bugün

çağdaş ve modern ülkemizin karanlık yüzü olan anadolu halkı, ki özellikle yaşamlarını köy adı verilen düşük nüfus yoğunluğuna sahip yaşam bölgelerinde yaşayanların, deodorant, parfümeri ve kozmetik gibi çağdaş insanların en temel gereksinimlerinden bi haber olmaları, yer sofralarında yemek yemeleri, vakitlerinin çoğunu hayvanlarla birlikte geçirmeleri, namaz kılmaları, temizliğe ve hijyene dikkat etmemeleri, akraba evlilikleri ve yeterli sıklıkta yıkanmamaları hasebiyle, genizleri yakan, burun direğini çatırdatan, tekevari iğrenç bir kokuya sahip olmaları ve bu kötü kokularıyla çağdaş yaşam alanlarımıza girip görsel ve koku kirliğine yol açtıkları gerçeğidir.
köylü milletin efendisidir.
mustafa kemal atatürk
göt koklamış güruh söylemidir, zira avuçları kına, gözleri uzak kokar. tabi burnunuz bu tür kokulara aşina değilse dala taşşağa alışıksa gül bile koklasanız ay apış arası kokuyor diyebilirsiniz.
köylü efendisidir milletin.
teodor ebilsiyaviç
''cücük yumurtadan çıkınca kabuğunu beğenmezmiş'' deyiminin tam yerini bulduğu ergen kibiri.
köylüler o kötü denilen kokuları salmasalar sofranızda ekmek masanızda meyve olmazdı.Emeğin alınterinin kokusudur.Tabi baba parası ile fındık kırmaya çalışan zirzoplar bu kokunun neden olduğunun pek farkına varamazlar.
emeğin ve alın terinin kokusundan anlamayana kötü gelen kokudur köylümün kokusu .
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)
insanları değerlendirme yanlışlığına düşülmesidir. o kötü kokuyor denen köylülerin Kurtuluş Savaşı'na desteği ve silahlı katılımı olmasaydı, oturduğumuz yerden bu satırları yazamazdık.
--spoiler--
--spoiler--

(bkz: bunu bunu alın buradan)
köylüm süt kokar. inek kokar. inek köylüm kokar. süt kokmaz. kötü kokup farkına varmayanın köylünün koktuğunu diretmesi ise kötü kokar.
doğru benim köylüm çoğu vaktini senin gibi hayvanlarla geçirdiği için pis kokunuzu o güzel insanlara da geçirdiniz ama onlar da bu kokudan arınmak için namaz kılma yolunu seçip pis kokudan arınmışlardır.
Yanlış önermedir.Bunu diyen cahil kişi kendini inkar içindedir. hanım hanım bi tarafın kokii kokisi burnına vuriiir.
metrobüste işe giden abilerden daha pis kokamaz kimse. acı acı ter kokusundan daha iyidir; toprak, gübre, hayvan kokusu. hayvan kokusu ahırda hayvan beslemekle alakalıdır. daha doğaldır da, banyo yapmamış, kıllı koltuk altı kokan insandan daha fenası olamaz, olmamalı.
hayatında hiç toplu taşıma aracına binmemiş bireyin gereksiz tezi.

havalar ısınmaya başladı bin bakalım metrobüse ya da tramvaya, o zaman göreyim senin kokmayan şehirli insanlarını.

(bkz: metrobüs)
(bkz: tramvay)
(bkz: metro)
köylü milletin efendisidir. köylü candır. bunlara o hakareti yapanları kınıyorum senin evine gelen yemek onların çiftliğinden geldiğini unutuyor sanırım ve bütün ağır işleri onlar yapar ve evine gelen o sütü sağan ve üzerine sit kokusu sinen onlardır.
şahin k
evet kötü kokuyorlar çünkü; biz süt içebilelim, peynir, yoğurt yiyebilelim diye!
evet kötü kokuyorlar çünkü; biz meyve, sebze yiyebilelim diye!
evet kötü kokuyorlar çünkü; biz yaşayabilelim diye!
(bkz: dedesini kötülemek)
(bkz: benim köylüm ayrupanın köylüsünden güzel kokuyor)
afedersin parfüm alamayacak, lüks şeylere paralarını harcamayacak durumdalar dediğim gerçek(!) hiçbiri de kokusunu düşünecek durumda değil ki...
Ben mi yanlış biliyorum yoksa entryler tanım olmalı ve tanımlar da "bence, bana göre" türünden olmamalı. E bu tip başlıklar çok mu objektif. Sözlük bu tip başlıklarla dolu.
Ayar oluyorum "... Gerçeği, ... Olmadığı yalanı" ve türevi başlıklara. Siktiriniz gidiniz efendim.
beyinsiz diyerek diğer nesnelere hakaret etmek istemediğim insan lafı. zira onlar en azından öylece yerinde durur ama bu onu yapmıyor işte.
koklamayınca sorun teskil etmez. köpek misin amına koyim? köylü diye boylesıne aşağılamak bu kafasızlara mı kaldı..
köylü kötü kokmaz. dolayısıyla öyle bir gerçek yoktur.
o sadece sabahtan akşama kadar bazen güneşin altında bazen karın içinde çalıştığı için kokan bir şey varsa o da sadece köylünün emeğidir.
kötü kokulu olmanın tek belirtisi yan gelip yatmaktır.
yan gelip yatan kendine bakmadan dışarı çıkıyorsa köylü de olsa şehirli de olsa kötü kokuyordur.
öncelikle bu iddayı ortaya atan ve adına gerçek diyen yazarın, büyük ihtimalle kapsülle beslenip, odasını envai çeşit klima ile katletttiğine inanıyorum.

dünyanın en doğal insanları aborjinler,kızıldereliler ve afrikadada yaşayan yerli kabileler dışında onların belki 3 kat gelişmişi olanı köylülerdir.
doğaldırlar, doğayladırlar çünki. her türlü ipnelikten arınmış toprak kadar saf, vefalı, verimli olan bu insanlar mis gibi toprak kokarlar.

bağrı güneşle yanmış, bıyıkları vitrinlerdeki marka sigaraların dışında garajda satılan tütünle sararmış, çoban kesimi içlerinde en güzel kokanıdır. sabahtan akşama kadar doğayladır deyneğini sabah gün ağarmasıyla alıp, akşam gün batımıyla kurtarır eşeğini semerinden.

gariptir ki bir köylüde düğünde, cenazede, dağda, bayırda, ağılda, tarlada bir diğerine kötü koyuyorsun demez aynıdırlar çünki. ancak bu şekilde vitrin önü malzemeleri aldırmak için -ta çocukken annesinin eteğini, babasının anahtarlığını çekip huysuzluk vererek büyümüş vitrin önü çocuklarının yapmacık koltuk altı deodorantı kokuları gibi yapmacık eleşririye maruz kalırlar. yazık.