1. 1.
  1975,istanbul doğumlu olan cnn türk kanalında "seans analiz" programını hazırlayıp sunan bebek yüzlü hatun.
  -2 ... chilavert
 2. 2.
  nasıl bir güzelliktir allahım, sabahları haber toplantısında görüyorum. nasıl bir gülmedir, gülümsemedir yüzündeki. güldükçe daha da güzellişiyor.

  son olarak ona diyorum ki; "harama bulaşan gözüm güzelliğinin hırsızı" ebru. her sabah televizyonda güzelliğinden bir avuç alıp kalbime gömüyorum. ama tabi senin haberin yok.
  -1 ... yakub cemil
 3. 3.
  yüzüne tost makinası ile bastırılmış gibi duran kadın. ayrıca kıl biri olduğu her halinden belli.

  bi de bu kadına bebek yüzlü, çok güzel kadın filan demişler, kafanız mı güzel olm sizin.
  6 ... keremi
 4. 4.
  cnn türk'te parametre programını hazırlar. ekranda an geliyor sinsi ve karşı tarafı iplemez duruyor. karşı tarafın sözünü kesen, hep ben konuşacağım tavrını azaltmalı. bazen güleç bazen somurtuk. ortası yok. ruhsuz ve somurtuk oldu mu hiç çekilmiyor. sanırsın o kanalda zorla ve asgari ücretle çalışıyor. ekranda duyguları açıkça belli oluyor. yüzü gülünce güzel.

  sabahları yıllardır izliyorum. diyeceksiniz ki, bunlara rağmen peki neden izliyorsun? o saatte pek alternatifim yok. ayrıca bu duruma alıştım. eleştiri yapsam da izliyorum her sabah. demek ki beni çeken bir şey var.
  3 ... recruit
 5. 5.
  Kaç punto ayakkabı giydiğini merak ettiğim hatun.
  2 ... asfaloth
 6. 6.
  Bir banu güven bir nevşin mengü değildir efendim...
  ... bedelsiz vatandas
 7. 6.
  buradaki ilk entry'leri gözü görmeyen birileri yazmadıysa, 10 sene önce güzelmiş herhalde dediğim sunucudur. zira ben geçen sene sesini radyo'da duyup sonra ekranda ilk defa görünce şok olmuştum. valla bak, ekrana baktım kaldım. verim eğrisi (faizlerden bahsediyor) diyordu, yataylaşıyormuş.

  başıma bir şey gelmeyecekse dudaklar inegöl köfte, kaşlar filli boya, ayakkabılar yüzde 90 berbat seçim ve tek kaygısı güzel giyinmiş olmak gibi durduğu için bilgi birikimi (varsa yani, bilmiyorum, kendisiyle ilgili araştırma yapmadım) arka planda kalıyor.

  valla insan hayret ediyor ya, bir kadın, özellikle de işi gereği her gün ekrana çıkması gereken bir kadın, kendini nasıl bu hale getirebilir, nasıl doğallıktan bu kadar uzaklaşabilir. senin hiç eşin dostun yok mu, birileri sana bir yerde dur diyemedi mi? seni karşısına alıp, bu gittiğin yol yol değil diyemedi mi? gerçekten kötü niyetli biri değilim, sadece hayret ediyorum insan eylemlerine.

  hande fırat ile de birbirlerinden hiç hazzetmediklerini düşünüyorum. öyle hissettim.
  2 ... kisladankampuse
 8. 7.
  Sabahları CNNTürk'te Parametreyi sunan, biraz itici bulduğum ekonomi müdürü. O da yandaşlaşan CNNtürk'ten kovulanlar kervanına katılmış. Bu sayede onun da yandaş olmadığını öğrenmiş ve dolayısıyla üzülmüş bulunuyoruz.
  5 ... durgunsular
 9. 8.
  o işi nasıl o kadar zaman sürdürdüğünü anlayamadığım tv'ci. Tanımam yeteneklerini bilmem günahını almayayım ama uyurken de tv programı mı sunulur aq. uyanıkken de milleti gözleriyle terbiye etmeye çalışıyordu. Tam ceo olacak tip aslında böyle özetleyince.
  ... mahmut sezar
 10. 9.
  Cnntürk Demirtaş tarafından gasp edildikten sonra işini ilk kaybedenlerdendi, şimdi habertürk'e transfer olmasıyla şaşırtmış ekonomi gazetecisi. Demirören'in yani reisin kovdurduğunu ciner nasıl işe almış, yoksa ciner muhalif mi oluyor sorusunu sordurtmuştur.
  1 ... durgunsular