bugün

Nesin sen, mgks mi?
ehehe.

t: bir yazar.
al işte hayranlarımdan bir tanesi beni tanıdı. napayım çok cazibeliyim ya of.
tek bir entryini okumak yetti. Düşün ne kadar kendini tekrar ediyorsun.. ehehe.
karakterli adamım demek ki, fark edilir olmak da güzel.
teşekkür ederim hayranım.
Kendimi avuturken ben.

görsel
trabzonspor fanatikliğinden ötürü donuz listeme dahil ettiğim yazar. mutlu ama uzak olsun.
çok kral adam .
beni seveni ben de severim.
o senin krallığın kardeşim.
evet kardeşim bir yarrak yemediğimiz kalmıştı.
onu da yedik.

sikine sağlık teşekkür ederim.
yamuk sikli piç.
arkadaşlar naz yapıo di mi?
beyni yok fikri var.
aaah ah, eşek hoşaftan ne anlar.
işin kötü yanı da bu işte.

qosqocaman dünyada yalnıslıq çekiorum yha of"

gerçekten meramımı anlatıp anlaşma kısmından ümidimi kestiğimden her şeyi tiye alıyorum. sen ve senin gibiler beni anlayamazsınız sanırım. futbol, seks ve arabalar dışında bir ilgi alanın olduğunu da sanmam. ayrıca geri zekalı ayrı yazılır. söylemek istedim. öpüyorum seni canımın içi.

anlayamadığın her insan aptal olmak zorunda değil, belki de görece sen daha aptal kaldığından anlayamıyorsundur.
Sabahtan akşama boş yapan yavzar.

Baydin....
jo baydın mı.
ahahaha
yoo şirketim de var bu arada ayrı.

hem bagkurluyum hem sgk.

hem işverenim hem müdür.
yani spiculus, bulaştığın adama dikkat et.
en fazla denk olursun hehehehe.
fazla agresif ve ciddi bir yazar.
deyzinin sesi değil mi la bu.
borç para verir misin?

tamam dostum sakin oluorum artık tşk.
feministler, kız-erkek ilişkileri hakkındaki görüşlerimiz birbirleriyle büyük uyum sağlıyor.
sevdim bu yazarı. sonunda benim gibi düşünen, gerçekleri görebilen bir insan.
(bkz: siz ikiniz çıksanıza)
şimdi ben buna küfür edince beni kötü biliyorsunuz.
küfür etmezsem kendimi iyi hissetmeyeceğim.

siz bir şeyler söyler misiniz?
(bkz: 2 nci Richie pich vakası) olarak sözlük tarihine adını yazdirabilecek potansiyele sahip yazar. Lan yoksa...
çok yanlış bir kafa yapısına sahip bir arkadaş.

kazık yiyince sorgulama yoluna giden erkek takdire şayan. nitekim bende de öyle oldu. çok da böyle tanıdığım var.

ancak ilk etapta böyle bütün kadınlara sallayan erkek acıyla karışık kendince haklıdır ama sorgulama hakkaniyetle yapılıyorsa ve gelişime ve doğruya ulaşma kaygısı var ise, sorgulamanın ve edinilen bilginin nihai sonucu kadının aşağılık bir canlı olduğu değildir şekerim..

akıl mertebesinde bir durağanlık yaşamıyorsan ve atıflarda bulunduğun o bilime cidden saygın var ise eğer, sorgulamanın sonucunda anlarsın ki aslında hiçbir farkımız yok, sadece evrimden kaynaklıdır bu farklar, aklı olan zamanla bunu fark eder ve kadın-erkek ilişkilerindeki farkların ve çekişmelerin dönemsel olduğunu, şimdilerde sorun ettiğimiz şeylerin(feminizm gibi) 200-300 yıl sonra tıpkı şimdiki ataerkil düzenden nefret edildiği gibi edileceği, nihai sonuca gelirsek, hepsinin bakış açısı, dönemin şartları, ve cinsiyetlerin zamane çekişmesinden başka bir şey olmadığını ve aslında hiçbir kalıbın doğru olmadığını ve kalıpların kişiye ve topluma göre değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz.

bu bilgiler ışığında diyebiliriz ki, sen sorgulayan ve araştıran erkek modeli değilsin. sen sadece kuyruk acısı yaşayan ve kadınlara 20 yıl geçse de bok atacak olan birisin. 2 yıl önce de aynıydın, şimdi de öylesin ve bu hiç gelişmediğini, sorgulamadığını sadece kuyruk acını kadınlara laf sokuşturarak canlı tuttuğunu gösterir.

iyi geceler.
offf.
kimlerle neyi konuşuyoruz ya.

şu pembe gözlükleri çıkarın kardeşim.
arı bal yapar, karınca çalışır.

acıymış, şuymuş, buymuş.
olm benim çevremdeki kız sayısı senin sülalenden kalabalıktır be. ne boklaması.
aralarında çok sevdiğim kadınlar da mevcut, saygı duyduğum da birçok kadın var.

böyle yapınca ancak meriç oluyorsunuz.

farkımız var.
farkımız çok. biz yalnızca aynı türe aitiz, ancak iki farklı cinsiz.
adı üstünde, farklı.

acım falan da yok. gayet güzelce hayatı yaşıyorum amk.
çevrende bu kadar kadın var ise dostum neden burada böyle bir şeyler anlatma çabasına giriyorsun?

çevrende kadın olsa kadınlara vurmazsın, bana anlatma şimdi erkek kafasını amk.

ulan her yerde kendini övüyorsun da bir halt değilsin amk.

kadın muhabbeti açılsa, "ohoooo benim çevremde bi dünya kadın var olum siz kimsiniz?"

zekadan akıldan konu açılsa, "çevremde bilge biri olarak bilinirim" dersin.

iş güç meselesi olsa, "iş hayatında emin adımlar atıyorum, sürülen değil, süren oluyorum" diyerek yine kendini övüyorsun.

kimse sana bir hiçsin demedi amına koyayım, nedir bu çaban kardeş?

pekala lan, ben de kendimden bahsedeyim;

çevremde senin gibi kadın popülasyonu yok kardeş, kadın erkek diye insan ve çevre ayrımı yapmıyorum. para ve iş anlamında da bir hiçim dostum, senin gibi çükümüz 5 metre değil asdfg.

zeki de sayılmam. 50 ıq ile idare eden itin tekiyim.

tanıştığımıza da ayrıca memnun oldum.
güncel Önemli Başlıklar