bugün

Büyük günahtır belki de olanaklar dahilindedir. Yasayan var mı bilemiyorum ama ben sanırım bunun eşiğindeyim.
affedersiniz ama düpedüz şerefsizliktir.

kimse bana "omo bozom doygoloromoz vor" falan demesin.

sizin yüzünüzden millet karısını kızını da mı kimseyle tanıştıramayacak arkadaş.
Temiz bir dayağı hak eder. Kendine gel!
en hafif ifadeyle orospu çocukluğudur.
zina haramdır
komşuyla yapılırsa katmerli haramdır
adam olan komşusunun,arkadaşının dostunun namusunu korur
ona yan gözle bakmaz
bakanın gözü oyulur.
hiç kimse kendini kandırmasın, iradeli olun lan! kimse arkadaşının eşine aşık filan olamaz! olan yavşaktır. net! hem kız hem erkek için aynı şey geçerli.
bu konuda yardıma ihtiyacım var sanırım. aramızda buna yakın bir mevzu yaşayan var mı?
Karaktersizliğilin adı aşk olmuş Hiçbir insan kötü gözle bakmadığı insana aşık olamaz.
(bkz: lut kavmi enstantaneleri)
orospu çocukluğudur.
Kesinlikle yapılmaması gerekendir. Düpedüz hainliktir, arkadan vurmaktır.
ayrılıktır, her aykırılık gibi ayıplanacak ve bir şekilde bastırılacaktır. toplum sizi anlamaz hiçbir konuda bunda da anlamayacak. ha ben kimsenin karısına aşık olmadım, hatta kendi karım olsa ona bile aşık olmam ama toplumsal itilmişliği, bir şeyleri olması gereken dışında yapmayı, dışlanmayı bilirim.

bu toplumun genel kabulü olan her şeyde aynıdır. o yüzden çokta bir şey yapmamak lazım.
Çok kötü birşey.
Olağandır ama olmamalıdır. Kalbe ve arzulara söz geçirmek çok ta mümkün olmayabilir.
burada herkesin ukala ve çok bilmiş olduğunu göstermiş durumdur. Anlayışınıza sokayım afedersiniz.
bu durumda zaten en yakın arkadaşın olmaktan çıkıp rakibin haline geleceğine göre mümkün olmayan bir şeydir.
değişmeyecek tek şey evli birine aşık olduğun olgusudur.
abaza ve şerefsiz bir karakterin tepki almasına rağmen sürekli upladığı başlıktır. bende karakterine sokayım.
karakter yoksunluğudur net. Ağzıma dolu dolu birşeyler geliyor ama yarabbi sabır deyip geçiyorum. lan azalarak tükenin inşallah cibilliyetsizler.
şu toplum ne hale geldi yazık yediği halta utanmadan bir de meşrulaştırma çabalarına giriyor destek arıyor yüzsüzlüğün de arlanmazlığın bir sınırı var.
Orospu çocuğu eylemi.
Mumkun oldugunca uzak durmaniz ve acilen kendinize sevgili bulmaniz gerekmektedir.
Ulan ne biçim insanlarsınız amk ya.

Lan bende biliyorum bunun hatalı bir sey oldugunu. Bende soruyorum işte bunu daha önce yasayan var mi diye.
+ sana bir itirafta bulunmak istiyorum.
- dinliyorum.
+ sen benim en yakın arkadaşımsın ve artıl içimde tutamıyorum.
- çok merak ettim söyle ibrahim.
+ ben senin eşine aşık oldum meral.
- ama nasıl olur.
+ oldu işte.

Gibi bir diyalog geçebilir.
oğlum onu bunu bırakın da etrafta o kadar çok eşini aldatan insan duyuyoruz ki gerçekten korkunç bir durum, eskiden sadece erkekler eşlerini aldatır gibi bir mantık vardı fakat ilerleyen teknoloji (face, whatsup vs ) ve kadınların da artık bazı değerleri hiçe saymasıyla evlilik kurumunun bence çivisi çıktı.

yani insanlar artı sadece hayatlarını paylaşacak, kendisine maddi ve manevi destek olacak, statü olarak kendine denk adaylar bulup mantık evliliği yapıyolar, sonrada gönül işlerini gizli kapaklı yürütüyolar.

gerçekten vahim bi durum, yani ben siksen evlenmem modundayım. net.
filmi vardır. (bkz: alfie)
http://youtu.be/NbLAneWj6Xc
şaka bir yana,
Yargılamak ne bana ne başkasına düşer. Allah başa vermesin. Sevgi bu kimi seveceğini seçemezsin diğer dürtüler eşliğinde olan bir şey değil ise kötü, pis, kaka demek doğru değil. Bence. Kınadığınız hale düşersiniz.