bugün

fenerbahçemizin gruplarda oynayacağı en önemli maçlardan biridir. pek zorlanacağımızı da düşünmüyorum. asıl zorlanacağımızı düşündüğüm karşılaşma için :

(bkz: 5 kasım 2008 arsenal fenerbahçe maçı)

edit: tamam lan tamam, bayağı zorlandık işte. fener vurdu bari siz vurmayın.
1-0 kazanacağımız maç. golü de söylerimde şimdi si.tir et. *

edit. eksici arkadaşlara saygılar, fakat artık görelim gerçeği, türkiye'mizin en büyük temsilcisi sarı kanarya artık. geçmiş güzeldi ama adı üstünde geçti bitti. devir kanarya devri.

(bkz: bekle ve gör)

maç sonrası editi: üstte yazılanlar alkollü bir halde söylenmiş sözlerdir. *
3 ihtimalli maç.
0-1, 0-2, 0-3...
çok zorlu olmayacak karşılaşma.

hınn hınnn düdüt:geçmiş güzeldi evet 90'da gol atmak ve puansız yollamak gayet güzel *
peşin not : "karmamın eksiye düşeceğini göze alarak.."

aklıma ister istemez shevchenko'yu getiren maç.

(bkz: emmanuel adebayor)

edit : anlaşılmamış entrylerimde birinciliği rahatça kazandı söz konusu entry. devam edin tabii.

(bkz: ben demiştim ömer abi)

re-edit: tamam korkulan olmadı, adebayor bir tane attı sadece shevchenko falan olmadı, sakin olabilirsiniz artık eksi vermeseniz de olur yani.*
maldonado ve samir nasri eşleşmesini zevkle izleyeceğim mücadele. aha da iddia ediyorum. maldonado shevchenko görmüş servet'e dönecek.*
bu maç için konuşmak daha çok erken başlık açmak da erken. bu maçtan önce oynanacak iki maç daha var. her maçın önemi aynı zira her maça 3 puan veriyorlar.
biletleri satisa cikan mac. migrosta olacak varsa beraber bogaz patlatabiliriz.
nasri'nin kanatlanarak uçmasını beklediğim maç.
ışınlanarak gelen edit; yahu kanatlanarak derken, belki uçup giderde 10 kişi kalır arsenal, siz de rahat edersiniz manasından. * *
entry sildirecek maçtır.

(bkz: saraçoğlu kanunları)
fenerbahçe'nin, manchester united ve chelsea'den sonra arsenal'i kadıköy'e gömmesine tanık olunabilecek maç.
Fenerium Alt B - F Blok: 255,00 YTL
Fenerium Alt C - E Blok: 305,00 YTL
Fenerium Alt G Blok: 205,00 YTL
Fenerium Üst Tribun E Blok: 175,00 YTL
Fenerium Üst Tribun H-I Blok: 132,00 YTL
Migros: 66,00 YTL
Telsim: 66,00 YTL

şeklindeki bilet tarifesiyle dudak uçuklatan maçtır.
(bkz: korkuyorum eşkiya)
geçen sene olsa "biz bunları var ya 5 leriz burda" tarzı entryler girer burnu büyüklük yapardım ama bu sene "fark yemesek ulan" psikolojisindeyim. türkiye ligindeki maçları konsantrasyon sorunuyla açıkladım ama porto ve dinomo kiev maçlarında da sahada yoktuk.

gerçi aşığım bu takıma hala içimde inanç var bir viraj dönersek şaha kalkarız diye ama yine de korkuyorum sözlük. beşiktaşa benzeriz diye korkuyorum. biz katlanamayız o rezilliğe fenerbahçeyiz biz...
fenerbahçe'nin herşeyi geride bırakıp, o genç, dinamik ekiple başabaş mücadele edeceği karşılaşma. en büyük merak theo walcott ile roberto carlos mücadeleleri olacaktır.
ilk iki maçta da star tv spikerinden duyduğumuz "aman volkan" sözünün "yapma volkan"a döneceğinden korktuğum maç. nedense bu adama bir türlü güvenilmiyor şampiyonlar liginde.*
-fabregas topla buluştu, karşısında selçuk, bir çalım! fabregas önünü boşalttı, oralardan vurdurmamak lazımmm...(bir an sessizlik) yapma volkan...*
fenerbahçe'nin evrim geçirmediği sürece fark yemesi muhtemel karşılaşma. demedi demeyin.
aklıma ister istemez geçen seneki 2-1 kazandığımız beşiktaş-liverpool maçını getiren müsabaka. o tarihe kadar cl'de pek varlık gösteremeyen beşiktaş müthiş bir hırsla maçı almıştı; aynı atmosferi kadıköy'de yakalayacak kapasiteye sahip temsilcimiz için ''neden olmasın'' maçı. sevmiyorum ingilizler'i hocam alın şu maçı da sevinelim bizde...
fenerbahçe nin arsenal ile puanını eşitleme fırsatı.
(bkz: umut lanettir)
fenerbahce'nin sansi yaver gittigi takdirde fark yememeyi basarabilecegi mac. ihtiyaci olan tek sey su sartlar altinda cünkü sadece sans. eger oynadigi futbola bakip konusursak arsenal'a kendi evinde bile olsa bir üstünlük kurmasi söz konusu bile olamaz.

gecen sene chelsea kadiköy'e gelirken, nerdeyse her fb'li "gelsin lan cakariz" derkene, bu seneki kadro ve de oynanan futbol sonrasi, bi fb taraftari olarak "keske arsenal hic kadiköy'e gelmese" diyorum!
(bkz: 9 zenci işleri zor allah sabır versin)
üst bitecek maçtır. arsenal ciddiye alırsa fark normal sonuçtur.
büyük ihtimalle:
(bkz: tarihi hezimet isteyen buraya baksın)
fenerbahçe'den kesinlikle galibiyet beklemediğim ama bi hezimetlede sonuçlanacağını sanmadığım karşılaşma.
fenerbahcemin 3-0 kaybedeceği maçtır. iddaacılara duyrulur.

edit: 3 dedik 5 oldu. güzel oldu.