1. 1.
    normalleşme sürecinin ilk günü olan tarihtir. hayatın yeniden başlayacağına, reset atıldığına dair bir inanış var. bu inanış 15 güne unutulur. inşallah yeniden patlamaz. yeniden patlamaz dediğimde 2020'nin sonbaharına bakılması lazım zaten. şimdi değil. hayırlısı.
    2 -1 ... en asaletli duygularin adami
  2. 2.
    Yeni bir hafta, yeni bir ay, yeni bir mevsim. Güzel geçecek bu yaz, tahmin ettiğimden bile daha fazla. Umarım yazın sonunda biraz da olsun büyümüş olurum. Boyum lan boyum çok kısa onu diyorum, pu allah kahretmesin sizi...
    5 -2 ... daisy jophiel
  3. 3.
    Bir çok insanın işine gücüne döneceğı gündür. Umarım 2.dalganın başlangıcı olmaz.
    3 ... ministry of darkness
  4. 4.
    Herkesin otobüslere hücum edeceği gündür.
    ... vedat minor combo
  5. 5.
    Ben inanmıyorum 2. Dalgaya falan bu tedbirler sağlık sisteminin çökmemesi içindi. Eski hayatımıza kontrollü ve önlemli dönüş günü, insan deliriyor evde hep derdim hapis yatmakta ne var idam gelsin bazı suçlara öyle değilmiş dostlar karantina hapis hayatı gibiydi. Inşallah tedbirsiz davarlar yüzünden gerilmeyiz.
    6 -1 ... aylakveteriner
  6. 6.
    Milat olacak tarihtir, sonunda spor salonları açılıyor, halı sahalar açılıyor, ligler başlıyor. Kilo vereceğiz, maç izleyeceğiz. Oley be.
    4 -1 ... usengecesek
  7. 7.
    akp ve efendisinin cok buyuk hatasidir. Belki de sonlari bile bu hatayla gelebilir.her yeri actilar.

vaka sayisi dusmus bile degil.her gun 1000 ustu devam ediyor, o da sadece soyledikleri.
    korona bitti havasi verdiler,saat gece 1 bucuk simdiden millet disarida.
    Bu bulasiciliga sahip bir virus icin bundan iyisi olamazdi. Durum cok daha fena hale gelebilir.
    umarim yanilirim.
    4 -4 ... antik kilise sarapcisi
  8. 8.
    Yılın yarısını tükettik. Salgındı, savaştı, siyasetti ömrümüzden altı ay çaldı. Gündelik mevzular ve boş muhabbetler insanı kısır döngüye sokuyor, kendini geliştirmesinin önüne geçiyor maalesef.

Evlere kapandık, şimdi normalleşme başlıyor. Sonsuza kadar evde kalamayız, dünyanın hiçbir ülkesinde böyle bir şey olmaz.

Kendimize ve çevremizdekilere dikkat edeceğiz. Elimizden başka bir şey gelmez.

Umarım yılın ikinci altı ayı tüm insanlık için çok daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu geçer.
    8 -1 ... yeni baslangiclara
  9. 9.
    Ben bu son 5 aydır ne yaşadım ya psikolojisine girdiğim tarih. Daha da kötüsü, daha neler görecek bu gözler modunda haberleri izliyor olacağım.
    Kişisel hayatımdaysa, şu önümüzdeki 2 hafta içinde gerçekleşti gerçekleşti.. Gerçekleşmedi işte o Zaman kişisel tarihimde çöküş yaşanacak. O yüzden hadi haziran, hazin bitme de güldür yüzümüzü.

19 haziranda gelen edit: valla şaşkınım ama önümde şu sıralar çöküş gözükmüyor, hatta yüzüm gülüyor ve daha da gülecek gibi. Şaşkınım cidden. Voah.
    1 -1 ... git schopenhauer oku gel
  10. 10.
    Geçen yıl tek özelliği yazın ilk günü olmasıyken , bu yıl adına başlıklar açılan tarih
    Özgürlük insanın en büyük ihtiyacıymış.
    2 -1 ... eskide kaldi o guzel gunler