bugün

!!.!!.!! versiyonunu gordugum tarihtir cok dusunulmus uzerinde cok calisilmis.
(bkz: dünya bilecikliler günü)
son 2 kez yapılacak şeydir bir de bundan sonra 12 12 12 var sonra 89 yıl daha rahatız.
ana haber bültenlerine konu olacak durum.
Cuma'ya denk gelen en uyumlu kıyamet safsatası.
türkiye'nin hırvatistan ile 11'e 11 maç yapacağı bir gün.
saat 11 de yüzlerce kişinin saatine bakacağı andır.*
manita yapılası gündür.
yegenimin dogum tarihi olacak olan gün. son üc gündür dogmamaya direniyor cimcime, artik yarin dogsun degil mi ama? böyle bir dogum tarihi her zaman insanin ayagina gelmez. ben olsam dogardim valla. bakalim, bekliyoruz.
soktuğumun tarihidir. daha ne kadar açık olmalıyım?
insanlığın kafasına göre uydurduğu miladı baz alınarak oluşturulmuş saçma sapan bir takvimin herhangi bir günü.
tarih, bizden önce de vardı, bizden sonra da var olmaya devam edecek.
her hangi bir gün işte sen ben ve istanbul. *
yine iş yerinde olduğumuz, günlük raporları oluşturduğumuz, sıradan bir cuma günü.
sabahın bu saatinde bile "evet bugün 11.11.11 çok değerli bir gün olacak şans sizinle olsun bugün hiç olmadiğiniz kadar mutlu olun hep güzellikler düşünün. harika bir gün olacak." tadında en az 6-7 mail aldığım durum.
yenilmemiş içilmemiş, bu mu beklenmiş?
hala hiçbir şey olmamış gündür bekliyoruz efendim.
http://www.kosulsuz-sevgi...mp;id=977&Itemid=1012
evlilik cılgınlığının olacağı gün.
--spoiler--
- hadi sor bana, arap bok mu var beni getirdin buraya de.
+ arap, neden getirdin beni buraya ?
- bok mu var, de.
+ bok mu var burda ?
- eihhee, bak bok var.
--spoiler--
tek mubarek yanının cumaya denk gelmesidir, başka da bir numarası yok dağılın.
hee bugün.
11.11.1111 tarihini 1000 yıllık bir farkla kaçırmış günümüz insanının kendini avutma yoludur. yaptıkları işi anlamlı hale getirmek içinde bu tarihin bu şekilde bir daha yaşanmayacağını öne sürerler. sayın kişi bütün tarihler özeldir, siz yeter ki sevin onları*.
onluk düzende 63'e karşılık gelen binary sayı. başka da bir numarası yoktur, olmayacaktır.
başlığının altına entry girilmesi gereken tarihtir efendim. çorbada tuzumuz olsun, değil mi ya?
klasik mantığa göre, 6 tane dolu piksele karşılık gelir.

ayrıca bugün 2 arkadaşımın doğum günüdür. biri iş arkadaşım olması vesilesi ile saat 11.11 de de doğum günü kutlaması yapmayı planlıyorum. *
-bir bir biribiribirine
-baka baka baka durur.

nakaratlı şarkının söyleme vaktidir.