bugün

entry'ler (72)

gavs

sağda solda başlarlar şimdi aslında tüm adıyaman çökecekti ama hazreti gavs himmet etti elleriyle tuttu yıktırmadı binaları diye. kahramanlık öyküleri de bir yere kadar.

yıkılasın israil enkazını göreyim

onlarca yıldır milyarla müslüman lanet okuyor ama henüz yıkılmadı, tanrı israili koruyorsa demek, başlarına bir şey gelmiyor.

alevilik sünniliğin araplara ait kavramlar olması

ee alevilik ve sünnilik arap kavramı ise islam ne kavramı tam olarak? islam içinde arap mitolojisi diyebilir miyiz o zaman? he onu diyemeyeceksek ötekini de dedirtmezler o zaman birazdan merak etme, biz her şeyimizle gırtlağımıza kadar araplara battık zaten.

menzil tarikatının hiç sesinin soluğunun çıkmaması

menzil bitmeyen çorba kazanını gönderse milyonlarca kişi doyardı belki, hadi görelim şu kazanın kerameti neymiş bir el atın menzilliler, binlerce kişiyi islama hizmet diye bedava işçi gibi kullanıp 5 liralık çürük sebzeyi şeyhin tarlasından diye 50 liraya satarken iyi, ununu kıymasını müritler getirirler kendileri hazırlarlar mantı yaparlar, yine müritlere bilmem kaç kat fiyatına satıp şeyhe verirler parasını, sonra nasıl milyon dolarlık zırhlı araçlara binebiliyorlar derler. ee bizim içimize giyecek donumuz yok biz mi bineceğiz milyon dolarlık araçlara.

tuğba ergen

benim eskişehir adalar bölgesinde mendil satan çocuğu azarlayan bir arkadaşı gür sesi ile uyaran bu boydan bu ses nasıl çıktı diye düşündüğüm hatun.

gavs hazretlerinin kerametleri

inanan olduğu sürece anlatılan masallardır. inançsız olduğum için falan söylemiyorum, koskoca islam ayetlerinde yazıyor peygambere mucize verilmedi diye, peygamber de kendi söylemiş benim tek mucizem ayetlerdir diye, altı temizlenen insanların manevi dünyalarda gezdiği keramet gösterdiği, mucizelere imza attığı falan ne bileyim alice harikalar diyarında galiba.

gelsinler tutuklasınlar

yönetimi eleştirmek suçsa, gelsin tutuklasınlar.

celal şengör

ülkemizin gururu, jeolojiden tutun dine, siyasete, tarihe kadar her konuda donanıma sahip bir ilim insanı, güvenilir şahsiyet.

beden gücüyle futbol oynamak

zihin gücüyle oynanan versiyonu da var mı diye düşündüren başlık.

29 aralık 2022 sivasspor galatasaray maçı

sivas bu sene çok kötü, zorlanmazlar.

anime izlemek

çizgi film izliyor bu yaşta demesinler diye south park bile izlemedim, 33 yaşındayım laf ettirmem.

mutsuz bir insana iyi gelecek şey

müzik eşliğinde dans ederken çikolata yeme kombosunu denemeyen varsa kaçırmasın, çok pis havaya sokar.

bitkisel leke çıkarıcı

Ev hanımı teyzem roa bitkiselin sistemiyle artık zengin bir ev hanımı.

galatarasaray ın hakem jokeri

ahmet konanç'ın dediği gibi, florya sezonuna hoşgeldiniz. bu ligi bitirtmeyin dediler, birden bire liderliğe çıktılar tabi bu sırada fenere 3 maçta 3 kırmızı çıktı.

denizden çıkınca üstümüzden damlayan su

kendini acayip iyi hissettirir bu arada dostum, böyle sanki kaslarını yalamış da düşüyormuş gibi, akar giderken bir hava katıyor hissiyatına kapılıverirsin.

cemaatle kılınan namaz vs yalnız kılınan namaz

benim gibi bir inancı olmayana göre hiçbir farkı olmayan aktivitelerdir. inançlar ile alakalı başlık görünce entry siz bırakamıyorum.

dries mertens

bana fazla kalıcı görünmüyor, seneye takımda olacağını zannetmiyorum açıkçası.

instagram da iphone çekilişi yapan tip

ben oralardan telefon kazanıp bakın bunu ben kazandım, bu kargo fişi, bu cihaz, bu yazışmalarımız işte her şey ortada diyen bir kazanan görmedim.

türkiye deki muhafazakarlar neyi muhafaza eder

yeşil sermaye ve siyasal islam olarak yaftaladığım bir grup vardır ve o tipler sadece çıkarları ve parayı savunurlar ama tüm muhafazakarlara bunu söyleyemem. muhafaza tutmaktan geldiği için tutuculuk olarak da söylenebilir.

orgazm taklidi yapmak

partneri üzülmesin diye onu mutlu etme taktiğidir.