bugün

sevdiği entry'ler

gece gölgenin rahatına bak

"bu bir zulumdur. sırf musluman olduğu için başarılı bir arkadaşımızın yoluna taş koydular. 250 milyon izlenme yapmıştı 250 milyon! çekemediler. almanya çekemedi fransa çekemedi. kıskandılar. eeey din kardeşlerim! bu zulume bir son verelim. oyunuzu ak partiye verin reis avrupa ya dersini versin.

eeey kılıçdaroğlu! burada bir müslüman kardeşimizin vidyosunu yutuptan kaldırmışlar sırf kıskandıkları sırf çekemedikleri için sen hala avrupa da avrupa diyorsun! utanmıyor musun? zaten ssk yı da batırmıştın.

işte bu cehape zihniyeti boyle kardeşlerim! yoldaşlarım!"

boyle de magduriyet çıkarılır.

jahrein

2014 yılından sonra türk youtuberlar diye bir bok çıktı tabi ben bu arkadaşları 2015 yılında keşfettim tabi o ergenlerin tek tek ismini saymayacağım ne kadar trend olan varsa hepsi beceriksiz amma velakin jahrein bu kategoriye girmez.Zaten adam youtuber değil öyle bir iddiasıda yok olsada başarılı olur ondan eminim.Aşırı bilgili bir yayıncı aslında türkiyede böyle yayıncılar var mı diyor insan varmış valla... Jahreinde olmasa valla ne youtube açarım nede twitch denen o gereksiz yerleri... Yayında açtığı müzikler olsun espirileri olsun gerçekten insan anlıyor hangi yaş kitlesine hitap ettiğini (+24)....

Sözlükte hala gömen arkadaşlarım var valla kusura bakmasınlarda daha benim yaş grubumu temsil eden bir fenomen göremedim şu internette.... hatta şu enes batur ve batuşaray mı ne jahreinin canlı yayına geldiler hayatımda o kadar gülmedim bildiğin taşak geçmiştir. velhasıl seviyoruz seni devam böyle....

en yakın arkadaşın eşine aşık olmak

(bkz: derhal burayı terket kardeşim)

Sonu kanlı bitecek eylemdir.

sürekli pembe kazak giyen erkek

Ay yine erkek dedik..

Gadındır o gadın *

neden ünlü olduğu anlaşılamayan tipler

Bahar candan.

az önce seviştim soruları alayım

oturabiliyor musun?

sözlük ahalisinin şampuanları

Hacı şakir.

iori yagami

gelmiş geçmiş en karizmatik oyun karakteridir.
yagami ailesinin (eski adıyla yasakani ailesi) son üyesidir.
(bkz: the king of fighters)

http://es.pg.photos.yahoo...s.yahoo.com/ph//my_photos

anne

tapılası varlık. iyi ki varsın dedirten melek.

[kat: aile]
[kat: aile fertleri]

big smoke

---spoiler---

I'd like two number 9's; a number 9 large; a number 6, extra dip; a number 7; two number 45's, one with cheese; and a large soda.

---spoiler---

televizyon dizilerindeki en duygusal sahneler

görsel

Budur. Gözlerimden yaşlar gelmesine sebep olmuştur...