bugün

entry'ler (227)

fernando sucre

angelita deyişi hala unutulmayan karakter.

kemal sayar

Şiir yazan josef mengele.

kemal sayar

bir daha televizyona çıkarsa elektroşok cihazı ve lobotomi aletlerini envai çeşit sfinkterlerine sokup, aşırı dozda torazin alıp şiirlerinden okuması gereken adam. arçelik, ayaklı beyin kızartma makinesi.

edit: bok gibi şiir yazdığını söylemiş miydim?

okan bayülgen

kemal sayar isimli ayaklı beyin kızartma makinesini zırt pırt konuşturan programcı.

muhabbet kralı

Konu ve konuklar itibariyle salyalarımı akıtan program. iskender biraz daha konuşmalı, evin uslu çocuğu gibi oturuyor köşede. okan'ın salak sorularının ortamın ağırlığını almasını saymazsak, tuna kiremitçi'nin egosuna inmese iyi olacak.

Bir de katil ruhlu çakma "şair" kemal sayar tekrar gelirse elektroşeok cihazını da yanına alsın!

hırsını alamayan edit: yazdığını sikeyim kemal! iki şizofren gören şair oluyor mk.

sansürü aşamamak

An itibariyle devam eden, yaklaşık iki haftadır başıma gelen olay. sıkıcıdır, özellikle de 4chan'e giremiyor, öyle böm böm bakıyorsanız ekrana.

Dns'im değişik, Open dns de Google Dns de denedim. host dosyam ayarlanmış velakin gelin görün ki erişim yok ortada! ağlıyorum sözlük yardım et.

köylülerin kötü koktukları gerçeği

(bkz: köylüleri niçin öldürmeliyiz) (bkz: ismet özel)
(bkz: akla karşı tezler)

çift kişilik koltuğu yasaklayanlara açık mektup

kucak kucağa oturacağımızı manifest edebileceğimiz mektup.

bütün dinsizlerin laik olması

birisi stalin'i özlemişte genelleme yapmış havası veren cümle.

(bkz: allahsızlığı yayma kürsüsü başkanı)

ilhan cihaner

Son açıklaması ile birlikte nasıl bir adam olduğunu gözümde bir kez daha kanıtlamıştır.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25213132/

tüm zamanların en iyi yabancı dizileri

dizi izle nokta net gibi siteler ile bir kaç bölüm görmüş cühelanın boş boş doldurduğu anket sorusu.

ergen kızın 15li permatik banyo alması

annesine ağda alan çocuğun ablasıdır kişi. olur.

taner tolga tarlacı

(bkz: taner tolga taklacı)

prezervatif alırken yaşanan gerginlik

bir kutusu 24 lira kadar olduğundan, ellerimin tir tir titremesine neden oluyor bazen. çok pahalı arkadaş.

dil bilgisi kuralları umrumda değil diyen yazar

dil bilgisi kuralları umrumda değil diyen dilbilimci arkadaşları ile birlikte dil bilgisi kuralları umrumda değil diyen filologtan hallicedir.

milliyetçi bursasporlular

(bkz: lazio)

15 mayıs 2011 sansüre karşı protesto yürüyüşü

Sevgilimi de alıp geleceğim eylem.

Edit: ıghsgpoıa

22 ağustos 2011

Dns ayarı üzerine, host dosyası ile birlikte her gün, üşenmeden geçerli proxy bulup tarayıcıya girdikten sonra 4chan ve bilimum yavşak ve zıpır sitelerde fink atmayı planladığım gün. Cezai işlemleri de, zarfın içine kondom koyup tayipin köyüne postalayacağım..

where did you come from cotten eye tayyeap!

edit: bu paket seçimi için telefon edecekler mi? etmeyeceklerse nasıl ve kime orospu çocuğu diyebileceğim ben?

ca va

ardından ikişer öpücük geleni makbül selam kalıbı.

-ca va?
-bien, et toi?

acı veren platonik aşk

(bkz: çılgınca zevk veren disko müziği)