1. 1.
  ilkinin sürpriz başarısının üzerine çekilen ama oyuncu kadrosu paul walker haricinde korunamayan ve ilki kadar ilgi görmeyen bir filmdir,ama yinede izleyenlere bol bol adrenalin içeren sahneler izlettirmiştir,konu yoktur filmde tamamen araba meraklılarına hitap etmektedir,yani türk gençliğinin neredeyse hepsine,sinema ile alakası olmayan kimselerde sırf modifiye otomobiller için izlemiştir filmi.
  2 ... amaru
 2. 2.
  yarış sahneleri ilk filmde daha etkileyiciydi sanki ama polisleri şaşırtmak için bir çok arabayı ortaya çıkarıp yaratılan kaos sahnesi izlenmeye değer olan filmdir.
  2 ... bettyboop
 3. 3.
  paul walker her zaman ki gibi kendini göstermiştir.ludacris ve tyrese'te filme daha böyle bir''izleyelim,eğlenelim'' havası katmıştır.üç film içerisinde en sevdiğimdir.
  1 ... psodomaki
 4. 4.
  eva mendes ablamızı araya sıkıştırarak ve bol bol araba ile yarış sahneleri koyarak ilgi çeken film.
  ... zuhaaa
 5. 5.
  belki 4ncü filmin adı şöyle olabilir;
  4fast & 4furious
  3 ... mutant turtle
 6. 6.
  baslarda kanğım ama sonrasında hiç sevmediğim aksiyon tarzı film...
  ... seirios
 7. 7.
  oyuncu kadrosu olarak ilk filmi aratsa da bende beğeni anlamında ilk filmin üzerine çıkmış devam filmidir. hız kesmeden serinin üçüncü filmine gaz verelim!..
  -1 ... no soporto el rap
 8. 8.
  paul walker gerçeğiyle konusu her ne olursa olsun izleten film. ki 1'e göre beklentinin altında da olsa görsel iyiydi. kızlar, arabalar falan. paul'e de tekrar tekrar aşık olduk, izlenir yani her türlü.
  ... koalaca
 9. 9.
  Neden bilmiyorum ama serinin en sevdiğim filmdir. Ne kadar efekt kullanırsa kullansınlar bence bu film harikadır.
  ... dellpc
 10. 10.
  ViN DiESEL'iN OLMADIĞI SERi.
  ... jerry drake