1. 1.
  gelmiş geçmiş en karizmatik oyun karakteridir.
  yagami ailesinin (eski adıyla yasakani ailesi) son üyesidir.
  (bkz: the king of fighters)

  http://es.pg.photos.yahoo...s.yahoo.com/ph//my_photos
  5 ... yasakani
 2. 2.
  the king of fighters ın en baba ve en karizmatik karekteridir.
  1 ... yamyamyiyen insan
 3. 3.
  the king of fihgters serisinin en karizmatik, en vahşi, en seksi, en erkeksi* oyuncusu.

  Elinde buzu tutması ile meşhurdur.Çok harika komboları vardır.
  3 ... kumsaldaserapgorenadam
 4. 4.
  Video oyunları tarihinin gelmiş geçmiş gelecek en karizmatik abisidir.Yagami ailesinin Yusufudur Mirolusudur, Polatıdır.
  Onunla oluşacak en iyi ekip Leona Chin Gensai dir.
  1 ... sizoyumulanfrenoldugumkadar
 5. 5.
  2 ayağı iple birbirine bağlanmış,maç kazandığında erol taş gibi gülen, uzun tırnaklı, kafasında bir kaç tahta eksik olan bütün bunlara rağmen çok karizmatik bir ağbimizdir..
  4 ... rigor mortis
 6. 6.
  kadıköy de gerekli şeyler benzeri bir mekanda action figure u bulunabilen gelmiş geçmiş en karizmatik karakterlerden. wolverine karizması vardır hastasıyım. kof '97 de delirmiş versiyonu player 1 tuşuna basılı tutularaktan sol-sağ sol-sağ ssol-sağ sol-sağ küçük tekme ve küçük yumruk tuşlarına basılarak çıkarışır.

  edit: ulan kötüleyen, sen kesin kyocusundur, allah belanı versin. pis herif.
  12 -2 ... balon
 7. 7.
  king of fighters isimli oyunun kyo kusanagi den sonra en hızlı karakteridir. kyo kusanagiye göreyse daha ölümcüldür. bir kez aduken i yerden uzar gider. küçük oryukeni tam bir atak savurucudur. ters yarım tekmesi ise kombo başlangıcı sayılırş. yerden tekmesi en uzun olan adamdır. adamı çizer.

  kendisi solisttir. şarkıcıdır. iyi bir adamdır aslında. kyo kusanagi ile aynı aileden gelmektedir. yol ayrımına düşmüşlerdir ama. ay ı simgeler. güneş ise kyodur. aralarındaki ezeli rekabet fb-gs rekabeti gibidir. hiçbir zaman kazanan olmaz.

  97 oyununda içindeki orochiş kanı yüzünden çıldırır. çıldırdığı anda hızı 3 katına vuruş gücü 2 katına çıkar. "ebenin *mı ali sami" dedirtir.

  erkeğin hasıdır.

  edit: aileler farklıymış. bilgi için yasakani ye teşekkürler.
  2 ... micro cuts
 8. 8.
  en psikopat kof karakteridir şüphesiz. kanındaki bozukluk nedeniyle alevi mavidir. hele bi adamı kafasından yakalayıp yere yapıştırıp patlattığı bir hareketi vardır ki.aman aman. animesinde kyo ya da ufak bi ayar vermiştir
  "don't get killed till I kill you"
  2 ... d@nte
 9. 9.
  king of fighters serisinin hiç değişmeyen nadir karakterlerindendir ( saçı hariç) ve üzerinde taşıdığı lanet nedeniyle alevi morumsu bir renktedir. ayrıca çok karizmatik olup, kazanılan maç sonrası attığı kahkaha da karşı rakibin sinirini bozmaya birebirdir.
  2 ... jazzy
 10. 10.
  ailevi lanet denilen orochinin kanıdır.kendisi bir anlamda orochi'nin oğludur.kyo ile düşman olmasının sebebi de ikiside ailelerinin en güçlü temsilcileridir,liderleridir.gerçi iori son yasakani ama olsun.yerin hareketlerine göre orochi'nin kanı etkisini gösterir ve 'rage' halini aldırtır iori'ye.
  yerin hareketi nedir diye sormayın.bilmiyorum.çizgi filminde öyle diyo.sanırım toprağın ısısının artması kanın daha hızlı akmasını sağladığından.çok süre geçti izleyeli.
  ... iuliano