1. 1.
  asla eti browni nin verdiği tadı alamadığınız taklit konsept.eti nin bu konuda ülker e açılmış bir davası bulunmaktadır.
  1 ... dukur
 2. 2.
  ülker'in bakkallardaki ve marketlerdeki dağıtım gücü sayesinde eti brownilerin hemen yanında ve daha albenili olarak satılan birebir eti browni taklidi yiyecek.
  1 ... zall
 3. 3.
  eti browni goldu tattıktan sonra denemeyi düşünmediğim (bkz: brownide son nokta)ancak etinin de ülkere niye dava açtığını anlayamadığım üründür. zira browni, gofret, çubuk kraker,meyveli yoğurt gibi abur cuburlar halka mal olmuş ürünlerdir. bu konuda bir dava açılacaksa bu algidanın panda veya ülkere açacağı kornet davası olabilir.
  1 ... plug in baby
 4. 4.
  bildiğim kadarıyla toplatılan ürünlerdir.
  ... disco inferno
 5. 5.
  (bkz: yeşil sermaye nin browni si)
  2 -1 ... pucca
 6. 6.
  eti ile ülker arasındaki sidik yarışının son noktası ülker taklit yaptı etide ağzına sıçtı toplattı varmı bundan ötesi tüketici olarak bekleyip görcez dediğimiz durum
  1 ... enterezan
 7. 7.
  çıktığı zamanlar eti tarafından reklam jingle'ı aracılığı ile sağlam bir ayar alan ürün. hemen hatırlatalım,
  dün birine rastladım,
  uzaktan sen sandım,
  tanışınca anladım,
  tadın başka, bambaşkasın.
  adın değil tadındayım,
  gerçek sensin ben anladım.
  1 ... regulus
 8. 8.
  eti'nin açtığı davayı kazanmasından dolayı artık browni ismini kullanamamaktadırlar, öğrendiğim kadarıyla browni ismi eti ile özdeşleştiğinden mahkeme onları haklı bulmuş, bu yüzden yeni üretimlerde browni değil ıslak kek yazmaktadır.
  ... the longest journey