bugün

47 kromozomlu olduğunu düşünmekteyiz.

editbüdüt: tanımsız başlık açamayacağımdan dolayı, başlığın başıma kaldığını anlayın.
(bkz: döl israfı)

zamanın ötesinden gelen edit: evrimin kayıp halkası olduğunu düşünüyorum. homo habilis'lerin günümüzde ki devam ettirici.
''galiba içinde öküz besliyor'' denilebilecek hatun tipi.
o çıkardığı sesi, daha önce bir belgesel kanalın da, gergedanların çiftleşirken çıkardığı sese acayip şekilde benzettim. belki, seslendirmeyi o hatun yapıyordu bilemedim şimdi.
(bkz: allahım sana geliyorum)
o nasıl bir şeydir, rockı bilmeyen insanlar bu yüzden soğuyor önyargılı davranıyor çünkü kız başta rockçıyım hee bilsin herkes diyor, yazık.
(bkz: ablacım çok yanlış gelmişsin)
harika sweet dreams performansıyla beni benden aldı.
sweet dreams adlı enfes şarkıdan nefret etmemi sağlayan yaratık(?)
her an arch enemy e transfer olabilir.
anırıcı kişilik.
şarkının içine sıçmıştır efenim.
içine hayko kaçmış çıkaramıyoruz efenim..
Bu cici kız mutlaka izdivaç programlarını protesto etmek için oradaydı. aykırı davranışları ile bunu belli ediyor. oraya gelen damat adaylarına kendini beğendirmek gibi bir gayreti olduğunu sanmıyorum. kız kendi havasındaydı... *
öyle bir şarkıyı çalan grubun öyle bir programda ne işi var demekten kendimi alamıyorum.
dünkü programda da bir şarkı söyledikten sonra zuhal topal'ın 'ay bu ne güzel ses teklif bile gelebilir' dediği , kaşılığında da 'en büyük hayalim şarkıcı olmak' diyen hatundur.

hareketlere bak amına koyayım atilla bey öldü gülerken.
şarkıyı sesi bos verin sallanan göğüslerime ve verdiğim bacak frikiklerine bakın diyen şahsiyet..
Aslında komik yani herşeyin düzmece olduğu pek tabi ki belli.Ben aha dedim şimdi uçan adam sabriye dönüşüp kendini yerlere atar bu.Malesef ki göremedik, olmadı.O degil de şarkıya yazık oldu ona üzülüyorum.
(bkz: rockçı serpil in performansı)
(bkz: herkese büyük geçmiş olsun diliyorum)

Zuhal topal'ın hareketleri kopma sebebi yemin ediyorum.
hayko cepkin'le düet yaparsa mustafa ceceli'nin düetlerine beş basacak böğürmeye sahiptir. evlerden ırak, evlat olsa sevilmez bu kız.
izlerken kafada bardak kırma isteği uyandıran rockçı hatundur.
Az önce rastladığım, insanın moralini bozan türden bir kız kurusu.

izdivaç adlı bir o kadar gereksiz ve de samimiyetsiz programa katılmış bu kız. kendisi, bir eurythmics şarkısı olan sweet dreams adlı şarkıyı söylemeyi istiyor. lakin şöyle bir durum var, sözlerini bilmiyor, "hııığğ huuğğğ hüüğğ" diye birşeyler yapmaya çalışıyor.

Hadi bu noktaya kadar eyvallah da asıl bomba bir 10 saniye sonra geliyor. Brutal vokal yapmaya çalışıyor ablamız! Yanlış duymadınız, insanın moralini bozmakla kalmıyor canını da sıkıyor. Ulan ne bok yemeye çıkıyorsun kendini rezil etmekten çekinmiyorsun ama ulan brutal vokal senin neyine? Senin gibi göt laleleri yüzünden metal müzik dinleyen, üreten, felsefe edinmiş kişilere "one ya böğürüyorsunuz" diyorlar.

inşallah kendin gibi çocuğun olur da bütün gün döversin.

moralini bozmak için tıkla
zuhal topal desen ayrı bir dünya bu kızın ne olduğunu çözemedim insan mı ne belli değil.brutal yaptığını sanıyor sonlara doğru elektro çalıyoroof oof.kafa dumanlı tabi içmiş gelmiş.rakçı kız tabi asi belli ediyor kendini her şekilde.
(bkz: annen seni doğurmamış zıçmış)
rakçıyım herkes bilsin yanee nidaları içinde gözlerimi dolduran kızdır. sen ne içtin güzelim ne verdiler sana?
(bkz: bir rockçı ağlıyor gözleri yaşlı)

ayrıca bu programda çok enteresan şeyler oluyor bu bir ilk değil.
(bkz: the dürdane)
ya erkek olsam direkt de evlenirim..

1. komplekssiz

2. özgüvenli

3. komik , eğlenmeyi biliyo..

4. dansı güzelmiş..

susup somurtan trip yapan kızdan ya da discolarda barlarda çok seksi dansettiğini sanan barbie bebeklerden daha iyi..

ahahahah çok süper lan şu bavul sınav taşınma stresinde güldürdü beni.. zaten de gülebilmekten daha mühim ne var amk ?!

ahahahah voooaaavv ahahaha
o neydi arkadaş ya metalciyim kopalım nidalarıyla sweet dreams'te böğürmek, ses efekti yapmak neyin nesidir? hiç uğraşmasaymış yönetmen montajla koysaymış, ereksiyon bir gereksiyon olsada böyle hatunları gördükçe realistikmanken forever diyorum.

youtube linki

http://www.youtube.com/watch?v=pJceCIazLrk
güncel Önemli Başlıklar