bugün

internet geyiklerine açık bir tarihtir.

---spoiler---

11.11.2011:

11+11+11= 33

hangi yıldayız? 2011.

33+11 = 44

2+0+1+1 = 4

44-4=40

mhp'nin 40.yılı kutlu olsun.

---spoiler---
2000 yıl önceki tarihtir.
bildiğin sela okundu ibret alın.
10 kasımdan daha çok konuşulan gündür. *
nikah patlaması yaşanan akılda kalıcı tarihlerden biridir.
p.m 11:11 de hırvatistana çakmış bulunacağız.
sırrı çözülmüştür olan tarihtir efendim.
(bkz: http://j.mp/onbir1111)
ibneler günüdür.
ek:seni bulazaam lan ibne
insanların 10.11.11 tarihinden daha önemliymiş havasına büründürdüğü bir tarih.
11.11.11, saat 11.11 bu kadar 1'i en son bir okul karnesinde görmüştüm.
bu günün bitiminde . Hani kıyaet kopacaktı noldu?. Diyeceğim gün.
Onceki gunden hicbir farki olmayan gun.
herhangi bir anlamı olmayan tarihtir.
herkesin özel bir şeyler yapmayı planladığı, hatırlanması kolay tarih.
brüksel'de saat 16.16 oldu lakin hala bir bok olmadı.
anlamsız gereksiz vs. önemli deil yani. bundan önceki yıllarda olduğu gibi 10.10.10 , 09.09.09 , 08.08.08 ...

kimileri için çok özel günlerdir tabi bilemeyiz.
11 11 11

bu tarihteki her sayının sayı ve ya basamak değerlerini ile ayrı ayrı ele alıyoruz.

1 + 1 = 2 koy kenara
1 + 1 = 2 koy kenara
11 - 1 = 10 koy kenara

veeeeeee...

( 2 + 2 ) x 10 = 40 yapar
türkiyenin bu akşamki maça çıkaracağı muhtemel ilk 11:
volkan, gökhan, servet (giray), egemen. hakan balta, selçuk, sabri, emre, hamit, arda, burak.
hiçbir anlam ifade etmeyen sıradan bir gün.
önemli bir olay olmadıysa sıradan bir gündür.
bir miktar çalışma sonucunda 11.11.11 tarihinden mhp nin 40. yılının bulunacağı tarih. iyi bir matematikçi olmak gerekir.
benim için tüm rakamlarının toplamının '6' olmasından başka bir anlamı olmayan sayı dizisi.
yeter artık dedirtendir. bir yere kadar dayanılabiliyor insan bu saçmalığa. neymiş efendim saat 11:11 de aramamışım. sırf millete özeniyor diye kız arkadaşıma gittim güne özel hediye aldım. olsunmuş 11:11 de aramalıymışım. belki saatim bozuk arkadaş nereden biliyorsun. kısaca insanları* çıldırttı. bir an önce bitsin artık bugün.

not: kıro değilim sevgilime sıksık hediye alırım. hiçbir özel günü unutmam. bir hediye almak için özel günleri beklemem. romantik bir insanımdır. ama arkadaş böyle saçma şeyleri bahane edip tartışma çıkartmayın boşuna.
bazı psikopatların, çocuklarının doğumgününün bugün olması için sezaryen ile doğum yaptıkları gündür. ne anlamı kaldı öyle? işiniz gücünüz artislik anasını satıyım.

doğumgünüm bi de. *
allahtan 13.ay yok ve 13.13.2013 gibi bir saçmalıkla karşılaşmayacağız. bu tarihte evlenebilmek için yaşadığı ilçeden çok uzakta bulunan ilçelere gidenlere de allah akıl fikir versin.