bugün

geçen gün özelden bana olan aşkını itiraf etmiş yazar.
tabi kabul etmedim.

sözlüğe üye olan her genç kadın, yanıcı-kavurucu aşkımın çemberinden bir tur geçer zaten.

napsın kız.
Darknessin feykidir. Silebilirsiniz.

Net bilgi.
https://m.uludagsozluk.com/e/45474562/
Angel abla diyeceksiniz…

Aynen öyle.
Angel ablam benim. Kendine abla denilmesini isteyen ve ergen eyleyen bir hatun yazardır.
ergen mi.
neredeyse 30 yaşında adamım ben.
bunun üzeri de abla değil artık teyze olur be.
Ben nicki görünce savaş helikopteri falan zannettim.
Bitch troll diyorlar bunun gibilere. Çok ta şeyetmeyin.
“Çok ta” mı? Böyle bi yazım yanlışı hiç görmemiştim, ürperdim…
şiir koleksiyonumu göstereyim sana gel. gözlerinin içine bakıp iki kuble okuyayım.
hangi dağın karı olacağına karar ver.

evet.
https://www.youtube.com/watch?v=MOqm0qGJhpw

tavlandın mı?
bunla da evlenebilirim belki ya kararsızım çok.
hamarat mısın sen bakim?
Tek amacı sözlüğün zeka ortalamasını ve yerle yeksan olmuş kalitesini yükseltmek olan yazar…

Buna direnen tarafımca şamarlanacaktır.

Ayrıca 31.12.2022 tarihine kadar yazacak ve tam yılbaşı günü buraları terk edecek. Sabredin çok bir şey kalmadı. Ama O zamana kadar şamara devam…

Aynen öyle.
yanlış yazara savaş açıyo.
valla bilen bilir, kız-erkek ayırt etmem, çitilerim.

evet.

sevgiler...

ayrıca.

u and me lav.
Ablaymış, ablaysan ablalığını görelim harçlık ver bize dedirtir.
#45534003 bu entrysiyle diğer güzel entrylerinin tamamını görmezden gelmeme sebep olan user(bundan sonra).
--spoiler--
emojiyi %300 büyütüp yüzüme koyup millete duş mezesi fotoğraflar yayınlamadığım için özür dilerim. lol.
--spoiler--

kendi zehirli fikirlerini herkese mal etmek gibi bir saçmalığa düşmüş yazar. duş mezesi arayan o kadar mecra varken uludağ sözlükte aramaz merak etme.

şurada bir başlıkta toplanıp iki geyik yapmamıza bile dayanamamak, fotoğraf paylaşanları zan altında bırakmak ve alttan alttan bunu yapan kız şöyledir mesajı vermek tek kelimeyle geri kafalılık...
Uludağ sözlük’teki sıcak aile ortamı tatavasını cilalayan genç erkek yazarlar rahatsız lmao. (bkz: #45523795)

Aynen aynen…

Aynen öyle.
Sözlüğün ayküsünün artamayacak kadar düştüğünü realize eden bir adet yazar…

Maalesef öyle.
çok okuyan biri olduğunu düşünüyorum.
Muhatap olduklarının Medeni durumunu hızlı bir biçimde öğrenmek için bir çare düşünen yazar.

Kimliklerde yazmıyor demek, evlilikle falan hiç işim olmadığından dikkat etmemişim.

N’apabiliriz de bu namus yoksunlarının evli olduklarını tek celsede anlayabiliriz?

Yazın el fotoğrafı, alyans izini gösterir. Ama kışın… kış mevsimi çok tehlikeli.

Tehlikenin farkında mısınız?
Bildiğin erkek değil, bilmediğin kadınlardanım. Gtfoh.

Aynen öyle.
(img:#2231094)

Crossdresser olmak suçsa, suçluyum ulan!

Aynen öyle ayol...
robot muymuş efenim?
Tek rakibim türk hava yolları mesajlı anahtarlığı olan şöfer.
kadınsı duygular içinde yüzen, kadınlara ilgi duyan erkegimsi, kadın yazarımsı.