bugün

entry'ler (230)

karadayı

buraya yazıyorum bu sezonun ve hatta finalin kilit karakteri belgindir. (bkz: funda eryiğit) Bazı ipuçları da zaten ben dahil bazı izleyicilere belginle feridenin kardeş çıkma ihtimali olduğu izlenimini uyandırmış . Okuduğum bir bölüm eleştirisinde anne bir kardeş çıkacakları düşünülmüş ancak hatırlatalım annenin zaten geçmişinde öyle bir olay vardı ve yerli yersiz seyirciye onu araya sıkıştırdılar . Kaldı ki belginin karanlık yönü de bize beyefendiyi işaret ediyor.Her koşulda finalde beyefendiyi öldürenin veya bu yolda ölenin belgin olacağını düşünüyorum . Ayrıca kardeş varsayımı gerçekleşse de gerçekleşmese de bu iki kadın bir araya gelip biri olayların hukuki cephesinden biri kuralsızca içerisinden peşine düşüp güçlerini birleştirseler diziye hareket gelir.

hayat yolunda

mahidevranın bu defa padişahı kapacağı dizi. *

koyu kırmızı

nereden nasıl bilmiyorum ama starin internet sitesinde güncel yayınları incelerken arşiv bölümünden karşıma çıkıveren dizi , bir iki bölümünü seyrettim oldukça beğendim sıcacık diziymiş canım ailem tadında ,kadro da çok değerli (bkz: özgü namal) (bkz: ozan güven) reyting yüzünden bitirmişler 13 bölümde , yazık türk halkı böyle naif yapımlara değer vermeyi tümden bıraktı.Emeği geçen herhangi biri burayı okuyorsa sesleniyorum hiç üzülmeyin bu piyasa perişan ederdi bu diziyi de 10 yıl süründürüp zaten, tadı damağımızda bir parmak bal çalar gibi konudan sapmadan 13 bölüm yapmışsınız , kıymetli bu ,efsane olmak varken sündürenlerin de sonunu gördük biz. (bkz: çalıkuşu) (bkz: öyle bir geçer zaman ki) (bkz: suskunlar)

ps : bu tip benzer bir türk dizisi bilenler yeşillendirsin, tutulmamış yayından kalkmış olabilir.

avm istemeyip avm den çıkmayan tip

benim bu. avm seviyoruz demek kimseye her istedikleri yere bir tane kondurma hakkını da veriyoruz demek değil .

çalıkuşu

yapımcıların 2013te sarı çıyan diyemeyen bir feride yaratarak burak özciviti kamran yaparak dizisini çekmeyi planladıkları reşat nuri romanı. oysa ki sarışın narin zarif kamuran için çok daha başarılı seçimler yapılabilirdi (bkz: özgür çevik) bari başımıza sarışın feride çıkarmasalar iyi olacak. role nispeten uygun naturel güzel bir türk kızı örneği için (bkz: sezin akbaşoğulları)

fatmagül ün suçu ne

son bölümünde yine istanbul lisesini bir dizide görmemle yeter artık dedirtmiş dizi.

suskunlar

fragmanıyla bir dizi ya da film için bari istanbul erkek lisesi kullanılmasaydı da istisna olsaydı dedirtmiş dizidir .

adını feriha koydum

adının başta artık büyüdüm olması düşünülmüş dizidir.http://www.milliyet.com.t...zi%20kapici%20kizi%20oldu

justin bieber

(bkz: brandur enni) nin upgrade ve global versiyonu.

kavak yelleri

(bkz: en son yürekler ölür) (bkz: canan tan)

homo faber

max frisch in kaleminden bir almanca taaşşuk-ı talat ve fitnat. *

kavak yelleri

maddi kaynağı nereden bulmuşlar bilinmez ama tarantino yu iki bölümdür hem de kanlı cinayetli aksiyon sahnelerinde oynatan dizidir. *

almanca çok kaba dil hacı

ingilizce gibi telaffuzu zor olan , hiçbir okuma kuralına sahip olmayan bir dilden, karmaşık olan fransızcadan daha düzgün olan dildir, kabadır veya değildir ayrı konu ama almancada herşey kesin ve keskindir.
(bkz: schmetterling) (bkz: butterfly) (bkz: rhopalocères) (bkz: kelebek) *

eline sigara yakışan ünlüler

sigara değilse de purosuyla (bkz: che guevara) (bkz: küba purosu)

kavak yelleri

seneler evvel işlemediği bir cinayetten dolayı suçlanıp kaçarken kaza yapan ve başına pişmiş tavuğun başına gelmeyenler gelen bir adamın bu beladan kurtulmak ,polis görünce kaçmadan yaşamak için sahte kimliğini edindiği kişinin bir cinayet işlemesi sonucu yine bir daha cinayetle suçlandığı dizidir. *

nineteen eighty four

(bkz: otomatik portakal) ve (bkz: açlık oyunları) harmanı orwell kitabı.

istanbul lisesi

tüm öğrencilerinin öss * konularını açık öğretimden kendi imkanlarıyla öğrendikleri yine de hem okulunda hem dersanede ve özel hocaları tarafından sırf bu sınav için yetiştirilen birçok anadolu ve fen liseliden yüksek puan yaptıkları okuldur.

kavak yelleri

efenin o fotoğrafları aslının veya gruptan bir başkasının pcsini hackleyerek bulduğunu düşündüğüm dizidir.

en anlamlı şarkı sözü

hayatla seviştim umut doğurmak için.

knight and day

tom cruise un derya baykala bikini giydirdiği filmdir.