bugün

Minyonların daha çekici olduğu aşikardır.
"götü yere yakın olandan korkacaksın" deyimini göz önüne alırsak, gayet sempatikler aslında. yani sevgilimin uzun boylu olmasını isterdim ben şahsen.
kısa boylu erkek - dişi yazar görüşü.
kız dediğin en çok 1.75 olacak. gerisi gerçekten özürlü gibi duruyor.
doggy'de sorun yaşatan kızdır..göğüsleri tutmak için uzanırsınız ama yakalayamazsınız.
Kız dediğin 1,60-1,65 arası olur, durumudur. Ufak tefek ne de sevimli oluyolar.
"lan acaba boyu boyuma birini düşürür müyüm?" iç sesiyle kendini sözlüğe yazdıran tamlama.
olmayandır.
Olmayan iticiliktir.
Olsun bak şöyle 1.80 neresinden başlayacağını şaşırır insan. Nitekim minyon kız çabuk biter.
Bedenin uzunluguna paralel kuku ceperi de uzuyor. Yani evet 1 80 ustu hanimlari ancak bir drogba, bir demba ba, bir balotelli paklar.

(bkz: kelle hariç)
Hocam onu burya kadar itiniz mumkunse, bana kadar itiniz bre siğirlar. Agzinizin tadini bilseniz burnunuzun bokunu yerdiniz...

E tabi hatun uzun, korkudan yaklasamayinca itici geliyor elbet. it sensin o cici hatunu itileyin de bana kadar gelsin.
kısa boylu insanların kompleks sorununu ortaya çıkartan durum.
memleketimizde uzun hatunlar at olarak tanımlanır.
ben hiç "off kıza bak midilli gibi" . bir benzetmeyle karşılaşacağımızı sanmıyorum.
evet abicim uzun hatun (istisnalar hariç) daha seksidir.
(bkz: yok öyle bir şey)

Uzun boylu kız iyidir güzeldir, bakıp seyretmesi bile güzeldir fiziği de düzgünse.
Bence hıcbır ıtıcı yanları yoktur ama bazı uzun boylu hanımlarda hafıf kamburluk oluyor.
Kısa Boylu kıskanç erkek söylemi. Kısa olmanın avantajından çok dezavantajı var. Uzun biri ile yan yana geldiğinde bile adama ya da kıza havadan bakıcam oda sana yukarıdan. Kısa birinin uzun birini elde etmesi daha zorken uzun birinin kısa birini elde etmesi daha kolaydır.
Uzun boylu sevgili yapamamis erkeklerin ve 150 lilik kezbanlarimizin kendini avutma cumlesidir. 170-175 arasi oldugunda gayet hos ve guzel bir goruntudur.
allah vergisi falan ama itiyor abi hemde fena itiyor.
kısa boylu kızların kıskançlığının sözlüğe yansımasıdır.
(bkz: 1 70 m den uzun kadınların tiksindirici olması)
(bkz: uzun boylu kızların felaket itici olması)
bence 1.85 üzeri olanlar için kullanılmalı ve bunlar bide topuklu giyince iticilik kelimesinin hakkını vermeye başlıyorlar
kısa boylu yavrucakların hissettiği iticilik.
hele de 10 cm topuklu giyiyorsa: Bırak uzak olsun.
kısa erkek saçmalamasıdır.
asla olmayan iticiliktir. uzun boylu her kız çekicidir. gidinin bücürlerinin çekemedikleridir. yaşasın uzun boylu kızlar.
1 78 den sonra kasiyor dogru.
yok daha neler dedim, bu kadar da cekememezlik olmaz yeav.