bugün

hepimiz öleceğiz .
iki yüzlü vicdansız orospu çocuklarıyız.
ömrümüzden bir gün daha gitti..gerisi boş.
"Ne kadar bilirsen bil, soylediklerin karşıdakinin anladığı kadardır".
yalnızlıktır gerçeklik, gerçek bir yalnızlık.
hayatı olduğu gibi kabul etmemiz gerektiğidir.
her şey daha güzel olmayacak.
insanlar aslında aptaldır ancak bunu kendine yediremediği için zeki taklidi yapar. Böylece daha da aptal olur. Ancak kendi aptallığını kabul edip aptallıktan kurtulmak için uğraşsa zeki olduğu belli olur.
Olmuş bir olaya geri çeviremiyoruz. Sevdiğimiz biri öldüğünde onu asla geri getiremiyoruz. Kısaca hayatın iki tane gerçeği var bir tanesi "doğum" diğeri ise "ölüm".
Aşk a ulaştığım bir gerçek.
Hayat bitmek bilmeyen sınavlara dolu.
Senin sevdiğin senin onu sevdiğin gibi asla sevmeyecek ve sende seni seveni sevmeyeceksin...
Yalnızlık ömür boyu.
Türkiye 4 tarafı hainlerle dolu kara parçasıdır.
Özledim. Çok fazla hem de.
Aklımla hislerim arasında kalmak Çok berbat.
Masum değiliz, hiç birimiz.
aşk her yönüyle güzeldir; karşılığını bulur da ölene dek birliktelik getirirse mutluluk verir , platonik yahut tek kalınırsa aşkta, bu, insanı yakar.. yakar.. pişirir..
ifade edemiyorum kendimi, çok başka alemlere sokuyo bu şey.
gerçek şu ki asla dusundugunuz kadarı olmayacak. (bkz: umuttur insanı öldüren)
Atların ayağı kırılırsa tamiratı zordur. Atı alanlar dikkat etsin.
Kimse kimseyi gerçekten sevmez. Evet. Üzücü gerçektir bu. Herkes kendi hesabına yaşar. Her ilişki çıkar ilişkisidir. Sevgilinizi sevmiyorsunuz. Onun size hissettirdiklerini ve size yaşattıklarını seviyorsunuz. Arkadaşlarınızı gerçekten sevmiyorsunuz. Onların yanında yalnız olmadığınızı hissediyorsunuz ve birlikte geçirdiğiniz güzel zamanı seviyorsunuz. Ve etrafınızdakiler öldüğünde onlara değil onsuz yapamayacağınız şeylere üzülürsünüz. işte böyle de şerefsizdir insanoğlu... Neyse. Gerçek sevgiyi bulursanız haber verin. Ben aramayı bıraktım.
Ölüm...
görsel
Türkiye'min güzel mizahının engel tanımadığı yadsınamaz bir gerçektir.
görsel
hepimiz öleceğiz arkadaşlar.