bugün

reklamlarında sürekli evde kalmış kızların monoton hayatına renk veren mucizevi bir kurtarıcı olarak gösterilince "sadece evde kalmışlar için mi yapmışlar lan bunu" deyip, almaktan çekinilen bir eti lezzeti.
http://www.etietieti.com
yürürken en fazla üç ısırık aldıktan sonra acı vermeye başlayan kek.
eti browni, kemiği benim
evde kalan kız mı kaldı piyasada ya iki açılsın saçılsın migrosa gitsin bluetooth telefonunu açsınsaga sola bakınsın bi kro bulur. illa eti browni yemeye gerek yok. bence hatun okusun iş sahibi olsun yürüyen maaş haline gelsin bi de o olsun tamam. browni hikaye. ben browni yiyen değil babası zengin hatun olsun istiom ben ona browniyi kendi ellerimle gözüne sokmadan yediririm
kahveyle tuketilesi gida maddesi. oyle ki insani ba$ka alemlere goturur.
ülker ya da benzeri firmaların ürettiği browni lere değişemeyeceğim eşsiz süper bir lezzet.
beni pasta alma derdınden ve masrafından kurtaran cok faydalı olmasada iyi bı yıyecek
üç çeşit halinde sunulan kalorisi enerjisi lezzeti yüksek yenesi güzel tatlımsı
sıkıntıya bire bir yiyeeck maddesi,
yoksa ben de mi çaresiz ev kadını moduna giriyorum arada :(
(bkz: ilk insanlar tarafından açılan başlıklar) * *
lezzeti guzel fakat reklamlari igrenc otesi olan * bir kek turu
2.sini yediğimizde artık baydım yeteer dedirten kakao soslu kek.
böyle yumuşacık süper bir kek..eğer iyi yapılmışsa dünyanın en güzel tatlısı olabilir..*

(bkz: eti browni)
eti' nin çıkarmış olduğu fındıklısı, vişnelisi ve son zamanlarda da cappucinolusu bulunan harika, leziz, meziz ve kahveyle çok iyi giden o muhteşemmm kek.
bir de gold'u var ki yok böyle bişey.* hakikaten süper bi tat. tatmadan ölmeyin sakın!
the kene: abi bi brovni kesiver.
bakkal amca: olum sen gidiyon geliyon brovni alıyon, hayırdır ya?

işte öyle bir tat. gidicen gelicen yicen.
her türlüsü çıkan ama yinede en güzel tadı olanı çikolata soslu olan kek.
yasamı renklendiren 3-4 lokmalık bır ayrıntı.
Hayatımda yediğim en leziz şeydir***
(bkz: kendisini bitirdikten sonra hızımı alamayıp beyaz kaplama kağıdınıda her seferinde ağzıma tıktığım yegane kek)
evde kalmış, gelecek kaygısı gelmiş kızların keki
birçok tarifi ve bağımlılık etkisi bulunan kek. * * *
tatlı krizine girmiş insanların ilk yemesi gereken çikolata soslusu vişnelisinden daha güzel olan kek.
ulker browni ye gore daha kurudur.
eski hali daha lezzetliydi bunun tadı daha bir acımsı fındığı daha boldu. her şeye rağmen severek yediğimiz bir eti ürünü.