bugün

perdesiz gitarın mucidi. değil türkiye dünyadaki en degerli müzik adamlarindan.
djivan gasparyan, ismail hakkı demircioğlu gibi manyakları da nerden bulup getirirse artık bulup getiren bir de üstüne kaset yapan fena da yapan manyak.. birçok Oğur'lu gece geçirdim sayesinde . (bkz: allah razı olsun)
bülent ortaçgil'in harikalar yaratmasında çok büyük emeği olan insan.sanatçı.
hele bir de "zeynebim" türküsünü öyle güzel söyler ki... müziği ve sesinin o duruluğu şahanedir.
en iyi gitaristLerin -ki kendiside mükemmeL bir gitaristtir-, en iyi müzisyenLerin biLe şapka çıkarttığı müzik adamı.. "pencereden kar geLiyor" şarkısıyLa gurbettekiLere gözyaşı döktürten zat.. hayatımın üçüncü gözLerinden biri...
(bkz: ben türkü sevmem) diyen insanların henüz dinlemediğini düşündüğüm gitarist,müzisyen ama en önemlisi türkücü..toz altında kalmış ,yazıları okunmaz notaları duyulmaz olmuş türküleri bulur çıkartır ve koyar adamın önüne..ekürisini en iyi seçen müzik adamıdır kendisi..

(bkz: bir ömürlük misafir) türküsünü geç farketmemden ötürü kendimi sorguya çektiğim türkücüdür....
türkiyede sanatçı diyebileceğimiz ender insanlardandır hele kaleden inişmi olur adlı türküsünün ismail hakkı demircioğlu ile yaptıkları bir yorumu vardır ki ben en çok onu severim.
sazı konuşturan adam. sesi bayan sesi gibidir ayrıca.
mecnunum leyla mı gördüm türküsünü en iyi söyleyen, eşi benzeri olmayan sa-nat-çı.
yavuz çetin ile düet yaptığı "dünya" adlı parçası ayrı bi alemdir. çoşar çoşturur ikiside.
araba yerine zembille gezdiğine inandığımız canlı .
yazı tura ve eşkiya filmlerinin soundtrack lerinin sahibidir.
yaptığı müzikle eşkiya gibi müthiş bir filmin güzelliğine güzellik katmış sanatçı.
divane aşık isimli karadeniz türküsünü de kuşkusuz en güzel yorumlayan müzik insanı *
perdesiz gitarı insanlıgın hizmetine sunmuş degerli müzik insanı.
(bkz: dünyada eşi benzeri olmayan adamlar)
çekirdek sanatevi'nde güzel çalışmalar yapmış, müzik piayasındaki tüm kaliteli işlerin içinde bulunmuş vaz geçilmezi olmuş, fizikçi, her konserinde konuşsakta her seferinde beni unutan, tassavvuf aşıgı, pencereden kar geliyoru ilk dinleyenlerde kim bu kadın sorusu uyandıran kıymetini tam bilemediğimiz büyük üstad.
(bkz: pencereden kar geliyor)
perdesiz gitarı cok guzel calan şahsiyet.
BÜLBÜLÜM ALTIN KAFESTE

Bülbülüm altın kafeste
Öter aheste aheste
Ötme bülbül yarim hasta

Ah neyleyim şu gönlümü
Hasret kaldım sevdiğime.

Ben sana dayanamam yarim
Ben sana aldanamam
Ben sana güvenemem

Ben sana dayanamam yarim
Ben sana aldanamam.

Bülbülleri har ağlatır
Aşıkları yar ağlatır
Ben feleğe neylemişem

Beni her bahar ağlatır
Ben sana güvenemem yarim.
--en güzel söylediği türkülerden biridir
pencereden kar geliyor , mamoş , mecnunum leylamı gördüm türküleriyle dinleyiciye farklı bir yorum katan sanatçı, dinlenesi türkücü. bence türkiye'deki hakkıyla sanatını yapan en önemli sanatçılardan biri.
eski bir trt kaydını bulduğum mükemmel insan. dünya şarkısında yavuz cetinle birlikte gitarı ağlatan sanatçı.
enstrümantal sihirbaz..
Tevazu sembolü, gitar çaldığında perdelerinde dolaştığımı hissettiğim, kopuzunu çaldığında beni kendimden geçiren adam gibi adam.
(bkz: cok iyi bir müzisyen)