var mıdır? yoktur.
gine asıllı ibrahima yattara çoğunlukla oyun disiplininden uzak oluşuyla eleştirilir, gerçekten zaman zaman takım oyunundan uzak tavırlarıyla taraftarı ve teknik heyeti çileden çıkarır ancak oynadığında da geçemeyeceği defans oyuncusu olmadığını görürsünüz, asla barcelona'da oynayacak kadar profesyonelleşemez ama türkiye'de oynuyor olması bile bence büyük bir şanstır, hele hertha berlin'den trabzonspor'a transfer olan marcelinho dos santosun oyununu gördükten sonra bu adam hayli hayli avrupada oynar diyorum. kelimelerle anlatamayacağım bir futbol yeteneğine sahiptir. size ligde 33 maçı tek başına kazandırır sonra 34. maç gider canı istemediği için oynamaz, böyle tehlikeli bir adamdır, atsan atılmaz satsan kıyamazsın, izlemeye doyamazsın. ben yeterince konuştum biraz da yattara konuşsun.
http://www.youtube.com/watch?v=J97hMhBuQ-A
http://www.youtube.com/re...ch_query=ibrahima+yattara
fakir ronaldinho. bu adamdan haberi yok mudur büyük takımların anlayamıyorum.
bir röpörtajında,
-Bazen rakipleri komik duruma düşürüyorsun. Hiç kendini onların yerine koyduğun oluyor mu?
-Bence o kadar büyütecek bir şey yok. Bunlar futbolda normal yani. * diyen sihirbaz.
babası eski bir profesyonel futbolcudur ve gine de 2 si futbolcu olmak üzere tam 14 kardeşi vardır.