arka sokaklar ve pisyedilidir.
kesinlikle pis yedili değildir. nefret edilecek diziler kategorisine girecek dizi bile değildir. dizi değildir.
ben de özledim
karadayı.
intikam.
Raytingleri azalınca sevişme koyan dandik bi dizi.
Behlül daha iyi götürüyodu.
huzur sokağı, samanyolu dizileri, muhteşem yüzyıl.
samanyolu dizilerinin hepsi,
selena,
bez bebek,
pis yedili,
akasya duragi,
aslan kral,
turk mali

ozet: turk dizilerinin % 70' i.
arka sokaklar.

bitsin lan artık.
şu an türk dizilerinin hemen hemen tamamı. öyle entel ayağı, yok ben tv izlemiyorum falan demiyorum. güzel bir şeyler bulursam izlerim. bi med cezir hafif ılımlı geliyo o kadar. diğerleri fasa fisodan başka bir şey değil.
birol güven ve gani müjde dizileri, ek olarak sitcomlar ve isminde aşk kelimesi geçen envai çeşit dizi.
kurtlar vadisi (bkz: bitirin artık şu diziyi) lale devri (bkz: suyu çıktı)
asmalı konak

annem çok izlerdi hiçbir bölümü kaçırmazdı. hatta akrabasının düğününe bile gitmedi. o saatte benim çizgi animasyon filmi de başlamıştı. evde internet ve başka bir televizyon olmadığı için sadece asmalı konak dizisi izlerdik. hadi ben küçüktüm filmde birşey anlamadığımdan nefret ettiğimden değil de her bölümün her sahnesinde annem "anaa oğlum bak bizim halıdan , aaa bak bizim sürahiden " diyor. yani sen o diziyi kullandığımız eşyaları tespit etmek için mi izliyorsun. birde benim animasyon filmlerim hep bu asmalı konağın gününe ve aynı saate denk geliyor. hadi asmalı konağ dizisine reklam girince tek tük bakardım ama 10 saniyede bir "başlamıştır belki " umuduyla reklamları izletiyor.

o sırada babam bilgisayar aldı ve hiçbir dizilerden nefret etmiyorum. izlemediğim içindir.
Yalan dünya. Birkaç gereksiz tip çıksa belki sevilir.
(bkz: pis yedili)
kurtlar vadisi. açık ve net.
Bi aralar foxda yayınlanan dinle sevgilidir .
"doktorlar" gına getirmişti bi ara. ne zaman show tv'yi açsam doktorlar vardı hep. bi de "sihirli annem" ve "bez bebek" i hiç sevmezdim.
Kvp diye kısaltılan kurtlar vadisi pusudur.