1. 1.
  galatasaray dergisiyle yaptığı röportajda ne dinlersin sorusuna rap dinlerim ama memleketimin türkülerinide severim cevabıyla zihnime yer etmiş,sarı saçları ve yüzüyle iyice ankara koyunu imajına sahip olmuş,orta fakiri galatasaraylı sol bek.
  1 -1 ... selmagezinir
 2. 2.
  iyi bi sağ kanat oyuncusu karşısında feriştahı şaşabilecek,tipini hiç bir zaman futbolcuya benzetemediğim,ne hikmetse sol kanadımızı emanet ettiğimiz vasat bi futbolcudur ama tüm iyi niyeti ile savaşması dolayısıyla seviyoruzdur kendisini.
  2 ... elendil
 3. 3.
  2005-2006 süper ligini şampiyon tamamlayan galatasaray ın defansın solunda oynayan futbolcu. 1979 doğumlu, doğum yeri sakarya dır. galatasaray a kocaelispor dan gelmiştir.
  ... worldlike
 4. 4.
  galatasaray'ın yeni bülent akın'ı olur kendisi.top kaptırma ve taraftarın yüreğini ağzına getirme konularında ekol olma yolunda ilerlemektedir.
  -1 ... chilavert
 5. 5.
  taraftarın büyük iskenderi sağ kanatta oynayan cihanı düşündüğünde onun hataları bile içimi rahatlatıyor
  ... juansebastianveron
 6. 6.
  marmaris sporda çok gençken kiralık oynamıştır. orada oynadığı mevki santrafordur. partneri de cihan haspolatlıdır.
  1 ... arude50
 7. 7.
  galatasaray'dan uzaklaştırılsa pek makbule geçecektir. her defasında sağından atıp solundan geçebileceğiniz bir defans oyuncusudur.
  ... bahtsiz bedevi
 8. 8.
  orhan adlı kişiye edilen küfürün kısaltması.
  3 -1 ... salca
 9. 9.
  kazara da olsa 19 mayıs 2007 galatasaray fenerbahçe maçında kendi taraftarından kafasına su dolu pet şişe yiyen bahtsız. ulan cihan haspolatlı'ya gelseydi bari bir kaç tanesi.
  4 ... wolfshade
 10. 10.
  asıl ben senin a.k demek geliyor her adını gördüğümde. küfür gibi adam. futbolu için klavyemin tuşlarını eskitmiyor ve "olmamış" deyip on üzerinden bir veriyoruz.
  2 ... coffeeandcigarettes