bugün

görsel

Ay yapım'ın Fox TV için hazırladığı dizi...

Başrolde;

Çağatay Ulusoy yer almaktadır...

Yeni sezonda Fox'ta...
Fox TV için değil de Show TV için hazırlanıyor olabilir. Çünkü Ay Yapım bu dizi için Pazartesi gününde ısrarcı ve Fox'ta o gün Bambaşka Biri var.
görsel

Çekimleri başladı...

Yakında Fox'ta...
görsel

Ve fragman geldi...

izlerim ben bunu.

Vooow.

https://youtu.be/IUjxB85UYXg?feature=shared
görsel

Sezonun merakla beklenen dizisinden ilk afiş geldi.

Heyacan dorukta.

Yakında Fox'ta....
şu an izleyemiyorum. nasılsa sonra netten izlerim.
görsel

Heyecanla bekliyoruz.

Swh..
izlendi ✓

Bu yılın ses getirecek dizisi kesin.

Aksiyonu dramı derken bölüm aktı gitti.

izlediğim tek Türk dizisi 'aile dizisi' idi. O da çok yakında bitecek maalesef. Şimdi izleyeceğim tek dizi tabikisi gaddar olacak.

Yolu açık ve de reytingi bol olsundu...

Swh...
Ben tv dizisi izlemem. Genelde dizi de izlemem. En son edho'yu izlemiştim. Ondan önce içerde vardı. Öncesinde ezel lm behzat ç filan. Neyse bu diziyi izlerim gibi hissediyorum. Ay yapımın işleri başarılı oluyor. Osman sınav derin devlet mafya içerikli bir dizi çekse de ona yönelsek keşke. O da en son sen anlat Karadeniz ile gözümizdeki kaf dağının zirvesindeki yerinden aşağı yuvarlandı. Sen kv nin deli yüreğin pusat ın yönetmenisin osman sınav. Senin bir adın var alemde kendine gel ve sektörü kalitenle silkele.
Erken final yapacağını düşündüğüm yapım.
Fena saran dizi böyle yapımlar yerine yok zengin oğlan fakir kız. Yok aldatmalı diziler abi saçma sapan şeyler izliyorsunuz arada idare etse de bir dizi çıkıyor ve final ediyorlar.
Biraz daha zorlasa yapımcılar filan Batman filan da olabilir.
görsel

görsel

izmir'de şerefsizin teki tarafından öldürülen masum taksiciyi senaryo gereği son bölümde anmiş oldular.

Önümüzdeki bölümde ise hayvan katillerini konu edinecek. Geçen gün şerefsizin teki tarafından öldürülen Eros isimli masum kedi olayını ele alacaklar sanırım.

Toplumu etkileyen Böyle olaylarin dizilerde işlenmesi güzel oluyor.

Tebrik ederim ellerine sağlık..