burdan istanbuldaki beşiktaşlı arkadaşlara sesleniyorum.bursasporlular olimpiyat stadına gideceklermiş.ona göre önleminizi alın.
Bugün ikibucuk saat bilet kuyruğunda beklediğim maç inşallah beşiktaşım bursa oğlanlarını perişan edecektir.
Stada gidip bursa oğlanlarına koymak için sabırsızlıkla beklediğim maç.
maç çıkışında pis holigan teksası bursarayda ağlarken göreceğimiz maç..
Beşiktaşimizi desteklemek için tribünlerde olacağim mactir.
Son zamanlarda çok iyi mücadele gösteren beşiktaş'ımızın 16 şubat'ta da yeneceği maçtır.
bir Bursasporlu olarak 6-0 lık gs maçı öncesi çok umutluydum, maçtan sonra 2 gün kendime gelemedim.
umarım Bursaspor bjk deplasmanında iyi mücadele eder ve bursalılara oğlan diyen yavşak ve şerefsizlere en iyi cevabı sahada verir.
Beşiktaş'ın çocuğu koyacağı maç. Bundan sonra gs'yi de yenersek önümüz baya açılacak.
Beşiktaş seri yakaladi taraftarı nin onunde oynuyacak . onumuz deki 2 maci alirsak lig bizim.
beşiktaşlının tırsmadığı maç.

kafalar gese maçında.

taa çarşambadan biletixlerde kuyruk vardı.45 dakikada zor aldım bileti.

maça gitmek isteyen acele etsin.
kuzey tribunun de heycanla takim ediceğim maç 3 puan banko.
bursaspor'un orta sahasını kalabalık tutmaması halinde yine fark yiyeceği maç olur. beşiktaş kanat ataklarından ziyade orta sahada hücum pres ve topu kaptıktan hemen sonra 3 pas ile kaleye gitmeyi hedefleyen bir futbol anlayışı içinde. bursaspor orta sahasını kalabalık tutar ve beşiktaş sağ kanadını, sol kanat savunmasıyla kapatırsa, sonuca gider. sadece bursaspor değil, beşiktaş'a karşı oynayan her takım için bu geçerlidir.
Beşiktaşımın bursa oğlanlarını hoplatacağı karşılaşma.
Staddaki yerimizi alıp tecavüze şahitlik edecez.
iyi olan kazansın demiyorum. Kazanacaz.
Bilindiği üzere mücadeleleri sadece sahada olmayan iki takımın maçıdır. Beşiktaş’ın azalttigi puan farkını artıracağını düşünmüyorum. Ancak bursaspor da galatasaray maçından sonra beşiktaş gibi büyük ve aralarında rekabet olan bir takımı yenerek taraftarlarına hediye vermek isteyecektir. Seyir keyfi yüksek bir maç olacaktır. iy1 ms1'den daha yakın geliyor bana. Ancak beşiktaş bursa maçlarında dostluğun kazanmasını temenni etmekten başka bir şey gelmiyor elimden.
kartalımızın kazanacağını canı gönülden istediğim ve Galatasaray maçının tam bir final havasında geçeceğini söylemek kesinlikle mümkündür.çıldırmak istiyorum çıldırmak.
merakla beklediğimiz maç.
kırmızı kartlı olacağını tahmin ettiğim maç.
Bursaspor'umun galibiyeti ile sonuçlanacak maç.
beşiktaşın topla oynama oranının %100 olacağı maçtır.
oğlanların hop hop hoplayacağı maç. bursaspor facebook sayfasında allah'ım inşallah holosko oynamaz amin şeklinde mesajlar gördüm.
http://galeri.uludagsozlu...or-ma%C3%A7%C4%B1-584944/

holosko hazır şimdi onlar düşünsün *
gideceğim maç. inşallah hava güzel olur.
bursapor'umuzun alacağı maçtır.

bu arada bize siz bizim rakibimiz değilsin diyenler. ülkenin çeşitli bölgelerinden maça akın ediyorlar. *
Beşiktaş'ın hardcore yaptigina inanmayan bursalilarin sevgilisi holoskoyla bulusacagi mactir.
Kendi stadımızın kıymetini trilyonlarca kez anladığım olimpiyat stadında oynayacağımız maçtır. BEŞiKTAŞIM OLEYYY!!! Tırsmadığımız maçtır. Yine kanser olarak izlememiz muhtemel. Hakem götlük yapmazsa skor tahminim 3-0 haydi Beşiktaşım...