bugün

entry'ler (388)

evlilik için en uygun yaş

GerÇek aşkı bulduğun yaştır.

üniversitede en çok para harcanılan 3 şey

Prezervatif giderim oldukça cuzi bi miltardı. Toplam harcamalarımın yaklaşık %0.000000....0000000002si civarındadır. Devede pire. Geri kalan yeme içme kent kart

uçakta domates suyu isteyen elit insan

sebebi; o yükseklikte domatesin tadını daha farklı ve yoğun hissetmemizdir. adam akıllı yerde icince aynı tadı alamıycak, bulmuşken değerlendiriyor.

arabayla kediye çarpmak

Az önce yediğim bok. Karanlık bi yoldu birden Çıkıp atladı yola. Farlara kitlenip geÇsem mi geÇmesem mi diye kararsız kaldı başta ve atladı yola. Kediyi görmemle Çarpmam bir oldu, frene bile dokunamadım resmen. her şey bir saniye iÇinde oldu bitti. Geri dönüp bakmaya yüreğim dayanmadı. Hızlı Çarpmıştım onu o halde göremezdim dönemedim geriye. Vicdanım rahatsız sözlük. Resmen bi canlıyı öldürdüm. Az önce hayattaydı ve ben onu öldürdüm. Mal gibi gece yol boş deyip hızlı gitmesem biraz yavaş gitsem, en azından daha iyi manevra yapabilme şansım olur hafif bi Çarpmayla kurtarabilirdim. Kendime kızgınım kediye mahÇup

futbolla ilgilenen herkes bir kez okusun

Abijim yat şike yaptıysa fenevbahce iÇin yapmıştır kendi iÇin değil yat uyu takılma bunlara.

otobüste erkeklerin yanına oturmayan türbanlı

Ne bok yerse yesin dediğim insandır. Keyfi bilir oturmasın efenim. Çift kişilik koltuğu hanımefendiye tahsis edecek değiliz.

gelmiş geçmiş en karizmatik ad soyad kombinasyonu

(bkz:Marlon Brando

sigara içmeyen insan

öyle sanılınanın aksine koşup yorulmayan tıkanmayan insan değildir efenim baştan belirteyim. iÇmiyorum ama sporumu da yapmıyorum. dolayısıyla merdiven Çıkarken veya koşarken ben de Çabuk kesiliyorum. ha dişlerim sigara iÇenlerden güzeldir bir de ellerim nefesim kokmaz onlar ayrı.

uludağ limonata içen gerizekalı olur

dişlerinizi de fırÇalamayın. diş macunlarının Çoğunda flor var. insanı aptallaştırdığı söyleniyor.

kara delik

Uzayın gizemli kara kutusu. Allah kimsenin gezegenini düşürtmesin.

2002 2015 arası türkiye de yaşanan önemli olaylar

(bkz: gezi parkı direnişi)
(bkz: reyhanlı katliamı)
(bkz: rojava katliamı) olaylarının da eklenmesi gereken listedir.

sokağa çıkıp güzel kızlara kiraz vermek

tabi bunu çirkinlerden gizli yapmak lazım. onların da canı var. görür, canı çeker bir tarafları şişmesin

muhalefetin yetersizliği

Sonra sen geldin * arasından sislerin..

çocukken hayal edilen tanrı şekli

Bulut. Küçükken bulutları Allah sandım ben hep.

dün gs ye şikeci diyenler welliton a ne diyecek

Kaleci Nihat emrenin* şutunda topa sadece baktı, elini bile uzatmadı. hani uzatıp çekse neyse. uzatmadı bile resmen sal girsin dedi.

Not: Ne kadar komik ve çocukça di mi ? Dünkü pozisyona söylemleriniz de en az bunun kadar komik ve çocukçaydı işte

2001 a space odyssey

Ya kubrick babuş allah aşkına niye bu kadar kastın be mübarek. anlatmak istediğini düzgün akıcı bir şekilde anlat çekil kenara otur keyfine bak. ne o insanı geren müzikler koyup sesini arttırıp azaltmalar falan. amaç ne yarraam. bekliyorum bir şey olacak bir şey patlayacak diye geriliyorum sonra o artan müzik yavaşlıyo ve azalıyo. ne bu şimdi tarak kafalı çok sinirlendim yeminediyorum.

Görsel olarak iyi eyvallah. uzay mekikleri, uzayda yenilen yemekler falan tamam onlara da eyvallah güzel ufuk açıyosun vay be diyosun iyiymiş diyosun da saçma sapan 20 dk boş müzik dinletmelerin nedir? yarak gibi bi mekiğin ay yüzeyine 20 dk inişini ne izletiyosun sen bize. indir gitsin amk 20 dk da değil de 10 dk da indir ne abartıyosun.

Filmin sonu nedir ne anlatmaya çalışıyosun bi bok anlamadım. ilk aleti kullandık kendi aletlerimizi ürettik. o kadar ilerlettik ki artık bize rakip oldular (HAL). Bu arada o taş da tüm bunlar olurken hep bizimleydi değişmedi evrilmedi. buraya kadar tamam eyvallah. ama o sonda saçma sapan gereksiz yere gerginlik yaratan sahneler, o beyaz oda, yemek yeme faslı,bi astronot oluyo bi odada yemek yiyen adam oluyo bi yatakta yatan yaşlı adam oluyo taş geliyo ne bunlar amk ne anlatıyon. sonra o yaşlı adama taştan bakınca embriyo gibi görünüyo. Dünyanın yanında kocaman bi embriyo oluyo. sikeyim filmini

yurtiçi kargo

Türkiye nin en rezil kargo şirketidir. Böyle şirketin allah belasını versin efenim. 6 aydır Kocaeli/Derince şubesinin bokluklarıyla kargolarım piç oluyor. Sadece derince değil yahya kaptan şubesi de aynı. Kargom evime 10dk lık mesafede bulunan şubeden 4 güne anca geliyor. Arıyoruz açmıyorlar. gidip şubedeyken arıyorum görüyorum duyuyorum telefon çalıyor ama sallayan yok. kimse ilgilenmiyor. Gidiyorum kargomu kendim alayım bari diyorum, dağıtımda diyorlar.E sokayım böyle işe içinde bozulacak eşyam var diyorum dağıtımda efendim akşama kadar ulaşır diyor ancak ulaşmıyor. Tek sorun bu değil . En önemlisi şube çalışanları müşterilere it gibi davranıyor. Genç yaşlı ayırt etmeden tersleyip duruyor. Kargom ulaşmadı diyosun "gelir" diyo. 4 gün oldu diyorum " napiyim gelir bekle, eleman yok kaç kişiyle uğraşıyoruz" gibi cevaplar alıyoruz. şikayet edeceğimi söylediğimde ise "git nereye şikayet edersen et bizim de işimize gelir" diye küstah küstah konuşuyor. Sabrımız taşıyor Kadın madın dinlemeyip bağırınca polisi arıyor. Üstelik genel müdürlüklerindeki elemanlarda tüm bu olanlar yaşanrken oradalar.arka oda da saklanıp bu kadınları öne sürüyolar. Genel merkezi arayıp defalarca şikayet ettik . sadece şikayet kaydını alıyorlar hiçbir gelişme yok. aylar geçiyo hala aynı.Ben böyle ciddiyetsiz böyle rezil bir firma görmedim. Utanmıyor adamlar. Karşı taraf anlaşmalı olmasa zaten hiç bulaşmıycam bu hıyarlara . Bundan sonra yurtiçi ile ne kargo yollarım ne yollatır ne de alırım. Size tavsiyem Yurtiçi kargo dan uzak durun.

muhabbet kuşunun hasta olması

kuş sahibi için son derece sıkıntılı bir hadisedir.onun keyfi olmazsa sizin de olmaz. kafesin başında oturur hüzünlü hüzünlü bakışırsınız. hastalığın sebebi büyük ihtimalle üşütmekten kaynaklıdır. hassas hayvandır bunlar azıcık bir rüzgar bile yeterlidir hastalanmalarına.iyi korumak gerekir. hasta hasta keyfi olmaz yemini yemez. kendini şişirip kısık gözlerle boş boş bakar etrafa. kafesini bir battaniye benzeri örtüyle kapatıp sıcak tutmak, suyunu yemini tazelemek, suyuna vitamin damlatmak, ballı yem gibi enerji verici özel yemlerden kullanmak hastamızı kendine getirip sıhatine kavuşturmak için önemlidir.

eski sevgiliye twitterdan laf sokmak

bunun bir de ayrılan kişi tarafından yapılanı vardır ve o daha beterdir.(karşı tarafın kesinlikle bir hatası yok tamamen keyfi bir ayrılık). hayır ayrılan sensin ne diye laf sokma çabasına girersin ki? olmadık şeyleri ne diye olmuş gibi yazarsın? takipçilerine sevgilim bana gerekli ilgiyi göstermedi, artık yalnızım, beni üzdü ayrılık acısı çekiyorum,gelin benimle ilgilenin, benim totomu kaldırın,yeni sevgilim olun mesajı mı vermeye çalışıyodur nedir anlam vermek zor.

vücudun en çok ilgi gören organı

Memelerin varlığını inkar edecek değiliz elbette.