entry'ler (20)

florin cernat

spor toto süper ligdeki ortalamanın üstünde ki bir kaç anadolu takımı futbolcusundan sadece biri.

birol topaloğlu

artvin hopa doğumlu, çok başarılı bir müzisyen.

ezel

bir zamanlar ortalığı kasıp kavuran dizi.

kısmet değilmiş

olay örgüsü şöyledir.

--- olay örgüsü ---

- hatunu biri ile duygusal çekim yaşarsın. yalnız kız arkadaşın vardır. o da bunu bilmektedir.

- bir gün bir olay ile açılmak zorunda kalırsın. kız arkadaşın çok iyi biri onu üzme cevabı alırsın.

- aradan bir süre geçer kız arkadaşın ile ayrılırsın sebep yurt dışı master programıdır. onun okulu devam etmektedir, gelemeyecektir ve sana uzak ilişki istemediğini söyler. (bildiğin terk edildin)

- aşık olduğun hatunu ararsın açmaz. mesaj atarsın (seninle konuşmam gerek diye) senin ile önemli bir şey konuşmak istiyorum dersin. amacın kız arkadaşına yapmadığını yapmaktır. para pulu ayarlayıp kendisini gideceğin yere beraber gelip senin ile yaşamasını istemektir. (bir nevi evlenme teklifi)

-2 hafta mesajına cevap gelmez vize işlemleri belgeleri götürürsün program özel olduğundan (istek mektubu) vize işlemleri tamamdır. gidersin. ( o zamanlar türk operatörlerin anlaşmaları sınırlı olduğundan sim kartınız yurt dışında işe yaramazdı veya fahiş fiyat ile (telefon fiyatına) bir merhaba derdiniz.)

- 2,5 sene sonra dönersin başka bir sürü şey yaşamış olarak.

- hatunu görürsün. muhabbetin özeti anneannesine kırklareli giderken telefonu evde unutmuştur. (yıl 2004 telefona bu kadar bağamlı değiliz.) döndüğünde mesajı görür arar ama benim telefon nanay.

- bana imalı imalı sorar ne böyle mesaj atmıştım ne konuşacaktın diye o aradan sonra... benim cevap hiç hatırlamıyorum çok karışık günlerdi. (korktum arkadaş alacağım cevaptan)
--- olay örgüsü ---

işte kısmet değilmiş bu olay örgüsünden bir nevi psikolojik kaçıştır. yoksa düşün düşün kafayı ye...

küt saç

bazı kızlarda muhteşem duran saç modeli.

şüphesiz ki en güzel örneklerinden biri nicole kidman'ın dogville'deki halidir.

operation turkey

bahsi geçen topluluğun anonymous olduğunu dikkate alırsak, kayda değecek, ses çıkaracak bir şeyler yapmadan oturmayacaklarını varsayabileceğimiz için, ilgiyle izleyeceğim bir operasyon olacaktır kendisi.

frontpage ile yaptıkları kara sayfaya animasyonlu türkiye bayrağı koyup, altına "hacked by [caps]götlalesi[/caps]" yazıp index değiştiren script kiddielerden bahsetmediğimizin altını çizmek isterim; anonymous bunlar. sadece playstation'la bitmiyor icratları. wikileaks'in belkemiği olan, vaktiyle nato'ya saldıran, tunus'a internet bağlayan anonymous'dan bahsediyoruz.

terminalinize kuvvet canlar.

petr cech

hani bazen futbolcular bir hata yapar, hayatları boyunca o konuşulur ya;
işte bu adam o gün (15 haziran 2008 turkiye cek cumhuriyeti maci) elinden topu kaçırarak o hatayı yaptı.

hastası olunan sözler

kimse ağardan satmasın kendini , biz biliriz herkesin indirimli günlerini. *

bir erkeği kendine aşık etmenin yolları

önünden geçip , gözlerinin içine bakmak yeterli olacaktır.

12 şubat 2012 zambiya fildişi sahili maçı

penaltılara gitmek üzere olan final müsabakasıdır.

yavuz sultan selim

osmanlı devletinin başına geçen en dindar padişah olduğu dillerdedir. yaptığı seferlerde bunu kanıtlar niteliktedir.

serebro

harika parçaları olan rus müzik grubudur.

maroon 5

solistlerden birinin gay olduğu dedikoduları gündemde uzun süre kal-madı tabi türkiye mi olm orası.

unutulmaz film replikleri

v for vandetta nın hiç bir repliği unutulmaz.

meslek gruplarına göre seks tanımları

mali birand : seks. bir son dakika bir son dakikam daha var.

ağzına sıçayım

two girls one cupta tam anlamıyla gerçekleşen hadisedir.

balderesi

normalde 1 kavanozu 100 lira olan baldan 5 kavanoz veriyorlar üstüne 2 tane arı bir şeyi -adını unuttum- hepsi tam 100 lira. çok iyi insanlar. allah başımızdan eksik etmesin.

eric abidal

martinique asıllı fransız futbolcu. aktif futbol yaşantısı halen barcelona da sürmektedir.

marsel ilhan

halkın yüzde doksanının hayatı boyunca eline tenis raketi almadığı, tenis kültürünün esamesinin okunamadığı bir ülkede uluslararası başarı beklenen tenisçi.

evlat olsa sevilmeyecek ünlüler

(bkz: ferhat güzel)
(bkz: mahmut tuncer).