bugün

çok ilginç bir habere konu olan genç futbolcu.

efendim 94 doğumlu olan ve boluspor' da oynayan bu genci galatasaray istiyormuş habere göre. haberin devamında belirtildiğine göre arada 2 milyon tl.cik bir fark kalmış. 2 milyon tl fark! 94' lü velede? bak dikkat et teklif edilen rakam değil bu, aradaki fark bu!

o yabancı sınırını koyanın allah yüz bin türlü belasını versin. amin.
genç bir evladımız. gaiatasaray'a transfer olmuş. merak ederiz hep gençleri. inşallah yetenekli bir arkadaştır da faydalı olur.
Galatasaray'a faydalı olmasını istediğim genç. Kendisini hiç izlemedim ama henüz 19 yaşında galatasaray'a geldiğine göre boş bir adam değil. Twitter hesabına bakılırsa da oldukça mütevazı bir insan. Umarım parayı bulunca kendini bozmaz ve uzun yıllar galatasaray'a hizmet eder.
galatasaraya transfer olan ancak kadro derinliğinden ötürü forma bulmakta zorlanacak oyuncudur. Önümüzdeki senelerde takasta kullanılacak futbolcudur.
kadro derinliği ve gelecek adına transfer edilmesi yerinde olan genç topçu.
idmanlarda iyi çalışırsa, fatih terim muhakkak ona şans verir. bu şansları da iyi kullanırsa hem kendisi kazanır, hem galatasaray...
biri de demiyor ki hangi mevkiinin topçusu. hayırlı olsun yeni transferdir.
Kesinlikle üst düzey yetenekli bir oğlan. Saf yetenek olarak brumadan eksiği yok, amrabattan fazlası var. Ama fiziksel olarak amrabattan düşük, zihinsel olarakta brumadan üst düzey değil. Bu yetenekte bir oyuncunun alt liglerde her sene çift haneli asist ve gol üretmesi lazım. Maç çevirmesi lazım çünkü bu seviyede 3 oynuyorsa üst seviyedeki takımlarda 3 oynasa da oynadığı 2 gözükecek. Çünkü o yetenekte daha çok topçu olacak. Sen elindekinin hepsini sahaya koymak zorundasın bu yaştayken. Kendini zorlamadan kendini geliştiremezsin. Takip ettiğim kadarıyla golcü bir oyuncu da değil. ileri top taşıyabilir ama açık alan topçusudur. Top taşır dediğim de keita meita değil. Amrabat kadar taşır işte.
gençliği bir kenara bırakmıştır artık. gol atmaya asist yapmaya başlamıştır. bu sezon 9 maçta 5 golü 4 asisti var. Bu sadece görünen kısmı. Bunun dışında sürati iyi topu iyi saklıyor çalım yeteneği var. Kanat oyuncusunda olması gereken her şey var.

Özetle bu sezon sonu ya ilk 6 ya oynayan bir süper lig takımına ya da 3 büyüklere gitmesi muhtemel Bolusporlu kanat oyuncusu.

Bolu senin gibi bir yetenek geliştirdiği için çok mutlu emre yolun açık olsun.
sivasspor a transfer olmus cocukluk arkadasim. dun gol atmis oyle haberim oldu.

muhtemelen seneye sivas ile beraber super lige cikacaktir, sıkı çalışırsa 3 buyuklerde oynayacak yetenegi var.

ayrica galatasaraylidir.
Temiz yağlamıştır.
görsel
Şimdiden şımarmış. Yine büyük takıma gidip patlayacak orta sınıf topçu modeli. Evet.
Feghouli yerine direkt olarak 11e yazılacak genç ve etkili Türk kanat oyuncusu. Bütün sene vasat performans gösteren, tabiri caizse rölantide oynayan ve ancak birkaç büyük maçta "koşan" üç aylar topçusu feghouliye göre her maç yüzde yüzünü vermeye çalışan, hızlı, hırslı, yetenekli bir kanat oyuncusuna kimse hayır demeyecektir. Maaş bakımından bu berberi kağnısının en kötü ihtimalle yarısını kazanacaktır ve berberi kağnısından beş yaş daha küçüktür. Umarım bundan yedi sene önce başarısız olan transfer girişimleri bu kez kaza bela olmadan sonuçlandırılır.
Abı herkes burada fegouliye atıp duruyor ama unutmayın geçen sene bizi şampiyonluga götüren adamlardan biride fegoulidir

Şimdi herkeste bir yerli hastalığı oldu
GS son iki sezon şampiyon oldu şimdi elinizi vicdanına koyun

Hangi yerli oyuncu şampiyonluklara katkıda bulundu

*Mitroglou bile Akhisar'da o golü atmasa işimiz yaşti
*Diagne rizdede bizi kurtaran oldu geçen sene
*Fegouli iğne deliğinden başakşehire gol attı
*Nagatomo iyiydi
*Mariano özellikle ikinci yarıda coştu

Peki yerliler ne yaptı
Koca bir hiiic

Aga kimse fegouli ile emre kilinci kiyaslamasin
Fegouli her türlü ziker üstüne pantolon diker...
3 yıl önce denizli'de denizlispor - sivasspor maçında izledim.

tabii maça gitme nedenim farklıydı, theofanis gekas'ı izlemeye gitmiştim * neyse o vesileyle emre kılınç'ı da izlemiş olduk..

sol ayağı ile ceza sahasının hemen önünde çaprazdan çok güzel bir gol attı, maçın sonlarına da gekas gol atmıştı sivasspor 3-2 kazanmıştı.

neyse, galatasaray'ımızın anlaştığı söyleniyor.. bir kaç gün içinde açıklanır heralde, emre kılınç devamlı oyunun içinde olan, iyi mücadele eden, gol asist özelliği olan genç iyi bir oyuncu.. direkt ilk 11 başlayabilir mi genel kapasitesi ne düzeyde tam bilmiyorum, ama bunları yapılacak transferlerden sonra daha detaylı değerlendiririz.

ilk 11 de olsa yedek kulübesinde de olsa yeri geldiğinde takımımıza katkısı olacağını düşünüyorum.

kadromuz bi belli olsun, üzerine detaylı değerlendirme yaparız..

son olarak da şunu belirtelim, emre kılınç gerçekten efendi, verdiği sözü tutan, karakteri sağlam bir arkadaş, futbolu da iyi, zaten bu özellikleri galatasaray'da futbol oynaması için yetiyor..

yolu açık olsun diyelim, hep birlikte nice kupalara, şampiyonluklara..
Emre Kılınç > Mert Hakan Paradaş.
polemik yapmadan, kıvırtmadan adam gibi verdiği sözlerin arkasında duran aslan parçası.

para uğruna hayallerini satan karaktersizlere değil emre gibilere ihtiyacı var galatasaray'ın.

https://i.hizliresim.com/wOGCnc.jpg
Müthiş kurgudan ve müthiş şarkıdan oluşan video ile galatasaray'a transfer olduğu açıklanmış aslan.

Aahhhaha admin füze atsaydın bebeğim. (bkz: alo ben emre abin)

bana yolun seç diyorlar
bozuk yolu seçer miyim?
eğri eğri, doğru doğru
seçemezsen geç diyorlar
ben yolumdan geçer miyim?
eğri eğri, doğru doğru

https://twitter.com/Galat.../1293579373501730816?s=20
cincondan yıllık 11 milyon TL alacakmış. messi misin mübarek.
resmi olarak da aslan olmuş karakterli sporcu.

https://twitter.com/Galat...tatus/1293579373501730816

ayrıca ben daha iyi bir transfer açıklama videosu izlemedim. hele de telefonun kimden geldiğini görüp götünü dönüp yatması. *
Yüzüne nur yağmış aslan parçası. Ahlaklı düzgün insan. Sen 4 sene yat kulubede aldığın tüm paralar helal olsun. Tatanga sonuçta
Oğulcan çağlayan ile birlikte bu sezon güzel işler yapacaklar galatasaray da. Rolex reyiz de artık bakar bakar durur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar