bugün

entry'ler (50)

sıçarken dinlenilecek şarkılar

ibrahim tatlıses-ağrı dağın eteğinde (özellikle de are you ready & kop evladım kop kısmı)
sezen aksu-kolay olmayacak
şebnem ferah-ben şarkımı söylerken...

izleyiciye bu film bitmeyecek mi dedirten filmler

karayip korsanları üçlemesi,yüzüklerin efendisinin son filmi ve de dondurmam gaymak gerçekten izleyiciye bu soruyu sordurtuyor

nihat hatipoğlu

dinimizi bize en içten samimi duygularıyla anlatan ve bizlerde büyük etki yaratan çok değerli bir ilahiyatçımız.

sesi igrenc olan insanlar

sesleri kötü olduğu halde ayıp olur diye gerçeğin yüzlerine vurulamaması sebebiyle dinlemeye katlanmak zorunda olduğumuz şahıslar. ayrıca günümüzde şarkıcılık anlayışına yeni boyut getiren sesi güzel olmayan fiziği güzel olan şarkıcılar.

kemalettin tuğcu

ebeveynler tarafından çocuklarına okunması yasaklanması gereken yazar. daha küçücük yaşlarda psikolojilerin bozulmasına sebep olmakta ve hatta çocukları hayattan beklentisiz hale getirmektedirler.

ergenlikte yapılan salaklıklar

henüz 13 yaşındayken ve 34 hatta garson beden olmasına rağmen kendini kanıtlama çabası içerisinde 42 beden pantalona para vermek.

söylenmesi zor şeyler

sevdiğin insana "seni seviyorum" diyememek giden sevgilinin ardından "gitme geri dön" diyememek ve bir şekilde manasızca yapılan gurur sebebiyle "çok pişmanım" diyememek.

yaran minibüs diyalogları

dönüşte inmek isteyen bir bayan yolcu yanlışlıkla;
-şöför bey inerken döndürür müsünüz???

sevmek

sevmek insanı diğer canlılardan ayrılmasını sağlayan niceliktir. sadece karşı cinsle sınırlandırılamaz aile sevgisi arkadaş sevgisi ve en güzeli de yaşam sevgisi...

iç acıtan şarkılar

good enough_evanescence bence insanın içine işleyen bir şarkıdır zaten o grubun tüm şarkıları harikadır.

anneanneden duyulan atasözleri

kızım bak öyle hemen evleneyim deme önce eline ekmeğini al memur ol ondan sonra.

ilk kez yazar olacaklara nick önerileri

miniminibirkusdonmustu veya hadibenimrecebim veya komplebitigiz.

tekerleği bulan insanın ilk sözleri

-hanımlar bilin bakalım ben ne buldum?
-törpü!
-ruj!
-saç bakım kremi!
-ay siz hakikatten safsınız daha hangi devirdeyiz ayol!o
saydıklarınızın bulunmasına daha çok var.bu böyle yuvarlak bişey dönüyor bir başladı mı bir daha zor duruyor.
-aa çatlatma kız hanife söyle ne buldun!!
-tekerlek ayol tekerlek buldum!!

2007 oss taban puanlari

her sene öss stresinin bitiş noktasıdır tabanlar tavan yapınca bir çok sınav kurbanı beklediği yere girememektedir.

iyiler hep kazanir

oyak bank'ın sloganıdır. diğer bankalara meydan okuma amaçlı seçilmiş olması da düşünülüyor.

mustafa kemal atatürk

bence yüce türk milleti için gönderilmiş bir melek.iyi ki türkiye onun gibi ulu bir öndere sahip.

cumhuriyet halk partisi

kurucusu olan yüce atamızın şimdi görse ne hale geldiğine inanamyacağı parti. üzgünüm atam bu koltuk sevdası yüzünden izinde olamıyoruz.

aile apartmanı

her dairede aileye mensup kişlerin oturduğu apartman çeşidi.genelde apartmana ailenin soyismi verilir.misal;geyik apartmanı

2007 genel seçimi sonuçları

bence chp mhp ve akp koalisyonu muhtemeldir ama artık türkiye için hayırlısı olsun demekten başka yapacak bişey kalmadı tabi oylarınızı kullandıysanız.

reklamlar

tam hatırlayamıyorum ama ben çok küçükken bir coca cola reklamı vardı reklamda bir kız şişenin dibini pipetle içine çekiyordu sonra da birden kendisi şişenin içine giriyordu.