bugün

sevdiği entry'ler

en sevmediğiniz 3 sözlük yazarı

(bkz: klarnet calan sarapci koala)

(bkz: 007)

(bkz: angel of attack)

sözlüğün en boş yazarları

Sözlüğün en boş ve gereksiz yazarlarıdır..

(bkz: Frank lucas)
(bkz: Cumshot on the face)
(bkz: gozlerinmeyhanesiisback)
(bkz: nihaventikebir)
(bkz: stephen kusku)
(bkz: True)
(bkz: Beyaz ve sen)
(bkz: telefoncu ekrem ii)
(bkz: bidi bidi yapmaya geldim)
(bkz: patron burada)
(bkz: ikinci schindler olcam)

eşcinsellere olan nefretin sebebi

(bkz: gizli eşcinsellik)

sözlüğün en zeki yazarları listesi

(bkz: angel of attack)
(bkz: at the heart of winter)
(bkz: civcivcikk)
(bkz: Erkeksi bayan buse)
(bkz: giden gider)
(bkz: gina carano)
(bkz: Kara erik habbesi)
(bkz: klarnet calan sarapci koala 6)
(bkz: mecburistikamet)
(bkz: Otopsiraporlari)
(bkz: Pafilya)
(bkz: Puantiyelikedi)
(bkz: pure purple violet)
(bkz: traveler of secret moments)
(bkz: zalbert ramstein)

Sözlüğün zeka seviyesini yükselten saygı duyulmayı hak eden, birbirinden değerli yazarlarıdır..

angel of attack

Sözlüğün zeka açığını kapatan değerli bir yazar.

angel of attack

bu hanımefendideki özgüvene bayılıyorum yaa.
mesela az önce sözlük yazarlarının saçları başlığını upladım ve foto paylaştım. ardından angel hanım da foto paylaşmış ve saçlarının bile zeka buram buram zeka koktuğunu söylemiş.
gerçekten böyle olmak gerekiyor. kendi değerini bilip bunu sürekli dile getireceksin, getireceksin ki o ezik ve sefil erkekler kendini senin karşında yüceltip de bir bok zannetmesin.
yani anlaşılan o ki kendisinden öğrenmemiz gereken çok şey var. şimdi kendisini takibe alacağım, çünkü o bir pusula gibi ve adeta sözlüğe yön veriyor. canım<3

anın görüntüsü

(img:#2250321)
(img:#2250322)

arkadaşlar hangi 3d figürü basayım siz seçin

al işte yarra yedik.
19 parça.

normalde basmam da yengeniz istedi arkadaşlar.
sike sike yapcaz artık.

arkadaşlar hangi 3d figürü basayım siz seçin

böyle düşer bak. buradan yürü işte.

honeycoc

Bunca yıldır sözlükteyim hiç

"sen kalfasın!"
"Hayır sen tembel bir memursun." "Kanıtla alçak puşt!"

düzeyinde bir nickaltı kavgasına denk gelmemiştim amk.

honeycoc

aha kabul etti.
tamam. hazır olduğundan bana dm at. hemen nikah işlemlerini başlatalım.

artık yengeniz arkadaşlar.

bodrum beachlerinin ortalama 1000 tl olması

yıllar once bununla ilgili ilginç bir olaya tanık olmuştum. ismi lazım olmayan bir beachin kapattığı plajda oturuyoruz 2-3 kişi, tel örgünün olduğu yere şortlu 50 yaşlarında bir abi geldi, etrafı inceleyip fotoğraf çekiyor, biz de yakınız olaya. görevli geldi "hayırdır dayı" diye, adam burası hazineye ait siz kimnden izin aldınız kapadınız" seklinde tepki verince görevli;

"lan bas git başıma iş açma dedi." adam da "yalnız ben bodrum kaymakamıyım" diyince eleman gülerek "ben de ankara valisiyim" dedi. adam efendi gibi peki dedi ve gitti.

20 dk sonra 3 ekip aracı, 12 tane zabıtayla geldi, adam gerçekten kaymakammış. güzel de bir ceza kesti. giderken de o ukala elemanın yanında durup "kimmişim anladın mı şimdi" dedi ve gitti.

böyle devlet adamları lazım bize.

angel of attack

Benim dişi halim. Ego tavan, gelir ve statü üst seviye, öz bakım ileri boyutta. Sadece kendisi arada bis’eual olduğunu beyan ediyor o özelliğimiz uyuşmuyor. Onun haricinde tam bir dişi 0 0 7 sigma. Devam bebeğim.

Edit: Ulan meriçlikle ne alakası var hayatta işimiz olamaz birbirimizle sadece tarzını sevdim kendisinin kendime yakın gördüm.

angel of attack

Her şeyiyle Şahane bir yazar. Çamur atanlar önce kendisine baksa iyi olur. Aynen öyle bacım.. Aynen öyle.. sevdim bu mottoyu..

uludağ sözlüğün uludağ sözlük olduğu yıllar

2013-2016 yılları arasıdır.

ama hayır, o yıllarda sözlükte sürüsüyle troll vardı. uludağ sözlük'ü uludağ sözlük yapan da buydu.

angel of attack

kalitesin bebeğim.

buralar bizi anlamaz,

sen bildiğin yolda devam et, 0 0 7 saygılar sunar. viskin buzsuz, erkeğin/kadının (yerine göre) mutsuz olmasın, semtine yezid uğramasın iyi yazmalar.

angel of attack

Atak açısı. Kanat chord cizgisi ile akış doğrultusu arasindaki açı. Airfoil aerodinamik hesaplamalarinda sürükleme - kaldirma katsayilarinin hesaplanmasında kullanılır.
işiniz gücünüz karı kız amk alın az bisiler öğrenib

geri zekalı userlarla dolu bir sözlükte yazmak

Harikadır. Çeşit çeşit geri zekalı görmek iyi geliyor.

erkeklerdeki kadını yönetme arzusu

Gerçek anlamda kastedilen, Erkeklerdeki kadını köleleştirme arzusudur aslında. Çok da fazla abartılı bir ifade kullanmak istemedim açıkçası. Neyse konuya dönelim.

işim gereği, Hergün bu zihniyette onlarca erkekle karşılaşmak zorundayım. Karı koca alışverişe geliyor.

Erkek; hadi ne almak istiyorsan al da gidelim. işim var acele et.

Kadın sessizce ve umutsuzca bakınıyor ve almak istediği şeye elini uzatır uzatmaz erkek hemen yanına gelip.

O ne, napacan onu.

Şey.. yüzümde güneş lekesi var da ona kullanacam.

Abooo.. kaç para biliyon mu o krem. Çek elini hemen. Paran varsa alırsın, benden kuruş çıkmaz bunu bilesin..

Kadın umutsuzca çantasından çıkardığı cüzdanı karıştırıyor ama nafile adam belli ki para da vermiyor kadına.

ilk hamlede ayarı yiyen kadıncağız boynu bükük ayrılmak zorunda kalıyor.

Sonra da bizim elemana fısıldayıp, bunlara yüz verirsen ocağına incir ağacı dikerler demekten geri de durmuyor, vasıfsız herif.. gel sen şimdi böyle adamlara karşı sevgi besle. Kızınca da kızdı oluyoruz..

günaydın sözlük iq durumlarınız nasıl

kilo ile satsam boğazda yalı alabileceğim seviyededir.

de bu memlekette bir işe yaramıyor. sabah bir kalkıyorsun camı açayım temiz hava çekeyim içime ayılayım diye ama karşıdaki iranlı ibine sakallarını kaşıya kaşıya balkonda ayırmış g.tünü başını faşlak gibi oturuyor. onun yan apartmanındaki davar çobanı suriyeli camdan çöp atıyor sabahın 6 sında karpuz kabukları cam şişeler sokak halkalı çöplüğüne dönüyor 20 saniyede.. evden çıkıyorsun sağanak yağmur var öküz adam bayrampaşa ana yol üzerinde en soldan basmış 100-110 ile su birikintisine girince betona çarpmış gibi olacağını bilemediğinden ( zeka sıfır ama gazı köklemeyi biliyor ) arabayı savurup önünde 3 tur dönüyor en soldan en sağ bariyere kadar geliyor döne döne filmlerdeki gibi. sabahın 6.40 ında hiçbir suçun günahın yok ölümlerden dönüyorsun.

bu memlekette iq 240 olsa neye yarar ne paraya çevirebiliyorsun ne hayatını veya başkalarının hayatını güzelleştirebiliyorsun. taş devrine döndürdüler memleketi şansa yaşıyoruz yeminle.