bugün

Galatasaraylı yeni bir yazar. Galatasaray’ a saldırmayan herkese saygılıdır. Huzur içerisinde yazmak ister. Saygılar...
Başlığı altında ikinci entryde bir yetkili tarafından tehdit edilmiş yazar. Donuz listemde olduğu için görmüyorum ama rica ediyorum. Biri gammazlayabilir mi ? Bu kötü niyetli insana gereken dersi verelim. Teşekkürler...
Nicki otomatik olarak 80 80 160 olarak okuyup ismail yk nın şarkısını mırıldanıyorum.

80 80 160 allah neler yaraaatmış.
yetkilinin tehdidi de ayrı bir güzel oluyor.

-götünü keserim

-altıma alırım

-pembe galatasaray formasıyla ömür boyu dolaşırsın.

çok güzel.
Hoş gelmiş Cimbomlu yazar. Yazadursun, kuşlara yapıştıradursun.

Sitede bir Eleman yetkili olmuş, yazar tehdit ediyor. Şu üsluba bak anasını satayım. Megaloman tavırların bize sökmez aslan parçası. Şikayet edin akıllansın.
abberline old quiet stranger geçmişte aldığı bi sürü hesapla yazarlığı sadeece gaysaray üstünden yürüten zibidi yazarımsı. ulan sizin alayınızın tepesine karabulut olup çökücem lan iflahınızı kesicem alayınızı karım yapıcam karım. evet..

http://www.youtube.com/watch?v=14d__4Pp0KE
Kuşlarla polemiğe girmeden sözlüğün tadını çıkarmak isteyen yazar. Lütfen izin verin kuşlar.
Sıkı bir Galatasaray taraftarı sözlük yazarıdır. Kudurtucu modu her daim açık kuşlara karşı..
Abberline nin yeni nickiymiş, beni donuza tekrar ve tekrar eklemekten sıkılmadın mı abisi dedirtir.
Donuz listesine eklediği köfteleri umursamadan, dostlarıyla iyi geçinerek ağız tadıyla yazmak isteyen, huzur isteyen yazar.
Lütfen beni rahat bırakın. Teşekkür ederim.

Edit: eksileriniz de bana zarar veremez. Kudurun.

Edit-2: eksile yavrum eksile. Zerre iplemiyorum. Kudurun.
neyi görse açık oylayıp favlıyor. durduramıyoruz. yapma evladım yapma çocuum.
17/25 günü saat sabah 8 i hatırlatan yazar.
kesinlikle abberline değildir, sakin yanlış anlaşılmasın. o kadar abberline değildir ki, aklınız hayaliniz durur o derece.
kesinlikle abberline değildir çünkü nicki bu. ama şahıs aynı olabilir bilemem. swh.
Donuz listesine eklediği değerli köftelerle muhatap olmayacak yazar. Sadece huzur içinde yazmak istiyorum. Lütfen beni rahat bırakın. Teşekkür ederim.
amerikan uçak gemisinden atılan bombanın iran uçağını 1988' de vurduğunu bilen yazar. şimdi sil bakalım entryni sosyolog efendi.
abberline değilim diyor.

(#40148352)

sogmo olomoc lovopool sokoz.
abber'in yeni hesabı. bugün takımına kimler 4'er 5'er saplayacak, onun kura çekilişini izleyecek.
Kuşgilller familyasını yamultan yazardır. Yazadursun.
ya mütemadiyen ya da abberline.
Benfica tarafından saplananları ciddiye almaması gereken yazar.
cahil bir şabandır.

ciddiye almayın.
Boş beleş cinconlu yazar.
Klasik cincanlı iyi gün taraftarı ergen yazar.

(bkz: adım samuel 15 yaşım).
donuz listesine eklediği köfteleri umursamadan, ağız tadıyla yazmaya devam eden yazar. sadece sözlüğün tadını çıkarmak ve huzur bulmak istiyor. lütfen izin verin. saygılar...

not: fenerbahçeli, beşiktaşlı ve troll yazarlardan gelen eksileri de umursamıyorum bu arada.