bugün

fetocu vatan hainlerinin icraatlarından bir kısım.

https://sarizeybekhaber.c...-nin-ifadesi-ortaya-cikti
23 nisandan 29 ekimden 19 mayıstan daha anlamlı bir tarih. Her yıl başta devlet ricali olmak üzere tüm yurtta tüm yurttaşlarımız tatafından islami usul ve esaslar dikkate alınarak anılmalıdır.
RESMi TATiLDiR.
Uydurmadır. Tamamen bir tiyatrodur, hikayenin her yerinde sapmalar, soru isaretleri vardir. Halk kandirilmistir.

Allah olenlere rahmet eylesin..
şaka maka bir yıl olmuş neredeyse...
Çin atasözü vardir filler tepisir çimenler ezilir.
15 temmuzda da aynisi oldu.
olan yine her zaman olduğu gibi halka oldu...
yurt dışında olacağım için sikimde dahi olmayacak... ülkede de olsam yine olmazdı ama en azından tv de falan görmek zorunda kalırdım ama yurt dışında ona bakmam! kafa rahat! şu ülkeden ne zaman gitsem ferahlıyorum!
atatürk olsaydı, yaşanmazdı. çünkü atatürk, kandırılmazdı; şarlatan hocaları astırırdı ve onların halkı kandırmasına, o kadar insanın hayatını kaybetmesine fırsat vermezdi.

neden mi atatürk'ü seviyoruz? çünkü o, hiç kandırılmadı. dini kullanan şarlatanlar tarafından halkın kandırılmasına fırsat vermemek için "din ve devlet işlerini" birbirinden ayırdı. yobazlar, onu bu yüzden din düşmanı sansa bile, bakın atatürk'ün dine bakışı nasıl: "Din gibi temiz bir duygu, politika gibi kirli oyunlara alet edilemez. Din ait olduğu yerde, temiz vicdan sahnesinde yaşanmalıdır."

hocaları astırdığı, din ve devlet işlerini birbirinden ayırdığı için, bazıları tarafından "din düşmanı" sanılan atatürk, halkını düşündüğü için bunları yaptı. halkı öne sürüp, kendisi korumalarıyla güvende durmadı. pek çok cephede, düşmanla göğüs göğüse çarpıştı. gazilik unvanını "savaşlarda" kazandı.

eğer atatürk yaşasaydı, böyle bir durumda halkını khk ile görevden alarak cezalandırmazdı. "ben düzgün bir cumhurbaşkanı olsaydım da bu terör örgütünün ülkemde böyle yapılanmasına; halkımı, memurlarımı bu kadar kandırmasına fırsat vermeseydim. eğer kandırılmak bir suç ise, önce benim kandırılmamam gerekirdi; bir cumhurbaşkanı olarak ben de kandırıldım ve yargılanmalıyım." derdi.

işte bizim gözümüzde atatürk, bu yüzden eşsiz cumhurbaşkanı. biz, hiçbir zaman "atatürk, allah'ın tüm vasıflarını üzerinde toplamıştır." diyerek atatürk'ü ilahlaştırmadık, putlaştırmdık.

biz, ona tapmıyoruz; "kandırılmadığı" için, "halkının, terör örgütleri tarafından kandırılmasına fırsat vermediği" için, ülkede terör örgütlerinin yuvalanmasına fırsat vermediği için, terörü güçlendirip palazlandırmadığı için, atatürk'e minnet duyuyoruz. allah'a ise, bize atatürk gibi lider verdiği için şükrediyoruz. bize "ataputçu" diyenlere duyurulur.
23 nisan, 19 mayıs, 30 agustos ve 29 ekim gibi doğal değil, yapay bir gündür.
şu "doğal" milli bayramlarımızda atatürklü bayrak çıkıyor ya tvlerde, 15 temmuzu görelim.
Son 100 yilin en buyuk kazigidir.
Kimi kontrollu darbe desin, kimi vatan mudafasi.
Bir gercek var ki mka'un kurdugu devleti birileri seyiyle sallar hale getirdi.
Vatanının gerçek halk tarafından savunulduğu gündür.

Tiyatro diyen sikko gerizekalilar, kilişdarın boktan yürüyüşünü izleyebilir, katılabilir.

Tiyatronun kralı mevcut. Chp belediyesinde çalışanlara başrol veriyorlar hemde.
15 temmuzda demokrasi nöbeti deyip 15 gün gece gündüz akp mitingi yaptırmışlardı ya bunlara, bakalım yıl dönümünde ne olacak. Merak etmiyor da değilim.
Artık duymaktan iğrendiğim tarih.
demograsi demograsi diye diye şehitlerimizin ötekileştireleceği gündür.
Bol bol kafa sikecekler yine. Bol bol propaganda yapıp biiiiiizzz diyecekler biiiizz.
Biz devleti mahvettik heryeri terörist doldurduk ! Demeyecekler tabi. Biz diyecekler şehit verdik vatanı koruduk diyecekler. Sonra Erduvan efendi ve yalama takımından üç beş kişi ağlar, duygular sel olur falan filan.

Devleti mahvedip, bütün hayati organlarına o orospu çocuklarını dolduran o zihniyet, bol bol vatan millet bayrak sevdası mastürbasyonu yapacaklar. Bizim salaklarda gözyaşları içerisinde alkış tutacaklar tabiki.
Oradaki hiç bi amk salağıda tahmin ettiğiniz üzere yine soru sormayacak kendine.
Ulan demeyecek. bu adamları devletin içine zaten bunlar doldurdu, e bu şerefsizlerde darbe yapmaya kalktı. Bu işte Bi sıkıntı var be kardeşim demeyecek !

Alacak eline tavuk döner ayranını, takacak kafasına akepe şapkasını bu sıcakta alkış tutacak amk. Tam da beklediğimiz şeyler olacak yani.
Sikeyim o 15 temmuzunuzu.
anma programi yapacaklarmis.

herseyiniz yalan dolan amk!
Vatanını seven insanların vatan için darbeye engel oldukları gündür.
Türkiye nin dirilişidir.
Darbelerin yok oluşudur.
Siz bakmayın tuzlukların,
içerideki vatan hainlerini oyalamak için tekrar darbe yapacağız demelerine. Davalar bittiğinde içerdekilerin yüzlerine bile bakılmayacak. Her şey onlar için çok geç olacak. Konuşmamaları için şimdilik yalanlarla kandırılıyorlar.
He darbe yapmaya falan kalkarlarsada biz aynı yerde bekliyor olacağız.
15 temmuz şehitler köprüsü.

15 temmuz şehitler meydanı.

15 temmuz şehitler meclisi.

Vs vs ...

her yerde 15 temmuz bilmem ne ...

Yeter !... abartmaya hacet yok ...
Şanlı bir destan. Batı yalakalarını delirtir
fetonun itlerinde aşırı sinir ve asabiyet yapan gündür. kanlı darbe girişimlerinin bi taraflarında patlamasını, kuyruk acılarını hatırlıyorlarsa demek.
Ne olduğu akp gittikten sonra ortaya çıkacak. Şu an onbeş temmuzun gerçekte ne olduğunu bilmek yoğun iktidar propaganda ve tehdidi altında olanak dahilinde değil.
Çok fazla soru var çok fazla.
Siktiriboktan bir ilçe belediyesinin kamyon şoförünün darbeden haberi ve dahi nizamiyenin önüne gelip nizamiyeyi kamyonla kapatma konusunda bilgi ve hazırlığı nizamiyenin içindeki askerin daha olaydan haberi olmadan oluyor ise ben o işin altında her türlü bokluğu ararım .
ülkemin butunlugunun korunmasi taraftari arkadaslar canakkale zaferi reklami arkasindan 15 temmuzun onemini vurguladilar. bize ulkemize ait bayramlari kutlamamiz yasak ama 15 temmuzda gotumuze kina yakicaz. ki zaten bayramlarimizin cogu anmadir. 30 agustos zafer bayrami, zafer kazanmisiz da olenlerin arkasindan oh iyiki olmusler demiyoruz olenleri aniyor bugun bu toprak icin sukur ediyoruz. tekrar 15 temmuza gelicem olenlere rahmet diliyorum bu kisim ayri ama siz olmekle bayilmayi bir mi sandiniz.
yıllar sonra evren darbesi niteliğini taşıyacak.
görsel
Maalesef geliyor.