bugün

süper lig 24.hafta karşılaşması. saat 20.00'de başlayacak.

bakalım samsunspor fenerbahçe'ye karşı olduğu gibi orta alanda yoğun tempoda baskı yapacak mı yoksa gaziantep gibi kısır mı oynayacak göreceğiz.

taylan ve emre kılınç'ın sergileyecekleri performansları da merak ediyorum doğrusu. hadi bakalım...

edit: kapalı gişe oynanacak olan maç.
Samsun elinden geleni yapar. Ama neticede kapasiteleri sınırlı. Eğer antep maçındaki gibi direkleri dövmezsek zorlanmadan kazanırız. Yoksa yine fenalıklar geçirmeye hazırlanmak lazım.
Samsunspor'umuz 4 maçtır kaybetmiyor. Binlerce taraftarının önünde; cesur, temaslı ve agresif oynayıp, puan ya da puanlar alacaktır. Yaşasın Samsunspor, yaşasın Anadolu..
1-4 veya 1-5 gibi bir skorla bitecek maçtır. samsun da trabzon abisi gibi tarife uygular gs sine kıyamaz..

zaten 3-4 futbolcumuz sakatlandı diye haber yaymışlar sosyal medya hesaplarından maçın gidişatı az çok belli. trabzonda takımın beyni abdülkadiri ve onachu yokken elde kalan tek golcüsünü kadro dışı bırakmıştı tam maçtan önce..
Samsunspor takımının üç dört oyuncusu sakatlanmadı, zeka problemi yaşıyor oluşunuz ya da şampiyonluk stresi içinde olmanız, Samsunspor camiasına leke süreceğiniz anlamına gelmez. ileri zekalı Fenerbahçe taraftarı bilmeli ki, onların maçında da eksik oyuncu grubumuz vardı. Elinizin altında Google, girip kadrolara bakın zeka küpleri.
samsunun kadrosu maşallah küçük gs gibi. emre kılınç, gaylan, kalede okan ohhhh. gs'nin hiçbir şey yapmasına gerek bile yok sahada sadece yürümeleri yeterli. hiçbir şey olmazsa o üç topçudan biri kendi kalesine atar bir şekilde.
14 kişilik gs'nin 2-0 önde olduğu maçtır. gaylan, emre ve okan oldukça etkililer gs'de...
bize şampiyon olacak gibi oynayan samsun gs ye yatışlarda. işte ligin özeti bu.
Amina koyim bu kafası calismayan güruh beni delirtecek artık. Penaltı diye algı yaratır, onu geçer hakem der bı şey bulamadiysa rakip yatıyor der.
izlemeyin lan madem böyle, gidin voleybol izleyin amina koyim. Her yerde bunlardan var bıktım amk.
Olum siz izansız mısınız ya? Aynı maçı mı izliyoruz acaba? Samsun gayet top oynuyor sahada. Galatasaray bulduğu pozisyonları attı ve öne geçti. Geçen hafta 5 top direkten dönerken “ahaha kazmalar direği vurmasaydı”, bu hafta 2 bulup 2 atınca “rakip yatıyor” oldu canım. Bu kadar konuşana kadar yeneydiniz olum kendi evinizde adamları uçana kaçana 5 atıyorsunuz ya. balon d’or adayı kaleciniz yemeseydi 90’ lik açıdan duran toptan.
Taylan ve Emre o evladı yarışması olsa at başı girerler foto finişe.
adamlar troll.
niye laf anlatmaya çalışıyosunuz.

adamın amacı bu zaten.
kendi evlerinde puan kaybettikleri takımı net bir skorla deplasmanda mağlup ettik. kadıköy derbisinde hakem katliamı olmasa şu an maç fazlasıyla 6 puan farkla liderdik. galatasaray'a saldırmalarının altında kendilerine bile itiraf edemedikleri korku psikolojisi yatıyor ki korkmakta haklılar. ali sami yen'de ayakları titreyecek.
Fener maçında olmayan faulden attı golü samsun bir de yemeseydiniz diyorsunuz. Okan kocuk kollarını kadıköyde bırakmış. ilk dakikalarda işi bitirdi gs geriye yaslandı yorulmadan bir 3 puan temiz iş.
Samsun macindan bagimsiz olarak; gs'de top oynamis eski topcularin super lig yerine baska ligde oynamasi gerektigine dair kanun hukmunde kararname cikarilmalidir. Swh.

(bkz: belhanda)
(bkz: onyekuru)

Ve niceleri...
galatasaraylı yüzsüzlüğüne sahne olmuş bir başka maçtır. daha oynanmadan nasıl gideceğini yazdık buraya ama bazı arkadaşlar hala "top oynoyoroz top" diyerek rezilliğin üstünü örtmeye çalışmışlar. fenerbahçe 4-5 atınca "omo rokop koloco fonorbohço soyfosono boğonmoş şoko vor" diyen adamlar kendi eski futbolcuları maçı satınca çok iyi oynuyoruz diyorlar. yüzsüzsünüz olm yüzsüz. trabzon yatar çok iyi oynadık samsun yatar şahane şey yaptık. aynı takımlar birkaç hafta önce bize ölümüne oynuyor ama karşılarına gs gelince futbolu unutuveriyorlar bir anda. o koşmaktan saha kenarına kusan adamların kasları falan eriyor bir şeyler oluyor..

grinch in de gelip biz fenerbahçelilere "trol" demesi nereden bakarsan bak doğa üstü bir olay *
trollerin cimboma bok attigi bir basliktir.
Galatasaray in dograndigi müsabaka.

2 net penaltı ve tartışmalı bir ofsayt. Sorsan Galatasaray kollaniyor.
--spoiler--

2 net penaltı ve tartışmalı bir ofsayt. Sorsan Galatasaray kollaniyor.

--spoiler--

birader bu maç özelinde galatasaray kollandı/kollanıyor diyen yok karşı takım zaten maç başlamadan yatmayı kafasına koymuş 3 tane eski futbolcunuz maçı satmış bile. 4 penaltınız verilmese zaten maçı alıyorsunuz bari burdan mağduriyet çıkarmayın artık amk azcık utanın lan artık..

(bkz: okan kocuk)
(bkz: emre kılınç)
(bkz: taylan antalyalı)

kadıköyde köpek gibi koşan bal porsuğu gibi her topa saldıran adamlar nerede ? kadıköyde dhalsım gibi elleri kolları uzayan her topa sakatlanma pahasına atlayan okan nerede ???
Şekerim sizin galatasaray ın bir galibiyeti ile ilgili hakem/rakip yorumu yapmadan kabullenebileceğiniz bir durum yok heralde…yani samsunlu herhangi bir oyuncunun maçta yattığına dair somut bir veri var mı ortaya koyabileceğiniz? Sosyal medya açıklaması vs gibi? Yok. Ama maçın tarafsız olması gereken hakeminin sosyal medya fb gçnderilerini beğendiği biz çıkartıp koyabiliriz buraya mesela…sizin iddialar hep “hava civa” kalıyor o yüzden maalesef.

Yani dün samsun maçını izleyen herkes adamların gayet de elinden geldiği kadar oynadığını görebilir…hadi geçtim penaltıyı vs, okan ın çıkardığı 2 100% lik muslera nın da aynı şekilde çok 2 kritik kurtarışı var…taylan, emre dediğiniz adamlar maçı gayet iyi istatistiklerle tamamlamış. Her oyuncu her maç 100% ile oynayamaz ki bunu en iyi biz biliriz. Örneğin birkaç hafta evvel size panter kesin volkan babacan haftaya bizim maçta apışıp da kalabilir…veya bizim 3-0 lık maçta 60 dk bize karşı gelene geçene duvar olup takımın en iyisi olan konya kalecisi deniz ertaş ın sizin maçta geleni geçeni alıp 7 gol yemesi gibi…Özetle samsun kısıtlı kadrosu ile elinden geleni yapmış. Fenere farklı oynadılar diyorsunuz, bulduğunuz pozisyonları atıp her zamanki gibi “uçana kaçana 5” yapsaydınız o zaman onları da zira adamlar küme düşmemeye oynuyor…o maçın faturasını samsunlulara değil 90’ lik açıdan gol yiyen balon dor adayı kaleciye kesin bana kalırsa…farklı misal biz hatay maçı diyince “zaten 5-2 bitmişti” diyorsunuz. Adamlar bize farklı oynadı diyince kabul etmiyorsunuz ama…yine misal ankaragücü maçında emre kaptanınız takımın en kreatif oyuncusu morutan ve en tehlikeli golcüsü ali sowe u yalapşap oyundan alınca yorumunuz yok ama…kaldı ki samsun dün soner gönül hariç ideal 11 i ile çıktı…öyle 3-4 adam falan sakat değildi. O “sakat” denen diamata ve fofana, o takımın rotasyon oyuncuları. Özetle gs dün bulduğu 2 pozisyonu attı, muslera nın da yardımıyla yemedi, 3 puanı aldı. Durum bu. Yani öküz altında buzağı aramaya gerek yok fazla da…maçın ve oyuncuların istatistikleri de buraya bırakıyorum…

görsel
görsel
--spoiler--

yani samsunlu herhangi bir oyuncunun maçta yattığına dair somut bir veri var mı ortaya koyabileceğiniz?

--spoiler--

sizin elinizde ne var ki her maçtan sonra şike şike diye geziyorsunuz oğlum ? konuşulmasını istemiyorsan önce kendin susacaksın. her fenerbahçe maçından önce ve sonra çıkıp "ponaltu olacuk/oldo" "hakem şöyle yapacuk/yapto" " 3 temmuz hell yeaaahh" diye gezersen kendi maçından sonra konuşulmasına da ağlamayacaksın. siz her şeyi konuşabiliyorsunuz ama biz konuşamıyoruz öyle mi ? hangi sadrazamın uzvusunuz siz kardeşim bu kibrin kaynağı nedir *

ulan dünyada 1 numara şu anda fenerbahçe. bizden daha çok gol atabilen takım yok ne reali ne citysi ne bayerni. siz her maçtan sonra hala çıkıp konuşurken iyi biz konuşunca kapatın çenenizi ühühühühü biz çoh iyi oynadık tımam mı..
--spoiler--

dünyada 1 numara şu anda fenerbahçe.

--spoiler--

Sesli güldüm saol.
--spoiler--

her fenerbahçe maçından önce ve sonra çıkıp "ponaltu olacuk/oldo" "hakem şöyle yapacuk/yapto" " 3 temmuz hell yeaaahh" diye gezersen kendi maçından sonra konuşulmasına da ağlamayacaksın.

--spoiler--

Lan olum yegane savunmanız da bu söyleyecek laf bulamayınca (bkz: swh) allah aşkıma bir araştırıp baksana “x maçında gs ye verilen penaltı” Başlığı mı daha çok açılmış yoksa “x maçında fb ye verilen penaltı” başlığı mı daha çok açılmış? Rica ediyorum lütfen (bkz: swh). Bak gel sayalım sonra bu konuşalım. Ayrıca gs nin ve fb nin puan kaybettiği maçlardan sonra sol frame e bir bakmanı rica ediyorum acaba kim salak saçma başlık açıp halihazırda olanları da upluyor acaba? Hani mesele maç öncesi sonrası konuşmaksa siz dünyada en son konuşacak güruhsunuz rahat olun (bkz: swh)

ayrıca fenerin hatay maçı hariç yatıLan bir maçının konuşulduğunj hatırlamıyorum ha hakem kararları ayrı onu cümle alem konusuyor zaten…

E kadar gelene geçene 4-5 atıp dünya rekoru kırıyorsanız sormazlar mı adama niye rakibinizin her maçının altında bir çapnoğlu arıyorsunuz kendi işinize bakmıyorsunuz diye?

Ayrıca sizin rekor golle sınırlı değil bro üst üste penaltı atma rekorunda da ne real, ne bayern bıraktınız doğru (bkz: swh)
(#46870512)

google diye bir uygulama var bilmezsiniz siz gizli bir arama motoru. oraya girip bir arama yaparsan daha çok gülersin. sabah sabah güldürebildi isek ne mutlu bize *

abi nasıl bir hayat yaşıyoruz biz ya şaka gibi... yıl olmuş 2024 hala millete güncel haber servisi yapıyoruz. google ı bilmeyen adam sözlüğe nasıl üye oluyor nasıl o toynakları ile entry girebiliyor aklım almıyor..

https://www.transfermarkt...kulupler/view/news/432583

hani belki google ı bulamazsınız falan diye ben arattım gene iyisiniz hadi.