entry'ler (90)

bebek yüzlü iri kalçalı kısa bacaklı türk kızı

spor yapma özürlü olan kız türleridir.acilen spora başlamaları tavsiye edilir.

absinthe içtikten sonra yapılanlar

(bkz: sarhoştum hatırlamıyorum)

gannicus

bu adamın yanında spartacus crixus tamamen traştır.

house md

çok büyük konuşmayayım ama 7x16'nın bitiş sahnesi belkide şu zamana kadarki dizideki en iyi bitiş sahnesidir. atlayıp havuzdan çıktıktan sonraki replikleri beni benden almıştır.

-what do you do when you win?
-party!
-what do you do when you lose?
-party harder!

uyanma alarmı yapılacak müzikler

belphegor - lucifer incestus yüzde yüz etkili.

zararlı ikililer

safiye soyman-faik öztürk

küfürün hayatımızdaki yeri

küfür ruhun yelpazesidir, ettikçe serinlersin.

gelişmekte olan ülke türkiye

Gelişmenin anlamı türk dil kurumu'nca geriye gitmek olarak değiştirildiyse doğrudur.

rockçı serpil

bazı rivayetlere göre zamanında marilyn manson'a back vocal yapıyormuş.

seksi manken orit fox u bir yılanın sokması

yılan bile işi biliyor.

ronnie james dio

Deyim yerindeyse 'metalci işareti' olan hareketi geliştiren kişidir. italya'da bu hareket nazar değmesin diye kullanılırmış. ronald james dio abimizde bu işareti alıp metal camiasına kazandırmıştır. Huzur içinde yatsın.

sekizinci nesillerin ilkokullu olduğu gerçeği

(bkz: yedinci neslin menapoza girmesi)

bir erkeğin bir kıza söyleyebileceği en güzel söz

-Canım sana limitsiz kredi kartı çıkardım.
işte bunu yapan erkeğin hayatı boyunca sırtı yere gelmez.

death metal

Thrash metalin binevi modifiye edilmiş hali diyebiliriz. Çok hızlı ve tempolu gitar ve bateri ile desteklenir. Bazı gruplar tek gitarı benimseselerde bazı gruplar ritmlerin daha tonlu ve sert olması için rhythm ve lead gitarı tercih etmektedir. Metal müziğin 1993'lerde liriksel ve felsefi olarak derinlik ve farklılık kazanmasıyla beraber death metalde bu farklılıklardan nasibini alanlardı. Death grubu bu konuda death metal dünyasındaki en büyük ekollerden biri olmuştur. bu gruplara örnek vericek olursak; death, atheist, cannibal corpse, morbid angel, at the gates, carcass, bolt thrower, suffocation... vs. gibi grupları örnek verebiliriz.

beneath the massacre

2004 yılında Kanada'da kurulan teknik death metal grubu.
Albümleri:
2005 - evidence of inequity (ep)
2007 - mechanics of dysfunction
2008 - dystopia
2010 - maree noire

şeriat gelince yapılacaklar listesi

kilere olabilğince alkol koyardım. şeriat gelince ya alkolü kaldırırlar ya da kimsenin alamayacağı şekilde zam yaparlar.

izdivaç programlarına katılanların zeka seviyesi

dolaylı olarak türkiye'nin içler acısı halini gösterir bizlere.Zamanında tutan program olunca her kanal yapmaya başlıyor.Hangi kanalı açsak hep aynı format.Bir zamanlar da yemekteyiz tutmuştu her kanal yapmaya başlamıştı.Bu televizyon o kadar kuvvetli bir araçki yaşlı,genç farketmiyor herkezin beyninin yıkıyor.Ama burdan bir sonuca varıcak olursak televizyonların suçu yok.suç bizdeki kimse tepki vermiyor,herkez aylak aylak böyle programları izlemeye devam ediyor.işte bu yüzden ülke gelişemiyor,televizyonlarda böyle programlar,diziler olduğu sürece biz kurbanlık koyun olmaya devam edicez.

amy winehouse

Tipiyle yeteneği ters orantılı olan güzide sanatçı.

kanka olunmak istenen ünlüler

pelin batu abi.onunla kanka olup taksim monalisa'da kahve içmek isterdim. (bkz: hayal gücü sınır tanımaz)

seni seviyorum lafının samimiyetine inanmamak

Olur olmadık yerlerde saçma sapan yerlerde ağzında sakız gibi sürekli söylenirse samimiyetide kalmaz bir anlamıda... (bkz: kullanmasını bileceksin)