bugün

entry'ler (21)

winning eleven da switch in kaymasi

o kayan adam kalkana kadar gol yenir zaten, sövdürür..

yaran diyaloglar

olay bir süre önce bir bostancı-taksim dolmuşunda geçer. ablam caddeden dolmuşa binerken eski bir arkadaşıyla karşılaşır. lütfen ikisinin de ileri derecede fransızca bildiğini aklımızda tutalım.çok geçmeden dolmuş dolar:en öne kasıntı bir oğlan(kbo) oturur, orta kısma iki alternatif arkaşadaşla(a1&a2) sarışın devamlı ağlayan bir hatun(sdah) geçer,en arkada ablam(A) ve arkadaşı(AA) bir de devamlı telefonda konuşmakta olan tikky ötesi kız(tök) oturur. dolmuşun yaş ortalaması şöförle beraber taş çatlasa 25'dir. huzurlu bir şekilde yolculuk edilirken tök birden telefondaki arkadaşına x bir şahısla yaşadığı tek gecelik ilişkiyi kimse anlamasın diye fransızca anlatmaya başlar. ablamla arkadaşı kıkırdamaktadır. derken sanırım hat aniden kesilir,tök telefonu kapatır. sdah birden bir hışımla tök'e döner:
sdah-x senin neyin!!!haa neyiinn!! söyle!!
tök-(dumur)ay sana ne be!!
sdah-ne demek sana ne!!!x benim sevgiliimm!!sen onun fuckbuddysisin!! senin yüzünden ayrıldık!!
tök-ay ne diosuuuaaann yaaa!!x diye bissüürüüü insan var hayret bişiiii!!
sdah-hayııırr!! deminden beri dinliyoruz işte ne haltlar karıştırdığını!!
tök-manyak mısııaan yaa sen ne diosuuann??
sdah-sen bizi (biz??) aptal mı sanıyorsuuunn!! burada herkes fransızca biliyooo!!

iki kızı da hatta arkadaşı hariç dolmuştaki diğer herkesi hayatında ilk kez görmüş olan ablam kendini daha fazla tutamayıp kahkahayı basar, diğerleri de ona katılır.

tök-ay noluuuooo komik bişiii mi var pardoonnn???
A-(arkadaşını göstererek)biz de fransızca biliyoruz da ahahahhaha
AA-ahahahha
kbo-(birden arkaya dönerek)ben de fransızca biliyorum!! ayrıca şunu da söylemek isterim ki fuckbuddylik ciddi bir müessesedir, öyle her one night stand e fuckbuddy diyemezsiniz tamam mı!!
A-ahahahha
AA-ahahahahhaha
a1-ahahhaaha
a2-ahahhaahahha
sdah-(ağlayarak)onlar fuckbuddy!!x benim sevgilim!!

bu sırada yaşadığı dumurdan hareket edemeyen tök'ün telefonu çalar.

tök-ayy pelinsuuuu!! rezıııll olduuuaaamm kızııaammm rezııılll!! ay herkes fransızca biliooo burdaaa!!

bu esnada dolmuş artık taksim'e ulaşmıştır nihayet. dolmuş şöförü tiksintiyle bağırır:
-defoluuuunnnnn!!! #&@!!!

18 agustos 2007 ucak kacirma eylemi

ya piyestir ya da tatbikattır eğer ciddiyse çok komik çünkü. kükremiş sel gibi türk milleti ne hava korsanı tanıdı ne bomba, uçağın önünü arkasını çiğnedi enginlere sığmadı kaçtı*.artık bu olaydan sonra hiç kimsenin herhangi bir türk uçağını kaçırmaya cüret edebileceğini sanmıyorum. olayın yıldızı ise kesinlikle türk sniperdan korkup hava korsanlarına sığınan kardeşimizdir, onu buradan tebrik ediyorum*

çınarcık

her türlü insanı yazın bünyesinde barındıran bir ilçedir. kışın hayalet kasaba gibidir. yerlisi tatilcileri sevmez koloni gibi gelip mahalle basar. gece hayatı eğlenmesini bilen için zevklidir. denizinin pis oluşu en büyük eksisidir ama oyle olmasa orası çınarcık olmazdı dimi? özellikle bu sene çok büyük bir kıro populasyonu doğmuştur etrafı ağır abi ayağına şebek olan insancıklar doldurmuştur. üç tane önemli discosu vardır en eskisi club kale, yeni ve en gözde olanı club kio ve her sene adı değişen bu senenin club tiea'sı gecen senenin purple'ı. gündüzleri ise kumluğu tavsiye ederim denizi daha bi katlanılabilir ve oradaki mekanların müziği güzel.

victor obinna

wonderkid'imdir benim.. (bkz: chievo verona) (bkz: fm 2007)
pes 6'da da durdurulamaz olusu ve caprazdan kacırmadığı gollerle gönlüme taht kurmuştur bu genç yetenek hele sol kanattan luciano ile bir gelirki.. (bkz: gol olur)

kiymetini bilemedik

galatasaraylılar çok der bunu
(bkz: franck ribery)
(bkz: stephen appiah)

beyaz şahin içinde müzik dinleyen 5 kıro

en büyük şehir efsanelerinden sadece beşi..

what else is there

bu şarkı insanın en hassas olduğu noktaya dokunuyor heralde ilk notası duyuldu mu mekandan kaçılması lazım yoksa kendinizi bir noktaya kitlenmiş anlamsız bakarken bulabilirsiniz. etkileyici mükemmel bir şarkı.

derbi oncesi heyecani

futbolu futbol yapan olaydır. bir saate bakılır bir televizyona. iddialara girilir. o iğrenç mide bulantısı başlar. hayaller kurulur ah bi dört çaksak beş çaksak diye. ancak bu öyle bir heyecandır ki santradan sonra bir anda biter artık sadece ekrana odaklanmışsınızdır..

winning eleven turkce spiker

ortasahada gayet sakin top sürülürken bu spiker "ve top salına salına auta çıkıyor" der.

winning eleven yenilgi bahaneleri

oğlum bu ağlar kırmızı konsantre olamadım.

winning eleven oynarken ps ye vuran adam

finalde kaybedilen mac yüzünden kumandayı 8. kattan aşağıya da atar o adam.
(#1501806)

winning eleven diyalogları

b - ben k - kuzen:
b- olm bu kumanda bozuk ya iki golündede kumanda basmadı benim defans mal gibi..
k- amma konuştun ya tamam ben alırım o kumandayı ver ver!!

akabinde 3 - 2 öne geçilir bide son dakkalarda gol bulunur galbiyet kesinleşir turnuva kazanılır..

winning eleven da ofsayttan sonra sut cekmek

bazen pozisyon ofsayt sanılır, deli gibi şut çekilir ve süper bir gol atılır..
(bkz: zlatan ibrahimovic)

bu artikelleri ezberlemesek olmaz mi

almanca'yı ilk öğrenirken herkesin sorduğu soru ancak daha sonra artikeller doğru tahmin edilmeye başlanır hayat güzelleşir..

kullanmak için can atılan replikler

karizmatik cevaplar bunun en güzel örneğidir birde
(bkz: fazla uzağa gitmiş olamaz)

winning eleven 10

r2 tuşu ile ibrahimoviç beraber kullanılırsa aksiyon dolu bir oyun oluyor..

fm 2007

ilk sezonda alınan genç yeteneklerin ilerleyen yıllarda yıldızlaşmaları ve onları astronomik fiyatlara satmanın çok büyük keyif verdiği oyun..

equilibrium

en sondaki ateş etmeli yakın dövüş sahnesi işte budur dedirtir.

derste sakiz cignemek

bazen iddaya girilir ilk yakalanan diğerlerine tost kola alır..