bugün

yanında bir kız varsa sevgilin, kankan farketmez dudaklarına yapışmak. olabilir mesela.
thujone oranı yüksekse çeşitli halisilasyonlar başa gelir, onlarla ya kaynatırsın, ya korkarsın yada s.kine takacak halin olmaz, hele kafayı başka maddelerle tetiklediyseniz ki, tetiklemenizi tavsiye ederim, yapabileceklerinizin sınırı yoktur. garip dalgalar görürsünüz renk görüntü yanılmaları falan. ama acıdır ki uyandığınız da en güzel anları unutmuş olursunuz. ama güzeldir o yaşanan kafa.
biraz daha içmek, bir az daha.
durduk yere deli gibi kahkaha atmak. *
çok fazla alındığında yapacak bir şey bulamayabilirsiniz. işte tam o noktada devreye imam girer, pamuk sokar.
bir filmde vardı avrupa muhabbetleri miydi neydi filmin adı, adamın biri bundan içtikten sonra öz kız kardeşini öpüyordu, hem de dudağından.*

(bkz: cin çarpması)
(bkz: şişede durduğu gibi durmuyor)
olamayacak hadisedir kanımca, yüksek alkol içerin bir içki olduğu için, içildiğinde yaptıklarınla ilgili en ufak bir şey hatırlanabileceğini zannetmiyorum.
absinth'i nasıl içtiğine bağlı olarak değişmektedir.
- gecenin finalinde, öncesinde bira, vodka ya da viski içtikten sonra içersen pek bir şey hatırlanmıyor.
- tek başına biraz içersen yine vodka ya da viski'den bir farkı yok.
- ama tek başına fazla içersen ve thujan oranı yüksekse işte o zaman sıçtığının resmidir. ne göreceğini ben söyleyemem içip görmek lazım. ama "filler geliyor" diye ağlayanı, kendini asker sanıp yan yatağındaki arkadaşına tekme tokat saldıranını, beni sevmenizi istedim siz beni aşağıladınız diyip kafasını duvara vuranını gördüm. ha bir de dünya'da ne çok maymun var lan, muz olmak çok kötü.*
(bkz: tecrübeyle sabittir)
(bkz: based on a true story)
sınavda gözetmenlik yapmak.

öğrencilere 60 dakikalık bir sınavın süresinin 4 saat olduğunu söyleyip, "bu ne içmiş lan" diyen bakışlara maruz kaldıktan sonra kendine gelmek ve ardından öğrencilerden "ooo biz o zamanda neler yaparız" gibi cümleler duyduktan sonra tam anlamıyla gerçek dünyaya dönmek.
(bkz: sarhoştum hatırlamıyorum)
duvarlara komik komik sırıtmak. bunu önlemenin en iyi yolu, kafayı tv'ye veya pc'ye çevirip film izliyormuş gibi yapmak.
atatürk le konuşmak. *
kulak kesmek.
osmanlıyı arkadan vuran tatar okçuyu kuytuda yakalamak.
insan daha bir başka düşünmeye başlıyor nedense.esrar kafasına biraz benziyor ama bu daha farklı birşey.ne bileyim işte insanın duvarlarla sevişesi geliyor.
onu içtikten sonra ne yaptığını bilceksen zaten o zehri icmenin manası yoktur.