bugün

galatasaray'lı nihavent dostum yeni hesap almış. hoş gelmiş.
Hoş gelmiş Galatasaray sevdalısı.
Niki Meriç-i kebir olsa daha iyi olurdu dediğim yazarımsi...

(bkz: boş teneke çok ses çıkarır).
https://m.uludagsozluk.com/e/45809185/

Sürekli üstü kapalı imalı şekilde laf sokmaya çalışan angut.. Şu girdiği entry den ne kadar utanmaz gerizekalı bir adam olduğunu açıkça belli eden yazarımsı kişilik.. sen git kendi götünü kaşı terbiyesize bak senn.. sinirlerimi altüst ettin, ahmak heriff..
Gassarayın yine gol atamadığı bir maçı izlemiş, puan kaybı da gelmiş, ağlıyor.
Renktaş olmamız dışında bir artısını görmediğim yazar. Bir de imalı imalı laf sokuyor, kaşınıyor galiba..
--spoiler--

elveda sözlük.

mel mel gibson denen mel'un, anası sikişmiş orospu çocuğu yetkili, sırf kendisi gibi düşünmediğim için, beni süresiz çaylak etmiş.

senin doguranını götünden sikeyim mel'un.

elveda...

--spoiler--

böyle bir entry ile hesabını silmiş eski yazardır. normalde birisi anama böyle küfür etse onu bulur yatırır ağzını yüzünü s...rim gözünün yaşına bakmam. ancak buna sinirlenmedim. çünkü bu ve bunun gibi birkaç tane daha şerefsizin nasıl karaktersizler olduklarını kendi elleri ile böyle ortaya sermeleri iyi oluyor.

bu sürekli kendilerini süper müslüman olarak gösteren yaşam formlarının aslında nasıl kahpeler oldukları ortaya çıkıyor zaman ile. biz burada aylardır yıllardır boşuna bunlarla uğraşmıyoruz. yalan bunlarda kanıtlayamacaklarını bildikleri halde millete iftira atma bunlarda hırsız severlik bunlarda namussuzluk bunlarda ahlaksızlık bunlarda.. bu aşağılık yaratığa millete salça olduğu zaman aklınca destek veren herkes eseri ile gurur duysun. en başta sözlük moderatörleri. bu küfürler bana değil onların ailelerine gidiyor çünkü böyle kahpeleri onlar buralarda zorla tutuyorlar.
bir önceki hesabında olduğu gibi, yine kıçına tekmeyi basmışızdır. birer birer hepinizi temizleyeceğiz.

görsel
Dindoş yav.

Biz bu dindoşları iyi biliriz

1 tane dinsizi bunun gibi 50 tane Dindoş a tercih ederim.