bugün

yeni bir şarkıcı sanırım.
bildigim sarkısı yaz geliyor.
mükemmel bir şarkı..
ayrılık sonrası korkmuyorum yıne sevecegım ask yuregıme az gelıyor cumlesıyle cesaret veren hos bır sarkıdır.
piyasadaki binlerce pop müzik şarkıcısından biridir.
(bkz: yapamadım)
"ya bi kız vardı böyle yaz gidiyo mu neydi?" türevi soruları beş sene sonra sordurtmayı başaracak popcu kişilik.
herkesin kaset yaptığı bi dönemde farkını farkettirebilen bir şarkıcıdır. ilk klibiyle ikinci kilibi arasındaki görüntü farkı hayrete şayandır.
albümünde ki çoğu şarkısını lise ikinci sınıf öğrencisi kardesi sude demir yazmıştır.
çok güzel bir ses. funda arar a en yakın seslerden biri bence.
yeni remix albümü yakında çıkıyormuş.
yıllar önce aşkın nur yenge nin söylediği sezen aksu şarkısı başka bir şey i de sezen, sesini beğendiği için hanımefendiye vermiş. şarkı da hoş olmuş.
dün gece itibariyle makina'ya bir kez daha çıkmış güzel hanım. gece vakti makas alınası tatlılığıyla beni benden almıştır. kendisi hiç fotojenik değildir.zira websitesindeki resimlerinde "az önce aklımı alan hanım, bu hanım mıydı ya?" diye sordurtmuştur.
harika bir sese ve yoruma sahip bayan vokal. sezen aksu şarkı vererek desteğini sürdürürse iyi yerlere gelmesi muhtemeldir. çok yakında piyasaya çıkacak albümünün çıkış şarkısı da (bkz: başka bir şey) çok iyi bir seçim olmuştur.
gizli bir tatlılık, çekicilik, yüz güzelliği sahibi güzel sesli yorumcu.
alem fm de canli canli sarkilar soylerdi.. guzeldi,guzeldir...
fazlasıyla dişi olarak yaratılmış hatundur. albenisi fazladır. albeni yemek için başlı başına bahanedir kendisi. gerçekten talk showlardaki anons gibi kaçacak olsa da söyleyeceğim: işte ses, işte fizik ... betül demir...

http://www.youtube.com/watch?v=a6FuK00a470
sesi güzel olan şarkıcı bir hanımefendi. çok güzel sırtı vardır ve dans ederken çok şirin olmaktadır. yani dansın yakıştığı ender şarkıcılarımızdandır. canlı performansı mutlaka dinlenmelidir. en az banttan olduğu kadar iyi çıkmaktadır sesi. şarkılarını takip ediyoruz, umarım kendisinin bir olayını duymayız da müzik tarihine iyi bir ses olarak geçer. güzel kadındır bi de.. o ayrı
ha bir de çok detaylı bir websitesine sahip şarkıcımız. hayranlarıyla da yakından ilişki halindeymiş
(bkz: fan club)
hıncal uluç'tan :
Tuzluk gibi..
YANLIŞ ülkede, yanlış röportaj okuyorum sandım.
Genç kız yeni CD'si piyasaya çıkmış..
"Tuzluk gibi oturacağım televizyon programlarına çıkmıyor, teklifleri seçiyorum" diyor.
Aşkın Nur Yengi, Demet Sağıroğlu, Erdal, Emel Müftüoğlu dahil hemen herkese vokal yapmış, konserlerde, şovlarda, albümlerinde.. iftiharla anlatıyor.
"Sesim keşke Aşkın'a benzese.. O gerçekten önemli bir ses ve önemli bir yorumcu" diyor.
Sezen'e hayran.. Emel'e teşekkür dolu.. Candan Erçetin'i seviyor. Demet Akalın, Gülben Ergen'i çok başarılı buluyor.
Harun Kolçak, Sertab, Levent Yüksel kalbinde iz bırakanlar. Muazzez Abacı'ya felaket hayran. Neşe Karaböcek'e de.. "iyi ki onları dinlemişim. Hançeremde hepsinden birer iz var" diyor.
Manken, manav şarkıcı, Çakma Madonna tartışmalarına bulaşmıyor. "Sokaktan çevirin, bin tane yetenekli insan bulursunuz. Yeteneği olan yapar" diyor.
Bu devirde bu ülkede, kimseye bulaşmayan, magazin sayfalarına, televizyon dedikodu programlarına konu olmamak için elinden geleni yapan, eski, yeni tüm rakiplerini takdir eden, seven, alkışlayan birisi.. Kim yahu?..
Tanımazsınız.. Nerden tanıyacaksınız ki?.
Bu yapıda birini benim medyam tanıtır mı?..
Betül Demir!..
"Yaz geliyor" ve "Yapamadın"ı söyleyen kız.. Ya!.. Ezber bildiğiniz şarkılar değil mi?..
http://www.youtube.com/watch?v=CQ-uVqa8zyg
harika jazz soyler, super girtlagi vardir. tabi sayesinde bunu kimse bilmez. anca i$te gotune bakip bakip, "cogzel lan" derler. kendisine yazik ediyor, uzuluyorum ben boyle $eylere, dert oluyor bana hep.

ayrica ben neden imkani varken popcu olmayi tercih etmi$ hatunlari, $arkicilari savunma, onlarin guzel yanlarini on plana cikartmak gibi bir misyon edindim onu da bilemedim. bana ne amina koyim ya. ne haliniz varsa gorun.
mükemmel bir sesin ortalama şarkılarda kaybolması bence. mesela son çıkış şarkısı: süper vb
henüz kariyerinin başındayken o güzelim sesini süper gibi dandik şarkılara feda etmemesini dilediğim şarkıcı.
bir sincap kadar seksi bir hatundur, fiziken de ortalama o civardadır.
az önce disko kralı programında süper adlı şarkısını rockvari söyleyerek beni dumurlatmış şarkıcı.. anacım sende nasıl bir ses varmış yahu.. cidden çok güzel bir sesi olduğuna az önce karar verdim..
organlarını bağışladığını söyleyen genç, güzel ve başarılı popçumuz.
bu akşamki konserde, "haydi istanbul üniversitesi, haydi beyler" diyerek gençlere abazan muamelesi yapmış sanatçı. yalnız diğer gebeş sanatçılar gibi sadece kendi şarkılarını okumaması, ortaya karışık bişiler söylemesi ile eğlenceli bir konser vermiştir. mini eteğine 10 üzerinden 1293812938 veriyorum.
şarkı sözlerini şarkı içinde açıklayan sanatçı.
bütün gece=sabaha kadar
ya da bir ömür=ölene kadar
malmıyız lan biz?
evet bu tespit kafa karıştırabilir.