bugün

sevdiği entry'ler

iran

iran tam şark kurnazı, dün gazzeye girerlerse müdahale ederiz dedi. Şimdi bize saldıran olursa VS..

dna nın kadere delil olması

Arkadaşlar dna polymerase ın bazlarla allah yazdığını biliyo muydunuz? Bilemezsiniz çünkü şimdi ben uydurdum uygun harfler yok heheh.

dna nın kadere delil olması

soğanda insandan daha fazla dna var.

kaderi ise menemene katılıp katılmamaktan ibaret.

sokak köpekleri toplatılsın kampanyası

Bu sabah bizim buradaki parkta yürüş yapıyorum.Yürüyüş parkuruna dört beş tane köpek yatmış aralarına da bir kadın uzanmış. Kadın köpeklerle beraber yerde ananıyor. Neyse yanlarından geçip yürüyüşe devam ettim bir tur sonra aynı kadını bir ağacın gövdesine sarılırken gördüm.

istanbul un doğusuna ve batısına boğaz kanalları

Kadıköy'den beykoz'a gidecek adama altı köprü geçirmek müthiş. Köprülerde aktarma olursa iyi fikir.

prof dr rasim kaan aytoğu

görsel
Erşan kuneri filmine nesfik’e laf edenlere gelsin mi?

17 yaşındaki muhafazakar kızın 7 dil öğrenmesi

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Mösyöğlar !.

Ben ğhiç fğansaya githmedim amağ fğansizcayı anağh diliğhmm gibi biliyoğmm.

Sinyoreler !.

Ben italyanoya gitmedimo ema italyancayi öğrendimore.

Yurtdışina gitmemiş falan filan.

Ahahaha.

Görduk !.

Daha ne yalanlar yumurtlayacak acep.

Ah şu insta olmasa inanacağiz.

Ailesi zengin bir muhafazakardir. Kesin bilgi.

hz muhammed in kuranı yazma nedeni

--spoiler--
inanmadığı din için neden bu kadar kafa patlatır ki bu ahmaklar.
--spoiler--

Bazı angutlar inanmayanların inanmadığı için kafa patlatmadığını, kafa patlattığı için inanmadığını anlayamıyor ama sen üstüne alınma sakın.

chp başta olsaydı dolar 30 lira olurdu

oooooo ak troller organize bir şekilde saldırıya geçmiş. adam hayatta olmadığı günleri bile maddeler halinde dizmiş. kim verdi olum sana bu kadar uzun metni ?

bu trollerin eline kağıt kalem ver 5 dk. içinde mantıklı üç tane cümleyi bir araya getirip yazamazlar. dokümanı ver "kopyala yapıştır" yapsın satsın oh ne güzel memleket !..

gerdek namazı videosu paylaşan gelin ve damat

ne dua ettiler acaba lan.
"allaam birazdan hardcore, blowjob, dogestyle ne verdiysen yükleneceğim affet"

60lı yıllarda ülkeden kaçan milyonlarca aç türk

ucuz iş gücü olarak alındıklarının altının ısrarla çizilmesi gereken vatandaşlarımızdır.

--spoiler--

80 yıl boyunca sanayi adına tek çivi takılmamış ülkeden, aynı zaman diliminde her köşelerini otomotiv fabrikasıyla donatan ülkelerin ekonomik performansını bekliyorsanız, ozaman adamlar 30lu 60lı yıllarda çağ atlarken biz neyle uğraşıyorduk, onu anlatın bakalım.

--spoiler--

80 yıl boyunca tek bir çivi bile çakılmadı ise bu özelleştirilen veya katarlılara vs satılan fabrikaları kim yaptı ulan ?? 20 senedir özelleştire özelleştire sata sata kapata kapata bitiremediler fabrikaları tesisleri. onları akp yaptı da kendi yaptıklarını mı satıp sermayeyi kör topal döndürüyor yıllardır. siz ne kullanıyorsunuz arkadaşım vallahi bak merak ediyorum. bu kafalara ulaşabilmek için hangi uyuşturucu maddeleri kullanmak lazım. afrika kurbağasının sırtını falan mı yalıyorsunuz da bu kafalara ulaşıyorsunuz. meseleyi siyasete çekiyorlar hemen diyor da sanki bu başlığı toplumsal bir olayı vatandaş olarak tartışmak için açmışlar amk. ulan sizin yapacağınız o küçük algılar veya çevir kazı yanmasın taktikleri bize sökmez. karşınızda 18-20 yaşında camileri ahır yapacaklar diyerek uyutabileceğiniz adamlar yok anlayın artık şunu. başlık siyaseten açılmış sonra gerçekler suratına çarpılınca "olayı siyasete çekiyollar" diye sümüklenmek nedir..