bugün

entry'ler (78)

anne

son bir kere görmek için hayatımdaki herşeyi feda edebileceğim ,canım benim seni hiç unutmayacağım herşeyim .

anne

doğum gününde kanser olduğunu öğrendiğim,hayattaki tek dayanağım canım benim.

14 subat 2009 da da yalniziz gunu

''durmak yok yola devam'' durumu.

olası türk korku filmi isimleri

3 km techizatlı koşudan sonra ayşe özgün 'ün apış arasını koklayan adam.

tanrinin varligini sorgulayabilme ozgurlugu

sözlük yazarlarının sırf entel görünebilmek amacıyla cami duvarına işemesi.

aniden bastiran ereksiyonla basa cikmanin yollari

(bkz: yiğidin malı meydandadır)

alternatif yilbasi tebrikleri

üzüntülerin pipin kadar küçük, sevinçlerin dötün kadar büyük olsun
noel baba dötüne koysun nice yıllar olsun

tüm şarkıları güzel olan albümler

kargo yalnızlık mevsimi

iş görüşmesi

Kendini bir bok sanan insan kaynakları müdürelerinin, karşısında iş görüşmesine gelen şahsı itin götüne sokma çabasıdır.

tunceli

(bkz: pkk yuvası).

özürlü doğacak çocuğunu aldıran anne

ilk bakışta canilik gibi görünen ancak insanın ''acaba benim başıma gelse ne yapardım'' diye düşündüğü acı durum.

kuran in fazla ayrinti icermesi sorunsali

(bkz: Allah ıslah etsin).

dobruca

gelir düzeyi yüksek ailelerin yaşadığı şirin bursa semti.

kuran ın aldatan kocayı affet ayeti

insan, art niyetli ve tek taraflı olarak Kuran'a yaklaştığında onu anlaması mümkün değildir. Bu, ALLAH'ın bir kanunudur. Bir kişi ne kadar zeki ne kadar kültürlü olursa olsun, samimiyetsiz ve art niyetli bir bakış açısıyla Kuran'ı değerlendirdiğinde onu gereği gibi anlayamaz, doğru yorumlayamaz ve pek çok çelişkiye düşer. Bu yüzden, Kuran'a ön yargılı, peşin fikirli, içten pazarlıklı yaklaşan bir kişinin bu art niyetli tutumu, kendisiyle Kuran arasında -ayetlerde bildirildiği üzere görünmez bir perde oluşturacaktır. Bu da Kuran'ı anlamasını ve kavramasını engelleyecektir. Bu gerçek, isra Suresi'ndeki ayetlerde şöyle ifade edilir:

Kuran okuduğun zaman seninle ahirete inanmayanlar arasında görünmez bir perde kıldık. Ve onların kalbleri üzerine, onu kavrayıp anlamalarını engelleyen kabuklar, kulaklarına da bir ağırlık koyduk. Sen Kuran'da sadece Rabbini bir ve tek (ilah olarak) andığın zaman, nefretle kaçar vaziyette gerisin geriye giderler. (isra Suresi, 45-46)

21 ekim 2008 fenerbahçe arsenal maçı

yaş ortalamsı 21 olan bir takım ve beşerbahçe.

abd deki bakire kız çılgınlığı

tahminimce aynı durum 5-10 yıl içinde türkiye'de de yaşanacak.

özlenenler

(bkz: baba) biraz korkmak,biraz sevinmek, onun o yorulmuş yüzüne bakmak,sıkıca ona sarılamk,babacımmmm demek, babacım diyebilmek...

yaran msn iletileri

üsnü nemlendirici.

ercan taner

sene bilmem kaç beşiktaş fener maçı hafızanızı zorlayın aman allahım ne sunuş
-şifo attı,şifo attııııı 3-2 olduuuu kadıköyde şuuuookk vuuar rüüüştü hakem koşuo

disko kralı

okan bayülgen'in programdan önce alkol sınırlarını zorladığı açıkça görülen 'ana beni eversene formatına dönmüş'' tv programı.