bugün

entry'ler (667)

bir gol sevinci olarak ellerle kalp yapmak

her yapıldığında gol sevinci boşa harcanmış gibi hissettiren hareket. çok sıkıcı. olcayın yapma sebebi küçükken, kanı deli akıyorken bi maçta babası kalp krizi geçirmiş falan onun içinmiş. babası ölmemiş bu arada. değişik insan.

sözlük kızlarının çirkin olduğu gerçeği

bazı yazarlarımıza çok dokunan gerçek. bir iki senedir sözlüğe girmiyordum ama pek değişmemiş buralar hala karşıma aynı başlıklar çıkıyor.

ödediğim vergileri öğretmenlere helal etmiyorum

öğretmenlerin çokta sikinde olmayacak söylem. çaldığı milyonlara 3-5 lira diyen onun bunun çocuklarının olduğu ülkede öğretmen maaşı göze batıyorsa ister helal edilsin ister helal edilmesin. ayrıca şöyle bir gerçek var ki çok zor bi iş yapıyor gibi görünüp akşama kadar götünü koltuktan ayırmadan öğretmenden fazla para kazanan meslek sahibi var.

öğretmenlerin göze batması bütün toplumun onların elinden geçmiş olması.

16 şubat 2014 beşiktaş bursaspor maçı

tüpçü ve tayfasının el attığı maç. yatacak yerleri yok şerefsizlerin.

reklamda bakışları ufka sabitlenmiş parti lideri

o sırada selayı dinliyor olaması muhtemel liderdir.
görsel

vodafone arena dünyanın en güzel stadı

yeri bakımından zaten en güzel stad olmaya adaydır. diğer özelliklerine de bitince bakıcaz artık.

sözlükçülerin tek seferde çektiği mekik sayısı

180. bir hafta önce falandı nasıl bi kafayla çektiysem artık. şimdi 120 falan oluyor.

kavgada söylemesi işe yaramayan memleketler

(bkz: denizli). adam denizlilililiyim diyene kadar yumruğu yemiş olur.. hadi yumruğu geçtim fatih ürek'e bağlamak var işin sonunda.

nefret edilen televizyon dizileri

birol güven ve gani müjde dizileri, ek olarak sitcomlar ve isminde aşk kelimesi geçen envai çeşit dizi.

evimdeki inanılmaz mantık hatası

doksan derecelik açıya tepki olarak yapılmış olması. oturma odasından tuvaletine kadar yamukluk var.

çalışmak insanın doğasına aykırıdır

insan olarak beni ele aldığımızda son derece doğru cümle.

lionel messi

yıllarca ronaldo hayranı,yetenekten çok karizmaya bakan kişiler tarafından barçanın orta saha oyuncuları sayesinde yükseldiği savunulmuş futbolcudur. ancak şuan görüyoruz ki messi olmadan ne barça var ortada ne xavi ne de iniesta.

gerçek hayatta kullanmak istenilen film replikleri

hassiktir be rıfat abi. rıfat olmaz fırat olur, ahmet olur, mehmet olur hiç farketmez sahne benzesin yeter ki.

yazarların en son sinir olduğu şey

geçen birine yumruk atmayışım.

beşiktaş

kayseri maçına 1.70 oranı var. düşünmeden basın beşiktaşa.

eşin kısır olduğunu öğrenmek

sırf bu yüzden varsa bi kısırlık testi yaptırmak istiyorum.. varsa öyle bir durum evlenmemek için*.

pedro franco

daha bi numarasını göremediğimiz beşiktaşlı oyuncu. beşiktaşın yedek kulübesine transferlerinden birisi diyebiliriz. umarım önümüzde ki senelerde ilk 11'e girer de buna verdiğimiz parayla niye doğru düzgün bi adam almadık diye üzülmeyiz.

her sevgilim versin ama karım bakire olsun

boku çıkartılmış muhabbettir.. yıllardır sen bakir değilsen karının da bakire olmasını isteyemezsin diye bir lakırtı dolaşıp duruyor. başlarda haklı bi söz de falan da filan da dedikte, bitmesi gerek artık bildiğin kafa sikiyor en çok ta bu sözlükte dönüp duruyor..
hem herif ilk sexini yaparken ön protokol imzalamadı ya istediği kişiyle evlenmek isteyebilir.. akşama kadar özgürlük nidaları atıp başbakana falan laf edip* millete kısıtlayıcı sözler söylemek neyin mantığı..

sözlük yazarlarının itirafları

tükendi sözlük hiç bi şey kalmadı.. şu boktan dünyada iki tane küçük hayallerim vardı.. bu sene ikisini de gerçekleştirdim.. göt gibi ortada kaldım hiç bir amacım, umudum yok artık..

sınıf öğretmenliği okuyorum öğretmen olmayı bir gram istiyorsam ne olayım. öğretmenliği geçtim bir yerde çalışma, hayata atılma isteği yok içimde. yaşama isteği olmayan adama çalış, para kazan, evlen, çocuk yap falan demek saçma olmaz mı zaten. artık iyice kafam uçtu şarkılarda duygulanıyorum, ağlama isteği geliyor bazen içime, sanki nefes alamıyormuşum gibi oluyor. duygusal, kaypak herifin teki herhalde diyeceksin büyük ihtimal sözlük. tam tersine gamsız, realist, sami dayı gibi biriydim.

şu an yeni bi umut, hayata tutunma isteği falan da istemiyorum.. ölmek istiyorum, kaybolup gitmek istiyorum. şu lanet olasıca dünyayı bir daha görmek istemiyorum. öbür taraftan dünyada ki insanlara hareket çekmek istiyorum.

ibrahimovic in anderlecht e attığı üçüncü gol

puskas ödüllerine aday olarak gönderdiği bir başka goldür.. ayrıca ibrayı bir kez daha sevmemi sağlamıştır.