bugün

entry'ler (18)

iş ilanları

cvbenim.com adresinden takip edilir, konusunda faaliyet gösteren web siteleri arasında en iyisi diyebilirim, detaylı filtreleme özellikleri ile aranılan işe ve aranılan adaya daha kısa zamanda ulaşmaya imkân sağlıyor.

mimari proje

mobilya, ofis, mağaza ,restaurant, cafe, bar, fuar standı, avm projeleri, villa, köşk, yalı, bağ evleri, 3d görselleştirme ve görsel sunum, 3.boyutta render alımı, bahçe tasarımları projeleriniz için ;

meslek envanteri

doğru meslek tercihi yapabilmek adına, bireylerin kişilikleri, ilgileri, yetenekleri ve beklentilerinin bir mesleğe ait özellikler ile ne ölçüde uyum gösterdiğini belirler. Bireylerin kişilik, ilgi, yetenek ve beklentilerinin tespit edilmesi yoluyla kendilerini tanıması, doğru meslek seçimi yapmasına yardımcı olur.

kişilik envanteri

işe alımlarda da kullanılan insan kişiliğini dışadönüklük, endişe düzeyi, gerçekçilik, bağımsızlık, otokontrol faktörlerine göre değerlendiren ve genel kişilik eğilimlerini özetleyen bir uygulamadır.

video mülakat

HrWin insan kaynakları ve bilişim uzmanları tarafından tasarlanmış; yüz yüze ya da telefon ile gerçekleştirilen birinci aşama olan iş görüşmelerinin yerini alan dijital mülakat platformudur. adaylarınıza istediği zaman ve istediği mekanda belirlediğiniz mülakat sorularını telefonlarının ön kamerasında ya da bilgisayarlarının başında kamerada online yanıtlamalarına imkan vererek şirketinize önemli ölçülerde zaman ve maliyet avantajı sağlayan dijital iş görüşmesi aracıdır. HRWin sektörün ilk "akıllıuygulamasıdır.

ferolle afrodizyak parfüm

isviçreli bilim adamlarının 12 yıldır yaptığı araştırmalara göre, bir kadının erkekte yüz ve vücut hatlarından önce aradığı çok ince ve önemli bir ayrıntı daha vardır ki bu da koku'dur. erkeği özgür ve özgüven sahibi yapan en büyük faktörlerden birisidir.

Ferolle Parfüm, doğru ve etkili bir iletişimin anahtarı olan kokusu ile sizi en iyi şekilde temsil eder. Teninize uyum sağlayarak, kadınların size olan ilgisinin artmasına yardımcı olur.

prof dr şükrü yazar

ibrahim Tatlıses’in vurulmasının ardından plastik cerrahi ameliyatlarını yapıp, imparatorun eski görünümüne kavuşmasını sağlayan estetik profesörü.

isimli mutfak aynası

Orijinali varken gittim n11den ucuzunu aldım taklit ürün çıktı, rezaletti, yorumlar hep sahteymiş. Tekrar sipariş vermek için orijinalini asıl sitesi aşk aynasından yani şu linkten satın aldım, insan gibi muamele görüp, adam gibi ürün aldım. Ucuz etin yahnisi olmaz deyimini bizzat tecrübe ettim bana ders oldu. Mutfak aynası ürününü herkese tavsiye ederim eşim bayıldı. Aşk Aynası ekibini de anlatmaya bile gerek yok, yardımları için çok teşekkür ederim bu mesajı görüyorlar ise.

ölçü krokisi

Rölöve işleminin çalışma ölçeğini belirleyen unsur yapılış amacıdır. Restorasyon projeleri için yapılan rölöve çalışmalar 1/50 ölçek kullanılarak yapılıyorken, herhangi bir sokakta yer alan binaların görünümünü anlatacak bir rölöve çalışmasının 1/200 ölçek kullanılarak yapılması gerekir. Rölöve işleminin ilk adımı ölçü almaktır.Bu işleme ölçü krokisi denir.

meta booster

Haberini şu linkten adresinden sipariş verdiğim ürün. Metabooster 'dan umarım memnun kalırım.

6 ocak 2009 antalyaspor trabzonspor maci

henüz puan alamayan iki takımın maçıdır.trabzon için durum daha vahimdir öyle ki 2 de 0 la başlamışlardır.70.dk 2-1 antalyaspor üstünlüğü ile geçmiştir.

sana ihtiyacim var diyen kisiyi umursamamak

söyleyen kişi bunu birden söylememiştir muhakkak kendi içinde gitgeller yaşamıştır.ama böyle bi cevap muhakkak onu gidip gelmemeye sevk edecektir,yaşanmasa daha iyi olur.

eğer mesaj hakkın varsa ve bu mesajı atmazsan

aslında konu başlığı bu tür mesajların ana fikridir ve mutlaka mesajın sonunda yaptırım için bir kaç kelime mutlaka konur.gerek yoktur,saçmalıktır,dikkate alınmaması uygundur.

2050

ulaşmak için gerekli olan şey beklemektir sadece.

(bkz: kim öle kim kala)

beni öldürmeyen şey güçlü yapar

the dark knight filminde joker karakteri buna benzer bir söz söylemiştir.birebir olmasa da aynı anlamı karşılar.

(bkz: problemin iki farklı çözümü olması)

80 lerde çocuk olmak

fazla kaptırılmaması gerekir.

öyleki 2000'lerde hâlâ adam olamamak gibi sonuçları doğurabilir.

manzarali oda

oda nereye bakıyo sorusunu beraberinde getirebilecek söz dizimi.

ersin korkut

hakkında yazılıp çizilebilecek çok şey vardır,doğuştan yetenektir,takip edilmesi gerekir.

(bkz: izlemeye devam edin)