bugün

bu günden hiç bir farkı olmayacak gündür. uzay sisteminin umrunda olur mu senin belirlediğin zaman ölçüsü.
11.11.11... özel şeyler için ideal bir gün.
bir dahaki sene için: 12.12.12 evlediniz evlendiniz evlenemediniz yok bir daha size özel gün falan.
eşimin dediğine göre kore kültürüne göre eşe, sevgiliye mutlaka hediye alınması gereken önemli bir günmüş. tamamen kekleniyor da olabilirim ama en azından gökten on bir elmanın düşeceğini tahmin ediyor ve de çok tırsıyorum sevgili sözlük *
an itibariyle 1 gün 10 dakika kalmış bir tarihtir. ayrıca sözlük yazarlarından bilhassa abizittinmi nin doğum günüdür efenim. (bkz: başımıza taş yağacak)
http://www.kartal.bel.tr/...EtkinlikGoster.aspx?id=77
hayatımdaki herşeyin şu andakinden çok farklı yaşanabileceğini sembolize eden tarihtir benim için. ne var ki, yaşananlar tekrar etmeyecek üzere köşesine çekilmiştir. unutulmak istenen ama iz bıraktığı için silinmeyen hatıraların sayısal oyunundan başka bir şey değildir aslında görünen.
kimine göre enteresan, bana göre normal bir gün olacak. ümraniye, çakmak, şile üçlüsüne gidip gelmem gerekicek.
an itibari ile girdiğimiz tarihtir.
bugün 11.11.11 : ''11+11+11: 33 hangi yıldayız 2011. 33+11 : 44 , 2+0+1+1 : 4 44-4:40 '' ve mhp'nin 40 yılı kutlu olsuuuuunnnn dağılabiliriz.
türkiye futbol milli takımımızın başarıyla hatırlanmasını istediğimiz göze hoş gelen tarih. binlerce genç bugün evlenir ayrıca, demedi demeyin.
sıradan bir gün.
(bkz: bana birşeyler oluyor)
Bugün'ün 11.11.11 olması yatma vaktinin geldiğini işaret ediyor. Aman Tanrım !! . !! . !!
diğer günler gibi bir daha yaşanmayacak olan tarih.
12.11.11 den hiçbir farkı olmayacak olandır.
11.11.11 bu bir işarettir yoldaşlar kalkın gidiyoruz ( bi yere gidek işte ).
bir ihtar gibi sanki:

!!.!!.!!
öfff hani bişey olmadı yine diye serzenişte bulunduğum tarihtir.
11.11.11'e girmiş bulunuyoruz ve görmüş olduk ki bi bok olmadı.
herkes "bir ucundan" tutsun eveeettt şimdi çeviriyoruzzz... güzel..bırakın o kendi gider.
hevesle beklenen sikimsonik tarih. bundan 9874532 yıl sonra tarihte bugün diye bugüne bakanlar bu milletin bu tarihi neden bu kadar hevesle beklediğini anlayamayacak.
dolunayı bir günle kaçırdı. dolunay olaydı iyiydi.
(bkz: götümüze girebilir)
açık sandığım tuvalet kapısına kafa attığım tarih. kayıtlara geçsin. kargalar !
aradaki 20 yi napacagiz dedigim durumdur.