bugün

görsel
Köprü bayramıdır.
Dün ilkkez Cihad yaycıyı dinledim, darbeye tiyatro diyenler ya saf yada fetöcü dür dedi. Adam araştırmalarıyla fetö sistemini dna larına ayırmış. Ha hükümete de çatıyor. Hükümet fetöye mücadele kurumu kursun ben başkanlık yaparım diyor, ama üstümde kimse olmicak kimseye güvenmem diyor.
15 temmuz en hafif itibari ile kardeşler arası miras kavgasıdır, bir filme benzetirsek alien predatora karşı filmidir. o filmin sloganı hangisi kazanırsa kaybeden insanlık olacaktır tamda 15 temmuza uymaktadır. hem besle büyütcanavarı yarat sonra kahramanlık gazeli salla.

dinsizin hakkından imansız gelir denebilir ama asla iyi kötünün mücadelesi değildir. ikiside kötüdür. hem akp hemde fetö, birbirlerinden farkı yoktur.
Ziraat Bankası bu sene 15 Temmuz ile ilgili efsane bir reklam filmi çekmiş. Herkes izlesin izlettirsin derim tüm vatani duyguları kabarıyor insanın istemsiz
bkz: https://www.youtube.com/watch?v=4JYzMy9mDoQ
izledim. nesi efsaneymiş anlamadım.
Kıçınızı da yırtsanız 15 Temmuz'dan ne bir Çanakkale, ne bir Kurtuluş Savaşı çıkaramazsınız. Hele ki; bir Atatürk, bir Osman Paşa ya da Kâzım Karabekir asla çıkaramazsınız, uğraşmayın! 15 Temmuz eniştesinden öğrenip milleti sokağa salan Bop Eşbaşkanı'nın çıkar davasıdır. Millet zerre umrunda değildir. Öyle hali olsa; önce Pan Bilal'i ve mekânı meçhul katil oğlunu askere de sokağa da yollardı. Böyle bir şey göreniniz var mı? Üstelik benim yüzümden bu olay başıma gelse ve değil 251, 1 kişi bile ölse; önce istifa sonra intihar ederdim. Bir kez kandırılan bir kez daha kandırılabilir, unutmayın!
allah rahmet eylesin hayatını kaybeden herkese.
(bkz: 15 Temmuz 2016); AKP ile FETO'nun çıkarlarının çatıştığı, uğruna neredeyse bir ülkenin yok olacağı fakat son anda vatansever, milliyetçi ve Kemalist subaylar sayesinde ülkenin yok olmasının engellendiği kanlı ve entrikalı bir tiyatro oyunu. Ne hikmetse ülkenin cumhurbaşkanı, darbeyi eniştesinden öğrendi, bu ne aymazlık? Sanki o zaman MiT başkanı uyuyordu.
Çok daha sonraları anamuhalefet partileri olan CHP ve iYi Parti, FETÖ terör örgütünün siyasi ayağının araştırılması için TBMM'ye önerge verdi; bu önerge, iktidar partisi olan AKP ve MHP tarafından reddedildi. Neden acaba?
15 Temmuz bir milli bayram değil aksine bir tiyatrodur. Türk milletinin milli bayramları 4 tanedir: 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos, 29 Ekim.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
garibanların ölüme gönderilip, yavşak ağa babalarının ortalıkta hala utanmadan gezdiği durumdur. siyasal dinci şerefsizler, on yıllardır hayatını çaldığı ve akıl hastası olarak yaşattığı on binlerce insan için hesap vermelidir.
Güzel belgesel.
Enişteden öğrendiğimiz olay. Bu tarihten itibaren fetönün yargı, emniyet, tsk, eğitim ve diğer alanlardaki faaliyetleri ve bu faaliyetleri yürütenler durdurulurken, görevden alınırken nedense siyasi ayağı bir türlü tasfiye edilmedi. Neden ? Ya da neden pensilvanyadaki sümüklünün iadesi gerçekleşmedi ?
O gün darbe girişimi oldu
Her ne kadar bazıları buna tiyatro dese de orada akıtılan can çok.
tarih yazılmaz, yazdırılır.
O karşınızda gördüğünüz "ordu" değildi!

Tshörtle siktiğimin 60 tonluk tankı devre dışı kalmaz!

Antepteki gibi koca tank tugayının nizamiyesinin önüne çop aracı koymayın! Ananız bu işle anılsın istemiyorsanız!

Bir daha şeriat vs kalkışırsanız annenizin doğum tarihine falan bakmadan...
Tüm ordu skraba olur sizinle!

Fantezi arayanlar için: şeriat yazın!
O pankartla tugay onüne gelin...baba sayınızı öğrenin!
GüZel tiyatroydu.
Severek izledik.
Erdoğan düşmanlığından
PKK adayına oy verecek malum kitlenin,

tiyatro olarak adlandırdığı darbe girişiminin tarihi.

Şaşırtmamıştır.

Erdoğan gitsin de , PKK gelse de olur diyen çapulcuların,
“başarıyla” sonuçlanmasını bekledikleri darbe girişimin
halkın cesur müdahalesiyle bozulunca,
yaşadıkları travma etkisi büyük oldu tabii. Onlar da bu travmayı tiyatro diyerek yatıştırmaya çalışıyorlar.

siktiri çekip, kendi hallerinde bırakın. Bugün 14 Mayıs. Bir travma daha yaşatacağız.

Bye bye Kemal,
Bye bye PKK.
yine orda burda hakkında bir sürü paylaşımlar yapılacağı için sosyal medyaya ve sözlüğe bırkac gün uğramayacağım.
görsel
Bugüne dair tam olarak ne olduğunu öğrenmemiz için hükümetin değişmesi lazım.

Ayrıca, başka bir tarikatın ( menzil) devlet içinde yapılandığını net görürken böyle bir günü nasıl kutlarız? Ne değişmiş ki?
darbe kalkışmasının seyrini değiştiren büyük kahraman ömer halis demir ve tüm vefat edenlere rahmetle...
turkan saylan , tüm feto olayını açık açık anlattı 25 yıl önce. Dinciler tümüyle saplantılı ruh hastaları ve dış güçler tarafından kullanılan maşa ve vatan hainleridir. Sözde savundukları her şey hastalıklı saplantilardir. Ağır vatan haini olup da yine de karşısındakini dinsiz olmakla suçlarlar. Bu millete bu kötülükleri yapmayı bırakın artık. Hiç biriniz ilahi görevde değilsiniz. https://youtu.be/QIBDTESLklU
Pastayı paylaşamamaları yüzünden oldu.

Güzel yaz ayıydı.
Çok kişi mecburen inanmış gibi yapıyor da garip şekilde gerçekten inananlar da var. Ama sadece türkiye’de.