entry'ler (16)

şanışer

Kişisel düşüncem; Şanışer'in bu piyasadaki en yetenekli insan olduğu. Sesi olsun, sözleri olsun, enstrüman çalması olsun, flowları olsun bu adam mükemmel. Tabii Ceza gibi üstadları bu testten yoksun tutuyorum. Bu adam bu sesle rapi seçtiyse; bence bu adamın taşaklarını yalamamız lazım... Böyle biri çok zor bulunur.

sözlük yazarlarının ağladığı en duygusal film

Steve jobs un biyografisi olan 25 Ocak 2013 tarihinde gösterime giren jOBS filmidir. iki insanın ilişkisinden değil de dünyanın etkilendiği bir olay olduğu içindir herhalde.

sütyensiz dolaşmak

yüzlerce erkek ortamına girdim fakat sütyensiz dolaşanlara laf atanı görmedim. raat olun bence

gecenin şarkısı

adı üstünde https://www.youtube.com/watch?v=Yc7O46N2TaQ

rte öldüğünde

düşmanlar sevinecektir. ülkemizde de sevinen insanlar bir haylicedir. bunların ortak noktaları düşman olmaları.

soba çay bisküvi

Neymar suarez messidir ronaldo benzema baledir metin ali feyyazdır.

sevgilinin kulağına fısıldanacak sözler

"Sana inanmak bütün rastlantıları reddedip bir mucizeyi anlamaktır." ne büyük söz

tanrının insana verdiği en büyük ceza

Tanrı yarattığına ceza vermez. Yaratılan insan der ki: ".... şey üzerime yük olmasın bunu da tanrıya yükleyeyim adı da ceza olsun."
hadi oradan be kendi başarısızlığınızı tanrıya yüklüyorsunuz. Bu yüzden ateistler sevilmiyor. elhamdülillah.

geceliği bedava olan eskort

işin esprisine ters o. Hayal edemedim ki.

hayatınızın fon müziği olsa ne olurdu

Mihrali fon müziği. Başka fon müziği bilmediğimdendir belki de. Yok mu güzel bir tane?

saçlar tam uzamışken askere çağrılmak

Vatan sana canım feda deyip giderek yerlere paspas atması ile sonlanası durumdur. Olan saçlara olur kısaca.

prenses gibi yetiştirilen kız

Damat beyimizden aynı ilgiyi göremeyince (bkz: evlilikten 5 yıl sonra) yabana salınmış aslan gibi sorgular dünyayı.

beşiktaş

Bu akşam ki maça başlaması ile yanlışlıkla Bayern Münih maçını mı açtım diye kendi kendime sordum.

blitzcrank

+100 oyunu varsa karşıdaki playerin tabiri caizse "evinizden aldırır". Gıcıktır, bütün hayallerinizi alt üst eder.

ingilizce kitap okumak

Genellikle ortaokulda baskıcı ingilizce öğretmeni ile başlar çocuklar bu kitaplara. Baskı ile başladıkları için gerekli olan baskı olmadığında bırakırlar bu eğitici kitapları.

beşiktaş formasını wc de paspas olarak kullanmak

Saygısızlıktır. Sevmiyor olabilirsin ama saygı göstermek zorundasın.